Estee Lauder, Automatic Eye Pencil Duo

Estee Lauder, Automatic Eye Pencil Duo

Podwójna kredka do powiek - z jednej strony sztyft z kolorowym wkładem, z drugiej strony gąbeczka do rozcierania kresek. Kredka nie wymaga temperowania, sztyft jest wykręcany. Każda końcówka ma odzielną zatyczkę. Obudowa kredki jest plastykowa. Dostępne też są te same kredki zaopatrzone jedynie w kolorowy sztyft, ale bez aplikatora; obudowy tych kredek są metalowe, poza tym niczym się nie różnią. Do kredki można dokupić wkład. Sztyfty dostępne sa w kilku ciemnych kolorach. W Polsce dostępna jest wersja bez aplikatora, wkłady pasują do obydwu wersji kredki.

Cena: 102 zł / 2 x 1,4 g

jestem zawiedziona...

kupując tę kredkę (wersję z gąbeczką) liczyłam na to, że będę nią mogła wykonać makijaż "przydymiony"

niestety, jest to raczej niewykonalne - sam sztyft w wygodnej wykręcanej formie jest na powiece dość intensywny ( kolor 17-charcoal - stalowo-niebieski), ale kreska słabo daje się rozcierać, a nawet gdy mimo wszystko chciałam ją rozetrzeć, nie udało mi się uzyskać efektu przydymionego oka

kredkę używam tylko do robienia tradycyjnej kreski, ale efektem nie jestem zachwycona; z gąbeczki nie korzystamUżywam tego produktu od:2 lat

bez rewelacji

+ kolor intensywny (mam czarny)
bardzo miękki, łatwo i z przyjemnością się go używa
pomysł z gąbeczką-rewelacja (można rozmazać
kreskę i mieć smooth look bez brudnych palców
Bardzo trwała.
- jak dla mnie zbyt miękki, robiąc kreskę tylko na górnej
powiece, chcąc nie chcąc po kilkunastu minutach
miałam kreskę także na dolnej. To mi b.nie odpowia!
Poza tym cena raczej odstraszająca jak na kredkę do
oczu.

Używam tego produktu od:4 m-ce