Głębokie nawilżenie, Morelowy krem oczyszczający

Głębokie nawilżenie, Morelowy krem oczyszczający

Polecany do skóry suchej lub normalnej.

Zawiera krystalicznie czystą wodę polodowcową, odżywcze wyciągi z moreli i szwajcarskich roślin, delikatnie masujące mikroperełki z oleju jojoba, długotrwale nawilżający kompleks Moistureguard oraz witaminy E, C i B3.

Dokładnie myje i długotrwale nawilża cerę. Masuje i wyrównuje dzięki mikroperełkom.

Pozostawia wyjątkowo rozświetloną, o zdrowszym kolorycie cerę, która jest jędrna, elastyczna jedwabista w dotyku. Przywraca równowagę hydrolipidową i idelane nawilżenie.

zł / 150 ml

Nie oczyszcza do konca.

Nie lubię zapachu moreli wiec zapach mi cały czas przeszkadzał. Krem za dobrze nie oczyszczał, mogłam nim twarz myc i 1 lub 2 min. a i tak jeśli potem twarz przemyłam jeszcze tonikiem , to na waciku dalej był puder :mad: I właśnie dzięki temu "oczyszczeniu" wyskoczyło mi parę pryszczy.
Jedyny plus za to ze mi krem nie wysuszył skóry.

Rewelacja w niskiej cenie!

Jestem zdecydowanie na tak!
Stosowałam ten kosmetyk ale w formie saszetek-krem+maseczka.Jestem nim zachwycona!Doskonale oczyszcza i regeneruję skórę,przy czym nie wysusza ani nie podrażnia mojej skóry!Zapach jest bardzo apetyczny,nawet po zmyciu kosmetyku z twarzy czuć go jeszcze przez kilka minut!Bardzo fajna konsystencja,która doskonale rozprowadza się na twarzy!Ze zmyciem też nie ma problemu!1 saszetka starczyła mi na 3 użycia,więc wnioskuję,iż kosmetyk jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od:Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:Kilka saszetek!

niezly

mam cere mieszana ktora bardzo lubi sie przesuszac dlatego zakupilam ten krem
dobrze oczyszcza a te perelki sprawiaja ze nie musze robic tak czesto peelingu
producent obiecywal nawilzenie i to mnie skusilo ale ja powiedzialabym raczej ze po prostu nie sciaga skory tak jak inne specyfiki do mycia
bede szukac czegos lepszego

Używam tego produktu od:okolo roku

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Ulubione czyścidło do twarzy

Wydajny, miła kremowa konsystencja. Lekko peelinguje dzięki małym drobinkom. Oczyszcza i nawilża, skóra jest miękka po użyciu. Miły zapach . Z pewnością kupię nie raz.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: z 10 :)

Świetny

Przypomina mi trochę żel oczyszczający Normaderm Vichy. Jest równie skuteczny, ale znacznie tańszy. Świetnie peelinguje. Jest bardzo wydajny, nie trzeba aplikować zbyt dużej ilości. Ma przyjemną kremową konsystencję. Z relacji innych osób wiem, że zbiera pozytywne oceny od kobiet w różnym wieku.

Ma trochę plastikowy, sztuczny zapach, ale można się przyzwyczaić.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

mój ulubiony

Krem był bardzo przyjemny. Miał gęstą konsystencję, nie spływał z twarzy. Dokładnie oczyszczał, a jednocześnie nie podrażniał mojej wrażliwej skóry. Miała ona ładny, jednolity kolor, była wygładzona i nawilżona. Krem jej nie naciągał. Peelingujących drobinek mogłoby być więcej. Zapach - bardzo ładny, świeży. Bardzo polubiłam ten krem, szkoda że jest już niedostępny.

Czas używania produktu: 4 miesiące

Lubię go :)

Bardzo lubię ten krem bo dobrze oczyszcza i naprawdę nawilża - im dłużej trzymamy na skórze tym bardziej się wchłania :) Oczywiście nie jest tak, ze skóra jest super nawilzona jak po kremie, ale nie jest to rola kosmetyku myjacego; po zmyciu skóra jest czysta, aksamitna i w ogóle nie napięta! To jest prawdziwy sukces, miałam już tyle niby nawilżających bez-sls-owych żeli i kremów myjących co mają wysokie recenzje na KWC i wszystkie wysuszały a ten nie! :) Ja ze zmyciem makijażu nie miałam problemów (uzywam normalnie podkladu i pudru), ale wierze ze przy naprawde duzej "tapecie" moze nie zmyc wszystkiego; no ale cóż trzeba wybrac - albo łagodne mycie bez wysuszania albo wieksza zawartosc detergentu i super dokladne mycie z wysuszaniem :/ Makijaż zawsze przeciez mozna zmyc najpierw odpowiednim do tego płynem czy mleczkiem. Naprawde, ten krem to jest to czego chcialam: zmywajacy co trzeba, delikatny, nie wysuszajacy, ładnie pachnący, w normalnej cenie. JEDYNE do czego się mogę przyczepic to te nieszczęsne granulki...denerwuja mnie jak nie wiem - nie spełniają w ogole swojej peelingującej roli bo jest ich za malo, a tylko ciezko je zmyc... I jest to dla mnie do tego stopnia uciązliwe, ze chyba nadal bede szukac idealnego zelu do mycia :/
Używam tego produktu od: kilku mieseiecy

Przyzwoity

Moim zdaniem dobrze oczyszcza twarz, podoba mi sie ten pomysł z drobinkami a la peeling. Nie podraznia skory (oczu oczywiscie nim nie myję). Opkakowanie jest wygodne i estetyczne. Jeden wielki minus za to, że wysusza skórę!

Używam tego produktu od:

ok

coccinelle! należy unikac okolic oczu - napis na opakowaniu! dlatego pewnie podrażnia i nie zmywa mascary! wg mnie dobrze oczyszcza, nawilża też ok + ładny zapach

Używam tego produktu od:1 ms

niee.

kupilam za jakies grosze z okazji promocji w superpharm...
i niestety: pozbylam sie go w polowie opakowania.

zapach dosc ladny-zadne morele, bardziej melony. ale zapach to zbyt malo, zeby mnie przekonac do uzywania tego produktu.

wiec tak: podraznia, wysusza, niedostatecznie oczyszcza (sa produkty, ktore daja rade tuszowi do rzes, makijazowi...ten nie daje rady.). nie wierze, ze to naprawde wersja do skory suchej. o nieee...
nigdy wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:polowa

Cudo!

Czegoś takiego szukałam!Nie podraznia skóry,rzeczywiscie głeboko oczyszcza-buzia jest doskonale oczyszczona(swietnie zmywa makijaż).Po umyciu mam cerę swiezusieńką i mocno nawilżoną-to się az czuje! :) Nie spina skóry...ma subtelny zapaszek moreli no i te maleńkie kuleczki nie walają się po łazieneczce jak w przypadku J&J.Jak dla mnie KWC!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

świetny

To idealny kosmetyk do mojej skóry, bardzo ładnie oczyszcza, zapobiega złuszczaniu się naskórka, nie powoduje uczucia ściągnięcia po myciu i naprawdę rozświetla cerę (zawiera micę- substancję rozświetlającą pochodzenia mineralnego, jednak nie w dużych ilościach). Delikatnie peelinguje skórę przy każdym myciu, co zapobiega powstawaniu zaskórników. I ma jeszcze jeden plus- nie podrażnia mojej kapryśnej skóry. Nie próbowałam robić nim demakijażu oczu, bo peelingowanie tych okolic nie jest wskazane.

Używam tego produktu od:4 tygodni