Morelowy krem do mycia twarzy do skóry dojrzałej i zmęczonej

Morelowy krem do mycia twarzy do skóry dojrzałej i zmęczonej

Krem łagodnie i dokładnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń oraz, dzięki kompleksowi Alfa-Hydroksyl, wyraźnie odmładza i zapobiega powstawaniu widocznych oznak starzenia się skóry. Mikroperełki delikatnie masują i wyrównują cerę, która dzień po dniu odzyskuje zdrowszy wygląd. Skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta i wyraźnie rozświetlona.

Przeznaczony do skóry dojrzałej, zmęczonej

Wolałabym bez tych drobinek...

czerwonych ścierających- one mają chyba peelingować, ale jest ich mało; poza tym zawsze gdzieś się "zapodziewają"- we włosach, przy powiekach itd., nie drażnią za to skóry- jest ona oczyszczona, matowa, pory jakby nawet ściągnięte i mniej widoczne. Gdyby nie te drobinki, to można byłoby myć tym kremem nawet całą twarz, bo nie szczypie w oczy. Zapach lepszy- morelowo-bananowy?- po wydobyciu, natomiast potem w trakcie pienienia wyczuwam lekko chemiczną nutę. Mimo wszystko- za efekt- mocna 4.
Edit:niestety te drobinki coraz bardziej mnie irytowały (jak się ktoś spieszy rano do pracy to nie ma czasu ich szukać we włosach) a zapach z czasem odczuwałam jako bardziej chemiczny- za -małą jednak -przyjemność stosowania zabieram 1*.
Używam tego produktu od:miesiąca

Naprawdę świetna sprawa!

Jako blisko 24-letnia kobieta nie potrzebuję jeszcze specjalnego ujędrniania, ale potrzebuję za to dokładnego oczyszczania. Ten krem radzi z tym sobie doskonale! Z ręką na sercu przyznaję, że to jeden z najlepszych i najprzyjemniejszych w stosowaniu kremów do oczyszczania twarzy. Wiem, co mówię, bo wypróbowałam ich już całe mnóstwo.
Krem jest gęsty (nie ma konsystencji żelu) ale w połączeniu z wodą tworzy dobrze oczyszczającą pianę. Pięknie pachnie - morela i mango? Z tym kojarzy mi się ten zapach. Nie za bardzo wiem, po co producent dodał drobinki ścierające gdyż... jest ich za mało i za bardzo nie czuć ich działania ścierającego ;) No ale jak już są, to niech będą ;-) choć faktycznie wchodzą we włosy co jest denerwujące.
W każdym razie używam tego kremu z przyjemnością, po umyciu nie czuję "ściągnięcia" na buzi, a jedynie gładkość i odprężenie (krem przyjemnie stosować w upalne dni i po ciężkim dniu w pracy). Tuba jest bardzo duża a cena przystępna. Podbił moje serce i zapewne powtórzę zakup.
PS. Mam cerę mieszaną z lekką skłonnością do alergii, więc bałam się, czy kosmetyk nie wyrządzi szkód na mojej twarzy, ale nic z tych rzeczy!

b. dobrze oczyszcza

Z tej serii używałam już kremu "Głębokie nawilżenie", a gdy go skończyłam, postanowiłam wypróbować też inne wersje. Najpierw wypadło na "Przeciwstarzeniowy". Od razu zaznaczam, że trudno mi ocenić, czy faktycznie przeciwdziała starzeniu, bo jeszcze nie mam żadnych zmarszczek, poza małymi mimicznymi, a cerę mam w dobrym stanie. Potrzebowałam po prostu dobrze oczyszczającego kremu myjącego, a taki był jego poprzednik. Ta wersja również dobrze oczyszcza skórę z wszelakich zanieczyszczeń, nie podrażnia jej, za to dobrze wygładza. Obie wersje b. pozytywnie działają na moją cerę, wyrównały jej koloryt. Mikroperełki w kremie całkiem dobrze ścierają naskórek. Konsystencja i zapach podobają mi się, tak jak w przypadku poprzednika. Ta wersja też ma malutkie drobinki rozświetlające, widać je tylko z bardzo bliska w sztucznym świetle. Minusem kremu jest to, że niełatwo go usunąć z włosów, gdy się tam dostanie podczas mycia twarzy. Za to jest b. wydajny, 1 opakowanie starcza mi na ok. 3 miesiące albo dłużej, bo mało trzeba na 1 mycie. Teraz kończę już 2. opakowanie i albo kupię następne, albo wypróbuję kolejną wersję:).

Używam tego produktu od: lata 2006 r.
Ilość zużytych opakowań: kończę 2. opakowanie

Manicure - kolorowy french

godny polecenia

Bardzo dobrze oczyszcza buzię, myjąc ją, drobinki są delikatne. Przy długotrwałym stosowaniu rozjaśnia skórę twarzy. Wadą produktu jest to, iż drobiny nie rozpuszczają się, wchodzą we włosy w trakcie mycia, dlatego wolę używać solidniejszego peelingu raz na jakiś czas niż codziennie męczyć się z tym problemem, ale może innym nie będzie to przeszkadzać.

Używam tego produktu od:1

Dla mnie wspaniały

Dla mojej mieszanej cery jest idealny.Drobinki wygładzają skórę i nie potrzebuje już stosować innego peelingu.
Uwielbiam go stosować bo czuję,że skóra jest naprawdę oczyszczona i matowi ją (nie na długo ale cudów nie oczekuje).

Używam tego kosmetyku-od miesiąca
ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego ale już zakupiłam nastepne opakowanie

****

Z niemałą ciekawością sięgnęłam po krem oczyszczający, zachęcona pozytywnymi wspomnieniami ze stosowania morelowego peelingu tej marki. Przyznam szczerze, że zniewolił mnie, chociaż muszę zdementować kilka stwierdzeń producenta.
Krem reklamowany jest jako kosmetyk nowej generacji, który równocześnie oczyszcza i pielęgnuje skórę. Lecz tak naprawdę takie połączenie nie jest absolutnie nowatorskie. Od kilku lat funkcjonuje już podobny preparat Mary Kay z linii Velocity, zresztą sama ponad pół roku temu miałam z nim styczność i byłam z niego niebywale zadowolona.
Kosmetyk ma postać białego kremu, w którym pływają różowo-czerwone drobinki. Są one duże, bardzo łagodne, dlatego pilingują bardzo delikatnie, nie powodując żadnych zaczerwienień, czy podrażnień. Kosmetyk pachnie egzotycznymi owocami, miło dla nosa. Acz główną nutę w moim odczuciu stanowi nie woń moreli, a... banana. Dosyć ciekawa kompozycja, orzeźwiająca i świeża. W sam raz na zimowe mroczne poranki ;)
Kosmetyk bardzo dobrze oczyszcza cerę. Lekko ściąga pory, zbiera nadmiar sebum, sprawia, że po myciu skóra jest absolutnie matowa. Rzeczywiście usuwa wszelakie zanieczyszczenia, obumarłe komórki naskórka. Zmywa się bezproblemowo. Minus stanowi fakt, że w ramach tego 'matu' delikatnie ściąga skórę. Koniecznie trzeba wklepać po nim jakiś preparat nawilżajacy, aby nie przesuszyć cery.
Po 1,5 miesiąca regularnego stosowania śmiało mogę stwierdzić, że rozjaśnia skórę i sprawia, że nie wygląda ona na zmęczoną. Nie ocenię jego działania przeciwzmarszczkowego, bo póki co ten problem w większym stopniu mnie nie dotyczy ;) Na pewno jednak w pewnym stopniu krem (oczywiście stosowany z innymi kosmetykami) pomaga przywrócić elastyczność i jędrność skórze.
Hypoalergiczny, niekomodogenny, wydajny, niedrogi. Czego chcieć więcej? ;)

Używam tego kosmetyku od 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego