Lifting make-up

Lifting make-up

Lifting make-up doskonale kryje wszelkie niedoskonałości cery oraz zapewnia matowe wykończenie makijażu. Dzięki wyjątkowej formule zawierającej składnik liftingujący natychmiastowo poprawia napięcie skóry oraz modeluje owal twarzy. Wygładza drobne zmarszczki, intensywnie nawilża i odżywia skórę.

Skład: aqua, cyclomethicone, polymethacrylate, triethoxycaprylsilate, talc, hexyl laurate, cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, cetyl dimethicone, polyglyceryl-4 isostearate, ceresin, hydrogenated castor oil, hydrolyzed wheat protein, tocopherol, propylene glycol, panthenol, sodium chloride, DMDM hydantoin, iodopropynyl butylcarbamate, parfum, benzyl alcohol, cinnamyl alcohol, cinnamal, benzyl benzoate, benzyl cinnamate, citral, coumarin, eugenol, farnesol, geraniol, hydroxycitronellal, isoeugenol, hexyl cinnamal, limonene, linalool, hydroxymethylpentyl 3-cyclohexene carboxyaldehyde (lyral), benzyl salicylate, CI+/-77891, 77499, 77491, 77492. (25.03.2008)

Cena: ? zł / 30 ml

Sama nie wiem

Miałam wątpliwości czy powinnam oceniać ten
produkt, ponieważ jest przeznaczony do cery suchej, a moja jest normalna w kierunku tłustej.
Dostałam ten fluid, sama nigdy bym go sobie nie kupiła.
Zalety:
-fluid ma bardzo lekką konsystencje, nałożony na twarz jest prawie niewidoczny
- poprawia koloryt cery
- wydajny, nakłada cienką warstwę
- praktyczne opakowanie z pompką

Wady:
- ciemnieje na twarzy, nie dużo ale zawsze
- uboga kolorystyka

Fluid bardziej przypomina krem koloryzujący niż klasyczny fluid.
Kiedy nakładam cieniutką warstwę efekt jest zadowalający, ale muszę uważać, bo przy odrobinę grubszej warstwie twarz się świeci. Ale zaznaczam, że fluid nie jest zbyt dobrze dobrany do mojej cery, więc nie mogę aż tak na to narzekać. Dla osób z cerą suchą może się okazać strzałem w 10.

SUPER!!!!!

Jest to najlepszy fluid, jakiego kiedykolwiek używałam. Nikt nigdy nie zorientował się, że w ogóle używam fluidu. Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości, nie powoduje efektu maski, jest wyjątkowo naturalny. Utrzymuje się na twarzy długie godziny. Kupuje tylko ten, bo nie chcę się zrazić innymi. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Extra

Jak dla mnie super,skusiła mnie "twarz"koleżanki,wiecznie gładka,napięta,więc zakupiłam i jestem zadowolona,fajny zapach,higieniczne opakowanie z pompką,ładnie pachnie,napina i wygładza,moja twarz jest"wyprasowana"ładnie stapia się ze skórą,jestem b.zadowolona i cena przystępna.

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:1/4

Cellulit mity

W porządku

Myślę, że za tą cenę to całkiem przyzwoity podkład. Raczej dla osób z suchą skórą, bez większych problemów.Dla mnie świetna konsystencja, bardzo kremowa, ale jednocześnie lekka, mam wrażenie, że trochę nawilża Delikatnie wyrównuje koloryt (nie ukrywa np piegów) i wygładza skórę. Efektu liftingującego nie zauważyłam. Bardzo fajny zapach, wygodne opakowanie. Mam najjaśniejszy kolor (nie rozumiem osób, które narzekają na zły odcień, od czego są testery?). Mógłby troszeczkę lepiej kryć, bardziej przypomina mi krem koloryzujący.

Po dwóch miesiącach od ostatniej recenzji dodaję jedną gwiazdkę. Niestety, dowiedziałam się, że ponoć ten podkład będzie wycofany z produkcji :-(

dziwny

kupilam go jak byl w promocji ... wg mnie jest dziwny. dziwna konsystencja i robi smugi! a tego nienawidze! zaluje tego zakupu nawet kupionego w promocji za 12 zl;/
plus tylko za opakowanie z pompka i zapach ktory mi sie podoba:)

Używam tego produktu od:nie wiem

Temu podkładowi dziękujemy:(

Kupiłam za namową koleżanki. Jak dla mnie - stracone 17 PLN, niestety. Nie jest wart ani jednej złotówki.
- nie mam wiele do ukrycia, ale to coś nie pokrywa nawet drobnych niedoskonałości i nie wyrównuje nawet kolorytu, raczej właśnie problemów dokłada, bo się maże w smugi
- zasycha na twarzy w tempie błyskawicznym, nie pozwalając się rozprowadzić (próbowałam zarówno pędzlem jak i palcami)
- kolor nr 02 jest straszliwie ciemny, a 01 z kolei za jasny
- robi z twarzą coś okropnego - jednocześnie jest ściągnięta i jaby przesuszona, a z drugiej świeci się paskudnie
Plusów nie stwierdziłam, nawet cena przy takim badziewiu nie jest żadnym pocieszeniem:(

Używam tego produktu od: tygodnia mniej więcej i ani dnia dłużej nie zamierzam
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Świetny

Kupiłam podkład niecały tydzień temu, tak jak wspomniały dziewczyny poniżej jest lekki, ładnie wyrównuje koloryt, przyjemnie pachnie (w przeciwieństwie do podkładu SORAYA w czarnym dozowniku) do tego za małą cenę.
Kosztował mnie niecałe 18 zł.

Zdecydowanie polecam i chyba teraz zajmie wiodące miejsce w kategorii podkłady.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe

wydajny i dobry za małą kase

już chyba 5 opakowanie używam i jestem zadowolona bardzo. jest lekki, dobrze się rozprowadza, ma niły zapach, nie pozostawia efektu maski, ma bardzo fajny dozownik. ogólnie na +

Używam tego produktu od:1,5 roku

Nie dla mnie

Bleeeee.Kompletnie nie nadaje sie dla cery mieszanej.Widać wszystkie niedoskonałości - wogóle nie kryje.Strasznie przetłuszcza cerę. Dałam więc go mamie i ona jest z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: ....
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Jestem bardzo zadowolona

PLUSY:
+dobrze kryje, naturalnie, lekko, przy czym nie robi maski (nakładam oszczędnie i to wystarczy dla zadawalającego efektu krycia mojej cery z lekkimi przebarwieniami posłonecznymi);
+ma ładny kolor (stosuję naturalny 03), zlewa się z naturalnym kolorem mojej skóry;
+daje wrażenie świeżości cery;
+jest w bardzo przystępnej cenie;
+jest wydajny.
Trudno określić mi jego działanie ujędrniające, gdyż stosuję kremy odżywcze, nawilżajace, czasami przeciwzmarszczkowe.
MINUSY:
-ciut ciemnieje co widać tuż po nałożeniu (ale niewiele). I TO JEST NA PRAWDĘ MAŁY MINUSIK.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:drugie w trakcie

bardzo dobry

Uważam ten podkład za dobry. Przede wszystkim ładnie kryje, ale nie tworzy efektu maski. Po drugie odcień którego używam (naturalny) świetnie stapia się z moją cerą. Inne podkłady zawsze się odcinały. Miały albo odcień różowy albo żółty, a ten jest w kolorze skóry. Stapia się ze skórą tak dobrze że nie muszę już matowić cery pudrem sypkim.Poza tym dużym plusem jest cena. Efektu liftingu moja skóra jeszcze nie potrzebuje więc na ten temat nie mogę się wypowiedzieć. Ogólnie uważam g o za bardzo dobry.

Używam tego produktu od: 1-sze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

ZOBACZ MOJE RECENZJE PODKŁADÓW

JAK KREM KOLORYZUJĄCY A NIE PODKŁAD, NAWET DWUKROTNIE NAŁOŻONY NIC A NIC NIE KRYJE .

KTOŚ NAPISAŁ ŻE GO NIE WIDAĆ - PODKLADU NIE MUSI BYC WIDAĆ MOŻE BYĆ JAK MGIEŁKA ALE MA KRYĆ! ZWŁASZCZA PODKŁAD DLA PAŃ W ŚREDNIM WIEKU I STARSZYCH BO ONE MAJĄ PRZEBARWIENIA SKÓRNE!

LIFTING I OWSZEM -ALE NA CHWILĘ BO PO GODZINIE TEŻ GO NIE WIDAĆ A SKÓRA WYGLĄDA NA ZMĘCZONĄ!

MAŁO TEGO PODKŁAD MA CIEMNIE ODCIENIE JA NA LATO UŻYLAM 2-KI , KTORA JEST I TAK ZA CIEMNA A PO 2-3 GODZINACH WYGLĄDALAM JAK MULATKA BO POTKŁAD CIEMNIEJE I TO MOCNO!

W DODATKU WCALE NIE NAWILŻA , MIAŁAM WRAŻENIE PRZESUSZONEJ SKÓRY!

OGÓLNIE DO BANI !!!!!

w ciągu ostatniego półroku sprawdziłam ok. 10 podkładów ( w cenie 10-30 zl) więc przeczytajcie sobie moje recenzje może wam pomogą w wyborze podkładu.
Ja mam 38 lat i cere mieszaną z zaczerwienioną ale bez większych niedoskonałości , drobne zmarszczki, skłonność do przesuszeń policzków i błyszczenia nosa z rozszerzonymi porami.

Używam tego produktu od:1 tydzień
Ilość zużytych opakowań:1/100