Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Dr Irena Eris, Lirene, Extra tłusty krem odżywczo-regenerujący o wzmocnionym działaniu

Krem o wzmocnionym działaniu na dzień i na noc zawiera dobrze przyswajalne estry woskowe, wyciąg z kwiatów arniki górskiej oraz specjalny składnik regulujący gospodarkę wodną skóry. Dzięki zawartości naturalnych lipidów preparat odbudowuje płaszcz ochronny naskórka chroniąc go przed utratą wilgoci. Specjalna formuła emulsji pozwala na bardziej intensywne wnikanie substancji aktywnych w głąb naskórka wzmacniając efekty działania kremu. Po zastosowaniu skóra staje się odpowiednio nawilżona i natłuszczona, gładka i elastyczna. Krem polecany jest do skóry wymagającej intensywnej regeneracji, suchej i odwodnionej po 25-tym roku życia.

rewelacja

Szukałam dobrego kremu na noc na porę zimową i trafiłam w 10. Krem w konsystencji nie jest, aż tak tłusty, jak mogłaby na to wskazywać nazwa. Ma delikatny zapach i mimo, iż jest tłusty to po 5 minutach wchłania się i skóra pozostaje miękka i gładka. żauwazyłam też, że stała się bardziej nawilżona i nabrała zdrowego koloru. Po prostu stała się odżywiona.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...