Głębokie Oczyszczenie, Morelowy krem oczyszczający

Głębokie Oczyszczenie, Morelowy krem oczyszczający

taki sobie

skóra jest po nim miła w dotyku, odświeżona i na prawdę czysta. Ale przy częstszym używaniu moją wrażliwą skórę podrażnił i wysuszył. Używam go raz na tydzień bądź dwa jako pilling.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dla mnie super

Bardzo przypadl mi do gustu!
Obawialam sie kremowej konsystencji, ale okazalo sie ze niepotrzebnie ;) Produktu wyciskam niewielka ilosc, bo jak dla mnie w zupelnosci tyle wystarcza, bardzo przyjemne oczyszczanie twarzy (nie mam problemu z granulkami we wlosach itp.) Nie mam problemu ze zmywaniem resztek kremu (tak jak np. z Garnierowskim produktem). Po calym oczyszczeniu moja twarz jest gladka ale nie wysuszona i zgodze sie z faktem, ze nie swiece sie, a buzia wyglada zdrowo :) Sama wolalam zelowe oczyszczanie i bylam sceptycznie nastawiona do kremow ze wzgledu na wczesniejsze niewypaly, ale ten produkt sprawdzil sie u mnie doskonale :)

Używam tego produktu od: miesiac

Niekoniecznie

Ot taki sobie krem myjący. Po pierwsze, nie zauważyłam żeby stan mojej skóry się jakoś poprawił, raczej odwrotnie...w prawdzie nie mam większych problemów z cerą, ale po jego stosowaniu, miałam wrażenie, że na buzi pojawiło się więcej "niespodzianek" :(
Szkoda, bo nie czułam po myciu ściągniętej skóry jak zazwyczaj po innych produktach. Jeszcze te granulki...Ciężko się je zmywa, zostają w okolicach włosów lub oczu.
Jako pozytyw mogę uznać pojemność i cenę, gorzej z jakością.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Bordowe usta H&M

Super.

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu oczyszczającego, ponieważ ma świetne granulki peelingujące- których nie ma zbyt wiele i są łagodne więc nie podrażniają codziennie mytej cery. Świetnie odświeża, oczyszcza skórę. Dodatkowo ten krem nie wysusza mi skóry tak jak często robią to inne żele do mycia. Bardzo ciekawa konsystencja- kremowa, na mojej twarzy sprawdza się zdecydowanie lepiej niż wodniste żele. Ma przyjemny zapach. Jest też w miare wydajny, chociaż napewno nie tak jak żele.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

niezły

byłby świetny, gdyby nie te mikrogranulki.
ładnie oczyszcza, jest wydajny, nie wysusza, cena nie jest zbyt wygórowana. czyli wszystko tak, jak lubię- z jednym wyjątkiem -> te nieszczesne granulki źle się spłukują, zostają we włosach, pakują sie do oczu- są okropne i zniechęcają mnie to tego produku. firma robi kilka podobnych kremów myjących- dlaczego nie mogli zrobić również wersji bez granulek?

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

łagodne oczyszczanie

estetyczne, pojemne opakowanie
miły, niedrazniący zapach
kremowa konsystencja
dużym zaskoczeniem dla mnie jest to, ze produkt nie pieni sie, a mimo to znakomicie oczyszcza
mikroperełki nie podrazniaja skóry
wydajny

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Przyjemny!

Zdecydowanie jest to jeden z lepszych żeli do mycia buzi. Dzięki temu, że ma formę kremu, nie wysusza buzi a jednocześnie nie powoduje przetłuszcania cery. Nie zawiera też SLS. Może nie widać jakiegoś cudownego rozświetlenia, ale i tak wart jest swojej ceny i zasługuje na tyle gwiazdek.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo lubię

Do tej pory nie przepadalam za wszelkimi zelami, piankami itd. do mycia buzi. Wysuszaly skore i nie byly przyjemne w uzyciu. Ale ten kremik bardzo mi podpasowal. Przede wszystkim ma mila konsystencje, pachnie slicznie owocami (przypomina lato), dobrze oczyszcza i delikatnie peelinguje, pomagajac w utrzymaniu gladkiej buzki. Swietny do codziennej pielegnacji twarzy.

Używam tego produktu od:

Nie dla delikatnej cery

Dla wrażliwej cery zbyt inwazyjny, bardzo podraznia, przy codziennym stosowaniu mogą pojawić się wypryski i zaczerwienienia. Raczej dla odpornej skóry.

Używam tego produktu od: 2 mce

kiepściutko... :(

Mimo zachwytów innych Wizażanek nad tym produktem, jestem niezadowolona. W mój gust nie trafił zupełnie. Opakowanie duże, nieporęczne, męczę się z nim od kilku miesięcy. Konsystencja zbyt kremowa, po prostu spada z twarzy... Nie oczyszcza dokładnie, czuję sie po nim "niedomyta". Granulki włażą w oczy, mimo że stram się je przy myciu tym specyfikiem omijać. Jedyny plus to może zapach kremu? Sama nie wiem... Mam cerę mieszaną, ale u mnie niestety sie nie sprawdził, nie zauważyłam żadnego wpływu na świecenie twarzy... :(

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:wreszcie kończę pierwsze (i na pewno ostatnie!)

Może być

Całkiem przyzwoity. Ładnie myje buzię, swietnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia. Delikatnie peelinguje, jednak mam wrażenie, ze to nie jest taki zwykły peeling, tylko jakby usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Musiałam w trakcie jego używania stosować także regularnie peeling. Zauważyłam, że jakby delikatnie wysuszył mi skórę. W trakcie jego używania zaczęły się pojawiać na twarzy skórki, z którymi ciagle teraz walczę:( Jednak niewątpliwym plusem jest to, ze pojawia mi sie sporo mniej zaskórników i "niespodzianek".

Może jeszcze kiedyś do niego wrócę:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

naszprycowany czym się da

Znudził mi się żel do mycia twrzy Fitomedu, więc postanowiłam wypróbować coś nowego. Trafiło na właśnie na ten produkt. Dostać go nie łatwo, mimo że jest reklamowany (pani w Rossmanie powiedziała mi, że skończył się w hurtowniach i na razie go nie będzie). Udało mi się go kupić w jakiejś ekskluzywnej drogerii, nie patrząc na to że przepłacam, dałam się uwieść temu oczyszczaniu:)

Szkoda tylko, że tak krótko ono trwało.. W niecałe trzy tgodnie opróżniłam całą tubkę! Dla mnie to mała wydajność, dla porównania żel Fitomedu służy mi przez 1,5 miesiąca. Możliwe, iż przyczyną tak szybkiego zużywania jest kiepskie wg mnie rozprowadzanie się kremu i musiałam wyciskać go dużo.
Kulki są przyjemne, bardzo fajnie masują, ale mojej mieszanej, acz wrażliwej skórze codziennie nie służą. Duży plus za SLS gdzieś daleko w składzie, ale mam zastrzeżenia do samego składu. Po co pakować tyle chemii w krem do mycia twarzy? Skład kremu zajmuje połowę tylej ścianki opakowania! Dla mnie zdecydowanie za dużo szczęścia na raz. Dlatego raczej go nie kupię. Wracam do mojego Fitomedu.