Lifetex Nutri-Care, Maska intensywnie regenerująca do włosów suchych i zniszczonych (stara wersja)

Maska z aktywnym kompleksem odżywczym z witaminą E i olejkiem migdałowym regeneruje i intensywnie odżywia włosy suche i zniszczone. Odzyskują one połysk, elastyczność i żywotność, łatwo się rozczesują.

Sugerowany czas działania: 5 – 10 min.

Cena: ok. 45 zł / 150 ml

Zawsze do niej wracam :)

No cóż, każdy ma inne włosy, to co jednej osobie pomaga innej niekoniecznie musi. Osobiście bardzo lubię tą maskę, mam włosy do pasa, rozjaśniane, po użyciu maski są miękkie, dobrze nawilżone, błyszczące. Po zużyciu każdego opakowania (co trwa naprawdę długo, gdyż maska jest bardzo wydajna), kupuję na ogół jakąś inną maskę, ale żadna z wypróbowanych przez mnie nie jest tak dobra jak ta. Używa jej także moja mama i na jej włosach również znakomicie się sprawdza. Szczerze polecam

Używam tego produktu od: kilku lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: około 5

praktycznie nic nie robi

Maseczka praktycznie nie robi nic, co robić powinna. Nie odżywia, nie regeneruje. Odrobinę wygłada włosy. Nie obciąża ich (za to plus). Włosy nieźle się układają i modelują.
Ogólnie jestem nią zawiedziona, gdyż liczyłam na renegerację moim suchych końcówek i silne odżywienie.

Taka sobie

Trudno mi opisać tę maskę. Początkowo wydawała mi się całkiem o.k. Teraz jednak nie jestem z niej zadowolona.
Zużyłam 1/2 wielkiego opakowania fryzjerskiego. Włosy po jej użyciu są dość śliskie, gładkie. Jednakże nie ma spektakularnej odnowy, końcówki się niszczą normalnym trybem. Trzymana zbyt długo nie reaguje jak inne maski: nie pomaga jej to, wręcz przeciwnie: trudno ją zmyć całkowicie. Włosy po niej błyszczą, ale nie ma w ogóle efektu puszystości... gęstości. Raczej mizernie wyglądają.
Nie niszczy, nie czyni cudów. Cena jest wysoka. Nie znam ideału w maskach. Stara wersja Yves Rocher była wspaniała, ale teraz dałabym maskom tej dirmy 3.5 gwiazdki. Z Welli lubię szampon Lifetex Volume - Nutrition.