Sensitive touch, Gentle Eye Makeup Remover (Płyn do demakijażu oczu)

Sensitive touch, Gentle Eye Makeup Remover (Płyn do demakijażu oczu)

Delikatnie i skutecznie zmywa makijaż oczu. Bezzapachowy. Także dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.

Perfekcja

Swietnie usuwa makijaz - nie trzeba trzec oka, wystarczy przylozyc wacik i chwilke odczekac. Bezzapachowy, nietlusty, delikatny. Jak dla mnie - ideal :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Mój faworyt

Długo szukałam dobrego płynu do demakijażu oczu i znalazłam! Mam ultrawrażliwe oczy i noszę soczewki kontaktowe. A płyn Lumene:
+ nie podrażnia oczu i jest tak delikatny, że nie czuję go nawet kiedy dostanie się do oka , w trakcie demakijażu.
+mogę śmiało zmyć nim makijaż w ciągu dnia i nie muszę czekać, aż mi się oczy "uspokoją", ponieważ po ich demakijażu płynem Lumene, nie są zaczerwienione
+pozostawia skórę wokół oczu nawilżoną i miękką, bez natłuszczenia jej
Dodatkowy plus, dla mnie bbb. ważny, to fakt, że nie był testowany na zwierzętach (w przeciwieństwie do Vichy i L'Oreala)

Piecze

Kupiłam do w zestawie świątecznym gdzie był dołączony do zestawu: tuszu i kremu na dzień, jako że lubię tę firmę myślałam że i ten kosmetyk się sprawdzi jednak nie, tu totalna klapa, już jak nabiera się na wacik płyn czuć alkohol, dobrze zmywa makijaż, cienie i tusz, ale niestety szczypie, fakt że tylko chwilowo i po 3 sekundach efekt przechodzi, ale jednak, oczy w tym momencie napływają łzami, co niezbyt dobrze o nim świadczy, lepiej już używać mleczka do demakijażu, na pewno nie kupię już drugiego opakowania.
ilość zużytych opakowań: 1