Hamamelis, Szampon

Hamamelis, Szampon

Duża butelka (300 ml) przejrzystego, niebieskiego szamponu o miłym zapachu. Dobrze się pieni, włosy są po nim mięciutkie i jedwabiste, nie elektryzują się, dobrze się układają, nie przetłuszczają się zbyt szybko.

super

Bardzo dobry szampon dla osób, którym włosy się przetłuszczją szybko oraz dla włosów delikatnych i cienkich. Włosy są śniące łatwo się rozczesują NIE OBCIĄŻA ich. Tylko nie wiem czy ten szampon ma właściwości wzmacnające skoro jest na bazie delikatnej.

Jak na razie super!

:) łagodny i przyjemny dla włosów
:) pięknie, ale delikatnie pachnie
:) włosy są super miękkie
:) ładnie się układają, są puszyste
:) skóra głowy mnie po nim nie swędzi (a przy innych często się to zdarza)

moj slodziak wsrod szamponow

mam do niego slabosc- taka niewytlumacyalna milosc :)

jest cudownie lekki , swietnie oczyszcza wlosy, sliczny zapach. w promocji wychodzi naprawde niedrogo.
testowany na wlosach sluchych, normlanych i tlustych- na wszystkich sie sprawdzil.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

3 rodzaje dolnej kreski

przyjemny

Taki przeciętny. Średniogęsty.
Zapach, który powtarza się we wszystkich kosmetykach z tej linii, zaczął mnie w końcu drażnić.
Początkowo może wydawać się nawet miły. Lekko wyczuwalny na włosach.
Szampon ładnie sie pieni.
Minus za to, że spłatywał włosy i odżywka była całkowicie niezbędna.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 op

lubię

Nie przepadam za "rodzinnymi" szamponami, ale ten mi przypadł do gustu. Przede wszystkim doskonale się rozprowadza po włosach i dobrze pieni. Kolejnym atutem jest jego śliczny delikatny zapach, który dosyć długo się utrzymuje. Moje włosy zmiękcza, nie muszę używac odżywki. Jest wydajny, opakowanie ok, szampon dobrze wydostaje się z butelki, lecz są problemy z otwarciem zatyczki.
Po prostu polecam.

dobry

Dobry szampon na włoski specjalnie bezproblemowe. Delikatnie nawilża, wygładza, ujarzmia...Nie robi zadnej krzywdy a to już duzo. Taki delikatny szamponik któy bardzo lubię.

Po prostu szampon

Dobry, dosc delikatny szampon.Wlasciwie nic wiecej nie moge o nim napisac. Od czasu do czasu trzeba nalozyc odzywke, bo on nie zmiekcza wlosow - po prostu myje. Tyle:)

staly mieszkaniec mojej lazienki

Delikatny , ladnie pachnie , cena niewygorowana. Wlosy po nim sa moieciutkie i ladnie sie ukladaja. Bardzo wydajny.uzywam juz, nie pamietam ktorego z rzedu opakowania i jedyna rzecz, ktora mi sie nie podoba to opakowanie. Jest nieprzezroczyste i trudno mi ocenic . ile kosmetyku jeszce zostalo.Ale oby kosmetyki maly tylko takie wady:)

delikatny

swojego czasu bardzo go lubilam i mialam kilka butelek pod rzad...przyjemnie sie go uzywa,jest delikatny i wlosy ladnie wygladaja po jego uzyciu,na pewno ich nie obciaza

może być

Taki rodzinny szampon. Zaklasyfikowałabym go jako szampon dla dzieci, bo włoski po nim są takie jak u dzieci - delikatne, miękkie i jedwabiste. Trzeba jednak użyć po nim odżywki by włosy rozczesać. Dobrze się układają, nie powoduje częstszego przetłuszczania. Ogólnie może być, choć bez rewelacji.