AA HydraRich, Maseczka głęboko nawilżająca

AA HydraRich, Maseczka głęboko nawilżająca

Bogata w składniki nawilżające maseczka o konsystencji lekkiego sorbetu przywraca skórze zdrowy i promienny wygląd. Zawiera ekstrakt z dzikiego bratka odpowiedzialny za aktywne dostarczenie wody do komórek naskórka, poprzez stymulację syntezy akwaporyny-3. Pozwala to na uzyskanie skutecznego i długotrwałego efektu nawilżania skóry od wewnątrz, na różnych jej poziomach. Jednocześnie, dzięki właściwościom przeciwzmarszczkowym witamin H i E oraz wyciągu z wiśni japońskiej (bogatego w witaminę C), następuje spłycenie zmarszczek oraz ujędrnienie skóry. Ekstrakt z kakao zawiera kompleks substancji wspomagających produkcję beta-endorfin – „cząsteczek szczęścia” w skórze.

Idealna!!!

Ta maseczka jest moim zdecydowanym KWC od długiego czasu! Miałam wiele masek, ale ta nawilza najlepiej. Nie wiem skąd te komentarze. Ślicznie pachnie morzem, świeżoscią. I nieraz zdarza mi sie kupic maseczki w saszetkach. Ale jednak żadna nie radzi sobie ze suchą skórą, z pryszczami i suchymi skórkami. Jak wspomnialam dziala równiez na pryszcze. Znacznie przyspiesza ich gojenie. To pewnie przez ekstrakt z bratka zawarty w maseczce. Jest o niebo lepsza od np.Hydraphase La Roche Posay. Hydraphase nie nawilżała tak długotrwale jak ta. Dla mnie super i polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Okropieństwo

Kupując ją liczyłam tylko na jedno: NAWILŻENIE skóry. Chyba nie jestem zbyt wymagająca by od kosmetyku niby typowo nawilżającego oczekiwać jakiegokolwiek efektu?Nawlżenia nie ma :(
Najgorsze jest to, gdy ma się ją na buzi. Bardzo intensywny (okropny !!!) zapach wdziera się przez nozdrza, maseczka absolutnie się nie chce wchłaniać, nie koi skóry tylko jeszcze bardziej ją podrażnia.
Okropieństwo.Do takich samych wniosków doszła chyba też firma Oceanic, skoro tak szybko wycofała tą serie ze sprzedaży.Widziałam naprawde duże przeceny tych maseczek, nie dajcie się nabrać, bo wyrzucicie pieniądze w błoto!

Używam tego produktu od:tego się nie da używać

Nein...

Ciezka niczym cezarki z silowni, ciezka nawet jak na mnie, milosniczke maksymalnego nawilzenia za wszelka cene.
Dusi ta skore niczym rekawica i zastanawiam sie nawet, czy czesci tego plastiku, w ktory jest opakowana czasem nie nakladam na twarz.
Totalnie chcialam sie w nia zaopatrzyc od dluzszego czasu i tym wieksze moje rozczarowansie, ze tu ani zapachu, ani dzialania uzasadniajacego takie zawracanie glowy.
Ona sie nie wchlania, nigdy.
Moze i nawilza, ale skora zmyta zelem do mycia buzy po to tylko, zeby pozbyc sie tego uczucia zduszenia tego neie czuje.
Bosze moj, moze i bogata w rozne cyber cuda, ale na skorze tego nie widac. Nie, nie, absolutnie nie dla wszystkich; moze dla skrajnie suchej skory, jak sie jej postaram jakos pozbyc, co chyba nie bedzie trudne, bo jest - uwaga - niewydajna ;).Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: okazjonalnie

Eris film 1

Może być

Produkt bardziej przypomina krem do twarzy na noc (bo się świeci ;) niż maseczkę. Łagodny,dobrze nawilża,leciutko wygładza, bez większych sensacji czy innych spektakularnych zmian.Bardzo ładnie pachnie. Dla wrażliwych i normalnych cer dobry, dla suchych znam sporo lepszych. Kosztował mnie 19 zł w aptece,cena akurat, bo jest go całkiem sporo i jest dość wydajny.Konsystencja lekka,ładnie się rozsmarowuje.Myslę że od czasu do czasu warto go zakupić.

Ho, ho!

Jako sierota po wycofanej maseczce Vichy od kilku miesięcy szukałam jakiegoś zamiennika dla tego doskonałego moim zdaniem (i wielu wizażanek) produktu. No i chyba wreszcie znalazłam. Maseczka Oceanica rzeczywiście nawilża i to w sposób wyraźnie odczuwalny, nawet przez moją wiecznie wyschniętą skórę. Stosuję ją bardzo często: wieczorem po powrocie z klimatyzowanego biura, po zabiegach oczyszczających (błoto z Morza Martwego, peeling), czasem też rano, gdy budzę się ze ściągniętą skórą. Bardzo pomaga na takie dokuczliwe przesuszenia, na uczucie ściągniętej skóry. Maseczka ma sorbetową konsystencję, wchłania się znakomicie, nawet położona grubą warstwą. Wsiąkając nie ściąga skóry, co często się zdarza w przypadku innych maseczek nawilżających. Jeżeli kładzie się ją na twarz rano, przed posmarowaniem się kremem trzeba ją koniecznie zmyć, inaczej całość się zwałkuje. Można ją też nakładać pod oczy - nie powoduje szczypania ani łzawienia, nie migruje do oczu. Zwykle, o ile mam czas nakładam ją na skórę i trzymam do oporu - nie przeszkadza na twarzy, nie daje uczucia zaklejenia skóry (chociaż wyraźnie lepi się, to fakt). Nie piecze mnie pod nią skóra, co w przypadku tej konsystencji jest u mnie ewenementem. Używam jej bardzo często, czasem nawet dwa razy dziennie, gdy tylko poczuję, że skóra potrzebuje nawilżenia. Nawilża naprawdę mocno. Mogę z całego serca polecić wszystkim, którzy tęsknią za nieodżałowaną maseczką Vichy - nie jest to to samo, ale z całą pewnością można tę maseczkę uznać za godne zastępstwo. Przypuszczam, że przyda się każdemu rodzajowi cery - nie sądzę, by mogła powodować zatykanie porów (zawsze można ją zmyć).