Blue Hydra Drops, Moisturizing Night Cream (Krem nawilżający na noc)

Blue Hydra Drops, Moisturizing Night Cream (Krem nawilżający na noc)

Krem nawilżający na bazie krystalicznej czystej wody źródlanej i mleczka owsianego. Zapewnia długotrwałe nawilżenie i ochronę. Zawiera alantoinę i glicerynę. przeznaczony do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej.

na noc
w słoiczku
krem
50 – 100ml

dobry

Mam cerę problematyczną - mieszaną i skłonną do alergii. Kupuje dość dużo kremów - szukam tego jednego i jak dotąd jest to trudna droga...
Często dostaje uczulenia po różnych maściach przeznaczonych, co mnie wkurza... kupę kasy straciłam na cudowne specyfiki i kicha.
Co do tego kremu - jestem nawet zadowolona. Cery nie zapycha, nawilża dostatecznie w porze jesienno-zimowej i nie uczula. Nie przybywa mi syfków i innych dziwnych niespodzianek, ale też nie walczy z nimi (czego - z drugiej strony - producent nie oferuje).
Jest to dobry krem na sezon zimniejszy, trudno mi powiedzieć czy będzie on godny do polecenia w cieplejsze dni. Może być po prostu za ciężki, choć nie wiem, bo go używam od niedawna...

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Nie.

Bardzo długo zwlekałam z zamieszczeniem recenzji tego kremu. Chciałam mu dać "szanse" żeby pokazał na co go stać w pielęgnacji mojej skóry. Od początku nie byłam nim zachwycona, ale myślałam że z czasem... hm. A tu nic. A więc od początku- od pierwszego wrażenia- krem ma bardzo zbitą, zwartą konsystencje- już wtedy pomyślałam, że bedzie za tłusty.. Na twarzy po rozsmarowaniu pozostawia dosyć tłusty film. Jednak najgorzej jest rano. Ani razu od czasu jego stosowania nie obudziłam się z promienną, wypoczętą buźką. Miałam wrażenie, że "tłumi" naturalny blask mojej cery. Skóra była jakaś taka ciężka, natłuszczona a nie nawilżona. Cała się świeciła, była okropnie tłusta. Poza tym miałam wrażenie, że pozapychał mi pory- nie było innej opcji po tej ciężkiej konsystencji. Miły to w nim jest może zapach.. No i muszę przyznać że jest cholernie wydajny. Daję dwie gwiazdki, bo być może u kogoś innego się sprawdzi, nie jest w sumie aż tak tragiczny, ale spodziewałam się czegoś dużo lepszego.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

dobry

Krem kupiłam podczas buszowania po mojej ulubionej drogerii. Akurat potrzebowałam czegoś nawilżającego i odżywczego a nad tą serią Lumene zastanawiałam się już od jakiegoś czasu. Jednak szczerze mówiąc do zakupu skłoniła mnie niebywała promocja - słoik 100ml za niecałe 30zł (toż to pojemność 2 opakowań za cenę jednego).Jako rasowa pudernica oczywiście nie mogłam nie skorzystać - zakupiłam!
Krem ma masełkowatą konsystencję; jest gęsty, dość szybko się wchłania ale pozostawia delikatną warstewkę, wyczuwalną jeszcze rano podczas mycia twarzy. Nie zauważyłam , żeby zapychał mi pory czy powodował inne tego typu "niespodzianki". Co do nawilżenia to jest ono dostateczne, akurat dla cery bez większych problemów z przesuszaniem czy łuszczniem. Dla mnie na zimę był za słaby, nie zadził sobie z podrażnioną i wysuszoną mrozem buzią. Także teraz, kiedy pogodę mamy całkiem znośną po użyciu tego kremu mam nieodparte wrażenie, że powinnam sobie zaaplikować jeszcze jedną warstwę kremu. Jednak polubiłam go, buzia po nocy wygląda ładnie i zdrowo. Dzięki swojej konsystencji jest bardzo wydajny i miły w użytkowaniu. Myślę, że dla osób o normalnej czy mieszanej cerze bez skłonności do przesuszenia będzie idealny. I nie wykluczone, że jeszcze kiedyś go zakupię.

Dieta na AZS

przyjemny

Po pierwsze chciałam skorygować nieścisłość w zgłoszeniu. Pojemność tego kremu to 50 ml (ja płaciłam 32 zł). Nie widzialam nigdzie 100 ml.
Najpierw kupiłam jego odpowiednik na dzień, potem skusiłam się na wersję "nocną". Przyjemny kremik. Dość dobrze nawilża, zostawia tłustą warstwę (ale na noc mi to nie przeszkadza). Rano skóra jest gładka i miękka. Obie wersje mają ogromną zaletę - nie zatykają porów, nie powodują zakórników. Krem na noc ma nieco bardziej intensywny zapach, mi trochę to przeszkadza. Na pewno jeszcze nieraz go kupię.