Spa! Regenerujący oliwkowy krem do ciała do skóry suchej i bardzo suchej

Spa! Regenerujący oliwkowy krem do ciała do skóry suchej i bardzo suchej

Oliwkowy krem do ciała to unikalne połączenie dwóch składników intensywnie odmładzających w jednej formule. Bogaty w witaminy i substancje odżywcze czysty koncentrat z liści oliwnych zapobiega i niweluje objawy starzenia się skóry. Wspomaga syntezę kolagenu, elastyny i hydroprotein, wzmacniając tym samym system obronny skóry i zapobiegając objawom zmęczenia. Neutralizuje wolne rodniki i aktywnie chroni przed agresją czynników zewnętrznych, w tym promieni UV. Ekstrakt oliwy z oliwek pobudza mikrokrążenie, odżywia i zmiękcza skórę, przywracając jej blask i utraconą formę. Twoja skóra olśniewa urodą.
Pielęgnacyjna formuła kremu Spa, zawierająca minerały wód termalnych Północnej Bretanii oraz wyciąg z alg Laminaria zapewnia skórze intensywne nawilżenie, delikatność i uczucie zmysłowej przyjemności, dzięki czemu we własnym domu poczujesz się jak w kurorcie lub uzdrowisku Spa.
Krem bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy i śladów na ubraniu.
Wystarczy stosować go 2 razy dziennie, aby szybko odkryć rezultaty jego działania: odrodzoną - elastyczną, jedwabiście gładką i piękną skórę.

zł / 250 ml

w sumie ok

Nie wiem czy odmładza;), ale na pewno nawilża i wygładza. Mimo dosyc gęstej, kremowej konsystencji szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Zapach na początku mnie odrzucał, teraz przyzwyczaiłam się, czy wręcz polubilam. Pomijając zapach, działanie bardzo w porządku. Kupiłam w Tesco za 3(!!)zł. więc przy takiej cenie nie będę narzekac:)

Używam tego produktu od:czasami
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

mieszane uczucia

po pierwsze - zapach: chemiczny, cierpki, nieprzyjemny, zdecydowanie do poprawy.
konsystencja: dosc gesta, kremowa, dobrze sie wchlania i nie zostawia tlustej, lepkiej warstwy. skora po aplikacji jest miekka, gladka, przyjemna w dotyku jednak efekt znika zaraz po porannym prysznicu (stosuje na noc). co więcej skora wydaje sie po umyciu bardziej wysuszona niz byla przed posmarowaniem (!?)
relacja ceny (w tesco 6 zl) do wielkosci i wydajnosi bardzo korzystna

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

brzydki zapach

powinnam była przeczytać opinie...bo niestety, kupiłam i trudno mi powiedzieć coś na temat tego produktu poza tym, że naprawdę radzę dobrze się zapoznać z zapachem. dla mnie pachnie po prostu jak coś zjełczałego, stary obrzydliwy tłuszcz. no ale jak widać po poprzedniczkach, niektórym to się podoba. ja w każdym razie niestety wywaliłam bo uznałam, jak widać niesłusznie, że popsuty.

Używam tego produktu od:-

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Dość fajny

Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filtru na skórze, jest tani, nawilża. Jedyne co mi w nim nie odpowwiada, to gorzki, oliwkowy, intensywny zapach. Opakowanie mi się średnio podoba, takie mało estetyczne ;).

Podsumowując, krem warty wypróbowania.
Używam tego produktu od: tygodnia

oliwkowe nawilżenie

Polubiłam firmę Eveline juz jakiś czas temu właśnie za balsamy.Ten w moim wypadku spisał sie na medal:
-nawilżył
-szybko się wchłaniał
-wygładzał i zmiękczał skórę.
Gwiazdkę odejmuję za zapach, który jest zbyt intensywny i poprostu mi się nie podoba.

Używam tego produktu od: nie pamietam

Nigdy nie mialam lepszego :)

Normalnie rewelka jak dla mnie :) moja mama kiedy go kupila pomyslalam ze balsam bedzie nie za dobry jak za swoja cene i pojemnosc bo mnie kosztowal 9 zl. No ale kiedy wydepilowalam sobie nogi mialam strasznie suche. Kiedy posmarowalam tym balsamem od razu staly sie gladziutkie i miekkie. balsam jest naprawde super swietnie nawilza, uelastycznia, odzywia, regeneruje, skora staje sie delikatna ze az mila w dotyku moj sam chlopak sie o tym przekonal :) wielki plus za to ze sie szybciutko wchlania i nie pozostawia zadnych sladow. Balsam jest tak samo super do stosowania po opalaniu powoduje ze delikatnie zaczerwienienia i pieczenie szybko ustaja :) Naprawde bardzo wart polecenia jak za swoja cene :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 ale napewno nie bedzie moje ostatnie:]

dobry

Balsam nawet mi odpowiada choc ma poważną wadę-zbyt intensywny zapach który nie średnio mi się podoba.. Ale dość dobrze nawilża, nie brudzi ubrań i szybko się wchłania. Podoba mi się jego opakowanie bo mam pewność że zużywam cały kosmetyk ale raczej go już nie kupię.

średni

Krem spełnia swoją podstawową funkcję-dobrze nawilża skóre.Poza tym szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filtra .Jednak ma jedną poważną wadę-zbyt intensywny zapach.Szkoda,bo gdyby nie on,krem byłby naprawdę świetny.

Fajny

Krem bardzo dobry jak ze te pieniążki. Pieknie pachnie, ma delikatną konsystencję, dobrze się wchłania, skóa po nim jest długo nawilżona i gładziutka. Bradzo go lubię i napwno będę kupowała dalej
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
od 2 miesięcy/ jedno zuzyte- będą następne