Volume Booster (tusz pogrubiający)

Volume Booster (tusz pogrubiający)

Tusz dodaje rzęsom gęstości i pełniejszego wyglądu sprawiając jednocześnie, że każda rzęsa staje się dłuższa.
Obfita szczoteczka umożliwia pokrycie rzęs warstwą tuszu przy jednoczesnym utrzymaniu każdej rzęsy oddzielnie. Baza ma efekt odżywczy. Zabezpiecza rzęsy przed sklejaniem i zbijaniem się w grudki. Zawiera roślinny i pszczeli wosk, co zapobiega wysuszaniu i porowatości (osłabieniu) rzęs. Produkt nieperfumowny.

Cena: 24,90 zł / 12 ml

Nieudany zakup

Nie kupię go z pewnością ponownie. Miał pogrubiać 3-krotnie, a nie pogrubia nawet ani raz... Zapewne to nie jest wina samegto tuszu ale szczoteczki... Chciałam kupić tusz jakiś w zastępstwie ulubionego Pierre Arthes... Niestety zakup się nie udał. Żeby nie pozbywać się go całkowicie, wzięłam szczoteczkę ze starego tuszu i włożyłam do Gosha. Efekt... całkiem całkiem. Zapewne tusz mi szybko wyschnie, bo nowa szczoteczka nie zamyka się szczelnie w opakowaniu Gosha, ale przynajmniej jakiś czas go poużywam... Dla chcących piękne grube rzęsy - tusz odradzam. Dla osób, które lubią naturale rzęsy tusz będzie w sam raz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

badziewiak

Badziewny. Wcale a wcale nie pogrubia a niby po to został stworzony. Skleja jak nakładam większą ilość warstw. żadnego efektu zwykły tusz o słabym kolorze czerni. A jeszcze się dużo tuszu nabiera na koniec szczoteczki co jest uciążliwe. Osobiście nie polecam

Używam tego produktu od:1 miesiaca

nie pogrubia

Tusz pogrubiający, który nic a nic nie pogrubia.
Jak dobrze,że szybko udało mi się go pozbyć
Po nałożeniu pierwszej warstwy rzęsy wyglądały jak niepomalowane wcale, po trzeciej, czwartej efekt był minimalny.
Kolor jak już wspomniano poniżej mało intensywny, dla mnie taki właśnie szarawy grafit.
Plus za to,że tusz nie skleja rzęs i nie kruszy się, gdyby producent reklamował go jako tusz do delikatnego, naturalnego makijażu, mogłby dostać wysoka ocenę. Jednak w tym przypadku oczekiwałam pogrubienia rzęs,czyli tusz nie spełnia podstawowej swojej funkcji.

Używam tego produktu od:od miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka razy

depilacja rąk

Niby niezły, ale...

Ten tusz poleciła mi ekspedientka w drogerii, zachwalając go jako bardzo dobry produkt w przystępnej cenie. Niestety nie do końca się z nią zgadzam.
Tusz nie pogrubia rzęs a jeżeli tak - to nieznacznie. Można nim wykonać raczej delikatny makijaż tym bardziej, że kolor czarny jest raczej grafitowy niż czarny. Dosyć dobrze trzyma się na rzęsach, nie rozmazuje się i nie kruszy. Jego zaletą jest również to, że łatwo się go nakłada i nie skleja rzęs.
Jest mało wydajny - mnie wystarczył na niecałe 2 miesiące używania. Zresztą zaraz po kupieniu go miałam wrażenie, że jest dość suchy, choć w sklepie zapewniano mnie, że jest świeżutki, dopiero co wyprodukowany.
Ja prawdopodobnie nie powtórzę tego zakupu, ale jeśli ktoś lubi lekko podkreślone rzęsy, to powinien być zadowolony.

Używam tego produktu od: Używałam przez 2 m-ce

godny zaufania

Tusz jest bardzo fajny. Faktycznie daje efekt naturalnego makijażu. Nie obciąża rzęs i ni usztywnia ich srasznie. Po jedej warstwie efekt jest ledwo zauważalny, ale z kolejnymi uzyskac można podkreślenie rzęs. Staja się dłuższe i grubsze. Ważne jest to, ze kolejne warstwy nie sklejają rzęs i wyglądają bardzo naturalnie. Nie kruszy sie i nie obsypuje. Kupiłam go przeczytawszy pozytywne opinie na wizażu i się nie zawiodłam. Polecam gorąco!

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:

klasycznie piękne rzęsy

Obiema rękami podpiszę się pod poprzednią recenzją tej maskary, nie daje teatralnego efektu, nie jest najczarniej czarna :) ale przez to, że nie skleja rzęs, nie kruszy i nie tworzy grudek daje elegancki, delikatny efekt. Chyba faktycznie trzy razy pogrubia rzęsy, delikatnie wydłuża - maskara daje prawie identyczny efekt jak Maybelline Volume Express Turbo Boost tylko rzęsy są miększe i łatwiej się zmywa.

genialny

ZAcznę od plusów,którcy jest zdecydowana wiekszość:
+bardzo wygodna szczoteczka(malowałam sie w wielkim pospiechu a mimo to wszystko wygladało bardzo dobrze) tusz rozprowadza sie idealnie
+pieknie podkreśla rzęsy jednocześnei ich nie sklejając
+rzesy nawet po kilkakrotnym pociagnieciu tuszem są miękkie i wyglądają naturalnie i ślicznie
+ładnei podkręca(przynajmneij w moim pzrypadku,choć nie jest to tusz podkrecający)
+nie osypuje sie,nie tworzy grudek
+baardzo pzrystępna cena
+delikatny nie poddrażnia oczu
słowem jestem zachwycona,jezeli ktos oczekuje bardzo spektakularnego efektu to nie będzie własciwy tusz ten raczej w świetny sposób podkresla naturalna urodę rzęs(pisze to jako posiadaczka długich czarnych rzęs ,dośc gęstych)