Pędzel wysuwany do ust

Pędzel wysuwany do ust

Sprytny pędzelek w metalowej oprawce. Sprytny bo złożony jest malutki i wszędzie się mieści, a po wysunięciu ma 11 cm. Fajnie, że się tak łatwo chowa do środka i nic się nie wybrudzi pomadką. Tylko troszkę za cieniutkie dla mnie to opakowanie, nie za dobrze leży w dłoni, mógłby być ciut masywniejszy. Zrobiony jest z miękkiego włosia, przyjemnie się go używa.

Cena: 14,90zł

dobrze go mieć

Dostałam go w prezencie od mojej mamusi kilka dobrych lat temu. Od tego czasu zawsze jest w mojej kosmetyczce. Doskonale nakłada się nim szminki - zwłaszcza jak pozostała jakaś resztka i trzeba ją jakoś wyskubać z dna opakowania. I tu sprawdza się idealnie - jest tak cienki że nie ma z tym najmniejszego problemu. Poza tym rewelacyjny pomysł z tym chowaniem pędzelka do środka - dzięki temu nie ma śladów szminki na innych kosmetykach, kosmetyczce...

Polecam! Używam tego produktu od: 4 lat? (tak długo, że nie pamiętam!)
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

oczy za nim wypłakuję:)

Avon to ma idealne wyczucie:/ jak coś dobrego zrobi, to to szybko wycofa. Nie wiem czemu.... na złośc czy jak?! Na szczeście mam jgo jeszcze,ale znając mnie i te przygody,które ze mną przeszedł, to długo ze mna nie pobędzie. Na pewno gdzieś go zgubię prędzej czy później:/
Pędzelak dardzo trwały. Od nowości miałam z nim problem, gdyż dwa włoski mu odstawały. nie naprawił sie ten defekt fabryczny,ale i tak go kocham:) Wazne,ze się ,ze tak to ujmę, bardziej nie rozcapierzył:D
Opakowanie bardzo estetyczne i higieniczne - nie muszę zosatwiać moego ulubionego Inglota Sprinta w domu-ten zgrabniutki pedzeliek i mam możliwość wszedzie się pomalować i to w jaki przyjemny sposób:D

Używam tego produktu od:łohohohoho....na oko 6 lat z przerwami, na zgubienie go:)
Ilość zużytych opakowań:wciąż trwa przy mnie jedno

błagam wróć!

Mam w nosie wszystkie cudne pędzelki do ust jesli nie są w wysuwanej końcówce. A tylko pędzelek avonu w tej wersjii był niezniszczalny. Mogłam wykańczać ulubioną szminkę nawet na imprezie lub w szkole bez ryzyka ufajdania wnętrza torebki.
Mam nadzieję że avon powróci do tego typu pędzelka gdyż był doskonały. Niestety nie mam go już, zgubiłam :(

Używam tego produktu od:przez wiele lat

Avon Mark - relacja

praktyczny

Nie mam żadnych zastrzeżeń do pędzelka. O jego wielkiej trwałości niech świadczy to, że mam go już od ok. 4 lat i prócz zarysowań na obsadce nic złego się z nim nie dzieje. Mimo wielokrotnego mycia w ogóle nie "łysieje". Pomysł z wysuwaniem/chowaniem się pędzelka uważam za genialny :-).

Dobry.

Cóż się rozpisywać, po prostu pędzelek do malowania ust, spełnia dobrze swoją rolę, jest ładniusi i maleńki - to same plusy. No i pomaga wydobywać resztki pomadki które pozostałyby zmarnowane. :)
Używam go niemal od dwóch lat i ciągle jest w nienaruszonym stanie!

Bardzo przydatny!

Miałam ten pędzelek i go zgubiłam, czego bardzo żałuję bo to fajna, przydatna rzecz. Jest mały, poręczny (wszędzie się zmieści)i praktyczny dlatego, że o wiele lepiej nanosi się nim na usta pomadkę niż normalnie. Można zrobić to o wiele dokładniej. Naprawdę polecam, taka mała rzecz a cieszy.
Chyba kupię następny. I zapomniałabym o tym, że pędzelek idealnie nadaje się do tego, aby z opakowania wydobyć resztki pomadki.

Przydatny gadżet

Mam ten pędzelek od ok. 2 lat i jedyne co się z nim stało, to lekkie zarysowania. Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, nie traci włosia; jest ono odpowienio elastyczne i sztywne. Posiada praktyczne opakowanie no i był zupełnie niedrogi. Chciałabym jedynie, żeby był trochę grubszy (tzn. miał więcej włosków).

Warto mieć

Bardzo dobry. Używam go już z dwa lata i mimo wszytsko nadal jest bardzo dobry. Świetnie rozprowadza szminke. Właściwie to bez takiego pędzelka nie wyobrażam sobie malowania.

niezły

Bardzo poręczny i dobrze wyprofilowany.<BR>Mój ulubiony.<BR>Cena przystępna.

efektowny

Bardzo fajna rzecz za niewielką cenę - estetyczne srebrne opakowanie i kapitalny patent z chowaniem włosków do środka. Jednym słowem jeden z niewielu udanych produktów firmy Avon.

praktyczny

Bardzo praktyczna rzecz. Mam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, aczkolwiek wolałabym, żeby był ciut większy.

ok

ja mam go juz 3 lata (w granatowym opakowaniu)fakt jast praktyczny, włoski mimo umycia są ze sobą "sklejone", ale ....pędzelek (włoski) odkleił się od opakowania i wpada do środka :-(