Bio-Calmille, Żel do mycia twarzy

Bio-Calmille, Żel do mycia twarzy

Bardzo wydajny żel o ślicznym zapachu (jak cała seria zresztą). Dobrze się pieni, skutecznie usuwa makijaż, nie wysusza skóry, ożywia ją. Nie zawiera alkoholu.

Skład: aqua, propylene glycol, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl hydrozxysultaine, glycerin, betaine, chamomilla recutita, peg-7 glyceryl cocoate, sodium cocoyl isethionate, carbomer, xanthan gum, peg-30glyceryl laurate, methylparaben, sodium hydroxide, parfum, sorbic acid, allantolin, menthyl lactate, butylparaben, ethylparaben, tetrasodium edtya, succinic acid

Niezły :)

Całkiem przyjemny kosmetyk. Bardzo ładnie pachnie, wygodnie się aplikuje, świetnie się pieni i działa bardzo skutecznie. Oczyszcza i odświeża twarz, nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry.
Wart uwagi :)

Używałam tego produktu wieki temu :)

bez zastrzeżeń

Chyba się załapałam na jedną z ostatnich sztuk przed wycofaniem, w dodatku za 10 złotych. Ja akurat należę do osób zmywających twarz bez mleczka (które używam tylko do usuwania tuszu z rzęs). Ten żel mi się spodobał - jest delikatny, ma właściwości odświeżające, dobrze oczyszcza, nie podrażnia. Jest oczywiście trochę mały, ale za to wydajny. Tylko nurtuje mnie jedno pytanie - gdzie ta pianka ??? Żel należy do tych nie pieniących w ogóle, więc nie wiem skąd ten dziwny opis na opakowaniu. Chyba ktoś źle przetłumaczył.
Powtórzyłabym zakup, gdyby nie to, że został już wycofany, ale za to czeka na mnie już żel z nowej serii. Zobaczymy jak się będzie sprawował.

Przyjemny

Kiedyś na początku studiów dużo używałam właśnie kosmetyków z serii Bio Camille, zwłaszcza tych do mycia/demakijażu. Na wieść, że ma zniknąć pognałam do sklepu zrobić zapasy w celu odświeżenia tej znajomości. Żel pachnie dosyć znośnie, kwestia gustu - mi odpowiada. Cenię go za delikatność, po umyciu twarzy nie mam uczucia ściągnięcia - co zdarza mi sie rzadko. Nie jest pianką - po zmydleniu pieni się umiarkowanie, łatwo się go spłukuje. Drażni mnie mikroskopijna pojemność (raczej niewydajny) oraz koszmarne opakowanie - ciężko się otwiera, trzeba uważać na pazurki. Ogółem bardzo przyjemny bo naprawdę niedrogi, jednak maikajż wolę zmyć mleczkiem - mam wrażenie, że ten żel sobie w tej roli nie do końca dobrze radzi (no i oczu też bym się nie odważyła tym potraktować). Ogółem - bardzo przyjemny, lubię go, miły w używaniu. Można stosować nawet na podrażnioną skórę.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

przyjemny dla twarzy

Lubię go za zapach i za to, że nie wysusza twarzy i łagodzi podrażnienia. Mógłby jednak trochę bardziej się pienić. Jest wydajny.

fajny :)

Skutecznie usuwa miakijaż i oczyszcza twarz, Jest bardzo delikatny, ładnie pachnie. Troszkę nieporęczne opakowanie, niewygodnie otwiera się i zamyka, ale kosmetyk jest dobry :) Polecam

Skuteczny

Kupiłam go po przeczytaniu b. dobrych opinii na wizażu. Rzeczywiście jest fajny. Skutecznie usuwa makijaż, zarówno z twarzy jak i z oczu. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia i nie ściąga skóry. Ma miłą konsystencję i zapach. Dla osób myjących twarz wodą kosmetyk idealny.
Odejmuję jedną gwiazdkę za niezbyt praktyczne opakowanie.

przjemna

Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Nieźle radzi sobie z makijażem. Dobrze oczyszcza twarz także z innych zanieczyszczeń. Jest łagodny i przyjemny w użyciu, taki milusi dla skóry. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry, nie podrażnia.

Mam jedno zastrzeżenie do opakowania. Tubka stoi do góry nogami w związku z czym trzeba uważać, żeby się za dużo nie wylało. Żel nie jest dość rzadki, więc myślę, że mógłby być w zwykłej buteleczce, a nie w tubce.

fajny

kupilam w promocji opakowanie estetyczne(nie lubie przekoloryzowanych i wymyslnych) fakt trzeba sie przylozyc zeby otworzyc i nie wylac za duzo ale za to wystarczy mala ilosc, kropeczka na paluszek, nie pieni sie tak mocno jak inne zele np. Nivea, ale mi to nie przeszkadza, dobrze zmywa makijaz, nie podraznia oczu i nawet radzi sobie z tuszem wodoodpornym, moze nie tak jak bym chciala, ale prawie nic nie zostaja na rzesach jak sie upre i dluzej pomydle nim oczka znika wszystko. Najwazniejsze ze w trakcie mycia moge patrzec w lustro i piana na oczkach nie szczypie ale ta pojemnosc troche mala, przecietny zel ma 150 ml, ja uzywam go przewaznie rano, ale na wieczor tez jest dobry tylko wtedy wlasnie ta wydajnosc jakos szybciej sie zuzywa...

jaka pianka???

Nie jestem zachwycona tym żelem, ale najbardziej rozbawił mnie fakt, że na polskiej etykiecie widnieje napis "pianka do mycia twarzy", a produkt wcale nie ma ani konsystencji pianki ani nawet nie pieni się w pomieszaniu z wodą :what: Jest to niewątpliwie żel a nie żadna pianka, zresztą zbyt żadki jak na mój gust i wkurza mnie fakt, że się nie pieni tak jak inne żele. Myje delikatnie, nie wysusza, ale chyba niezbyt dokładnie oczyszcza twarz. Ma piękny zapach. Nie podoba mi sie opakowanie - tubka o niewielkiej pojemności (wg mnie żel nie jest wcale wydajny) i trudno otwiera się, trzeba podważyć zakrętkę i wtedy mi sie czasem żel wylewa.Ilość zużytych opakowań: 1

silny i delikatny ;)

Żel pięknie pachnie (zresztą, jak cała seria Bio-Calmille) i jest super wydajny (wystarczy zaledwie kropelka do oczyszczenia całej twarzy) delikatnie się pieni i bardzo łatwo spłukuje. Jest silny i delikatny jednocześnie: dokładnie oczyszcza twarz nawet z makijażu, ale: nie szczypie w oczy (można je nawet śmiało oworzyć), nie podrażnia, nie ściąga, a nawet przeciwnie: łagodzi i nawilża skórę. Twarz jest po nim czyściutka i świeżutka.

Używam tego produktu od tygodnia / Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i na pewno nie ostatniego

PS Przydałyby się jednak drobne usprawnienia samej tubki: powinna być odrobinę sztywniejsza, a sam korek mógłby się łatwiej otwierać, gdyż czasem zdarza mi się, że z wyżej wymienionych powodów wylatuje za dużo żelu (a naprawę wystarczy ociupinka). Ale i tak gwiazdki nie odejmuję, bo sam produkt jest świetny :)

PS 11.12.03. Dzisiaj mój żelik zakończył swój żywot :( Tak więc przy używaniu go dwukrotnie w ciągu dnia starcza na dwa miesiące

milusi

Swietnie myje i odswieza twarz. Nie podraznia oczu. Nie wywoluje uczucia sciagniecia. Przyjemny, niedrazniacy zapach.Jest ekstremalnie wydajny, jak wygladal, ze juz sie calkiem skonczyl to mylam sie nim jeszcze przez tydzien ;-)

pospolitek

Dobrze myje, to fakt, ale niestety, lekko ściąga twarz (cera normalna), czego nie lubię. Pachnie dziwnie - jakoś tak... pensjonarsko... Dobry, ale naprawdę żadna rewelacja. Tylko w promocji, bo bez niej nie jest wart swojej ceny :( Niewydajny :( Aha - odstrasza komary :)