MacKar, Skarb Matki, Oliwka pielęgnacyjna w żelu

MacKar, Skarb Matki, Oliwka pielęgnacyjna w żelu

Łagodna oliwka pielęgnacyjna w żelu do stosowania już od pierwszych dni życia. Odżywia i chroni skórę. Zatrzymuje kilkakrotnie więcej wilgoci niż zwykła oliwka. Idealna do stosowania przy każdej zmianie pieluszek oraz do nawilżania całego ciała. Zabezpiecza przed otarciami i odparzeniami. Doskonale się wchłania i nie brudzi bielizny.
Witamina E neutralizuje wolne rodniki, podwyższa zdolność utrzymywanie prawidłowej wilgotności skóry. Sprawia że skóra jest gładka i aksamitna w dotyku.
Nie zawiera barwników i konserwantów. Polecana dla dzieci ze skłonnością do alergii.

Skóra
wrażliwa, sucha
oliwki
żel
w tubie
100 – 250ml

super!

Stosowaliśmy ją by nawilżyć i natłuścić wysuszoną skórę u taty. Więc miała okazję zostać przetestowana na extremalnie zniszczonej skórze osoby ciężko chorej. Działała m.in na odleżyny. I powiem tak oliwka jest genialna. Skóra po niej robiła się delikatna, odpowiednio nawilżona. Naskórek został zregenerowany i sukcesyjnie przestawał się łuszczyć.
Dodatkowo oliwka ma piękny niby migdałowy zapach.
Jest gęsta i przyjemnie się ją rozprowadza na skórze. Ma poręcznie opakowanie z którego bez problemu można do końca wydobyć kosmetyk. Jedyna wada to pojemność i cena. Szkoda że nie robią większych bardziej ekonomicznych opakowań.
Ja napewno do niej będę powracać gdy będę musiała stosować oliwkę. I także w przyszłości moje dziecko będzie natłuszczane tą właśnie oliwką.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nieznane genialne polskie

Oliwka jest super w żelu, lekko się rozprowadza, jest antyalergiczna i bardzo wydajna i za niesamowitą cenę. Trochę mi tylko żal, że tak mało znane i ciężkie do kupienia, jest to jedyna oliwka po którym Maćkowi nie łuszczyła się skóra, poleciła nam ją pani pediatra, kupowaliśmy hurtowo i wszyscy byli zachwyceni