Delia, Krem oliwkowy o działaniu ochronnym

Delia, Krem oliwkowy o działaniu ochronnym

Ekstrakt z oliwek pielęgnuje i chroni dłonie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Witaminy A+E uelastyczniają skórę oraz wzmacniają płytkę paznokcia. Alantoina doskonale nawilża. Krem szybko się wchłania zostawiając na skórze cienką warstwę ochronną.

ten-nie...

Właśnie zmęczyłam opakowanie tegoż oto kremu. Co mogę napisać?
Zacznę od zapachu. W sklepie wydał mi się do zniesienia, natomiast na dłoniach to już co innego... zapach szarego mydła, niezbyt przyjemny.
Używałam go, gdy moje dłonie naprawdę potrzebowały porządnego nawilżenia (w czasie remontów, wiecznych sprzątań, zmywań itd.) Nie spisał się dobrze. Mimo używania go, cały czas dłonie miałam suche, zniszczone, szorstkie.
Nawilżał krótkotrwale i nic więcej nie robił. Wchłaniał się dobrze i szybko nie pozostawiając lepkiej, przeszkadzającej warstwy.
Nie zaszkodził ale i nie spisał się.
Takie coś udające krem do rąk...
Nie polecam.

znam wiele lepszych

Krem ma ładny zapach, dość szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości i na tym się kończą jego zalety...
Kiepsko nawilża-moje dłonie są szorstkie po jego uzyciu, więcej nie kupię znam wiele innych nawet w podobnej cenie ale o niebo lepszych.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Swietny

W pełnowymiarowym opakowaniu nigdy tego kremu nie widziałam. Zawsze kupuję go w zestawie z kremem do stóp (w zestawie krem ma 75 ml). Bardzo go polubiłam, ponieważ bardzo szybko łagodzi podrażnienia i regeneruje skórę. Dłonie są dobrze nawilżone (zobaczymy jeszcze zimą, ale myślę, że równie dobrze się spisze). Ładnie pachnie, dosyć krótko się wchłania, pozostawiając delikatną warstwę ochronną. Tylko nie ma zbyt pięknego opakowania, jednak jestem w stanie mu to wybaczyć. Na pewno na dłużej zagości w mojej łazience.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (albo trzeciego?)

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

bdb

Plusy:
+ cena
+ zapach
+ konsystencja - nie za gęsta, nie za rzadka
+ szybko się wchłania
+ nie pozostawia uczucia lepkości
+ błyskawicznie wygładza i nawilża dłonie
+ nie wałkuje się

Minusy:
- nieładne opakowanie
- średnio wydajny

Spełnia swoja funkcje

Do kupna tego kremu przekonały mnie dobre oceny na wizażu.Szukałam czegoś co odżywi skóre dłoni przesuszoną przez kontakt z detergentami i mrozem.
Długo szukałam go po sklepach ,bo nie jest łatwo dostepny,ale to jest jego jedyna wada.
A co do zalet to:
-jest wydajny choć z początku używałam go kilka razy dziennie
-Po pewnym czasie regularnego stosowania mogłam ograniczyc czestotliwość jego użycia,ponieważ moja skóra odzyskała "równowage"
-krem łatwo się wchłania i nie jest przesadnie gęsty ,ani lepki co wcale nie wpływa na jego skutecznośc.
-teraz nie musze stosować kremu po każdym myciu rąk,co kiedys było dla mnie nie do pomyslenia.
-krem sprawdził się w zimie ,na mrozach ,co jest najlepszym testem.
-poprawił równiez wygląd moich paznokci.
-dodatkowa zaleta to oczywiście jego cena.

Z racji powyższych zalet polecam go z czystym sumieniem.Używam tego produktu od:1,5-2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno całe

Przeciętny

Krem szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości i to jego jedyne zalety. Nie spełnia dobrze swojej podstawowej funkcji czyli kiepsko nawilża. Po wieczornej aplikacji rano budzę się z lekko ściągniętą skórą dłoni. Na paznokcie też raczej nie wpływa, przynajmniej ja nie zauważyłam żadnego wzmocnienia. Z drugiej strony za taką cenę trudno się spodziewac cudów, aczkolwiek miałam już lepsze kremy za tą samą cenę, dlatego tego polecic nie mogę.

Używam tego produktu od:miesiąca

super

bardzo polecam ten krem do rąk, nie dość ze jest dość tani to jeszcze wspaniale nawilża dłonie no i wzmacnia płytkę paznokcia jak jest opisane na opakowaniu, moje paznokcie stały się twardsze. gdy miałam okres bardzo suchych rąk po uczuleniu a wygladały one naprawde tragicznie to po 2-3 dniach byly w normalnym stanie czego bym sie wogole nie spodziewała.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

duuuuzy plus!

Swietny krem za swietna cene, a jednak co POLSKIE TO ASZE NAJLEPSZE:) Krem swietnie nawilza, wchlania sie, i pozostawia dlugotrwaly efekt. I co wazne, ladnie wygladzil mi skorki wokol paznokci:) nie wysusza, jest lagodny, nie podraznia.

Używam tego produktu od:1 mca

Niestety, krem ten nie poradził sobie ze suchą skórą moich dłoni - nie nawilżył ich, nie wygładził, nie zmiękczył. Nawet po nałożeniu większej ilości czułam, że skóra jest nieprzyjemnie napięta, szorstka. Krem jest mało wydajny. Za plus tego kosmetyku uznaję szybkość wchłaniania, niską cenę i zapach oraz to, że nie uczulił mnie.

ilość zużytych opakowań: 2

Bardzo dobry

Kosmetyk godny polecenia,ze względu na to,że spełnia obietnice producenta.
Nawilża,świetnie się wchłania,ma cudny delikatny zapach oliwkowy,nie chemiczny.
Bardzo trudno go dostać.Ja kupiłam w aptece Cefarm za 2.57!!!!!!Z kartą rabatową.
Fajniutkie opakowanie i delikatna zieleń kremu sprawiają,że miło się używa tego kosmetyku.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

jedno,wyprubuję inne z tej firmy bo są naprawdę super

fajniutka

Jednymy krem do rąk jakiego używam.Polecam ze względu na jakość i cene kometyku. Dobrze nawilża i wygładz dłonie na wiele godzin.

zimowy ideał

Po odkryciu całej serii kremów do rąk Mincera zaczęłam z pasją grzebać w tanich polskich produktach do pielęgnacji dłoni i znalazłam kolejne cudo, za... 3,30.
Krem Delii świetnie pielegnuje dłonie przesuszone robotami domowymi, zmywaniem naczyń i zimową aurą. Pozostawia owszem delikatny film, ale dośc szybko ulega on wchłonięciu, a ręcę pozostają miękkie i nawilżone. Co więcej ten efekt utrzymuje sie także po umyciu dłoni, co dla mnie jest wielką zaletą, gdyż nie muszę bez przerwy pamiętać o kremie. Jakby tego było mało kremik przecudnie pachnię oliwą i ma delikatny zielonkawy kolor. Świetnie sprawdza sie takze do stóp, co u mnie jest podstawowym kryterium, gdyż osobnych kremów do stóp nie znoszę.
Tak mi się ten oliwkowy specyfik spodobał, ze nabrałam ochoty na oliwkowy balsam Ziaji:)
Z tej serii Delii jest jeszcze krem nagietkowy i rumiankowy, które będa moimi kolejnymi łupami tej zimy.