Estee Lauder, Pure Color, Eyeliner

Estee Lauder, Pure Color, Eyeliner

Świetny eyeliner Estee Lauder o gęstej płynnej konsystencji. Dzięki specjalnej formule eyeliner nie rozmazuje się i niezwykle długo utrzymuje się na powiece. Pięknie podkreśla oko i nadaje mu wyrazu. Można nim też malować wzory na twarzy. Kolory są delikatnie lśniące, lekko opalizujące, co daje bardzo ciekawy efekt na powiece. Specjalnie wyprofilowany pędzelek oraz poręczny uchwyt pozwalają na łatwą i niezwykle precyzyjną aplikację. Ozdobna buteleczka w kształcie kostki lodu cieszy oko. Dostępny jest w kilku ciemnych kolorach.

Cena: 100 zł / 3 ml

całkiem niezły

Piekna głęboka czerń uzyskana przy wykorzystaniu silnych pigmentów. Ddobrze się aplikuje choć nie przy użyciu oryginalnego pędzelka, który jest dla mnie zbyt gruby i mało poręczny. Używałam bardzo wielu linerów i ten daje jeden z lepszych efaktów choć niestety nie jest tak trwały jakby to sugerował producent. Znacznie trwalszy choć nie tak dobry jest choćby Guerlain Divinora. Jeśli można sobie pozwolić na poprawki w ciągu dnia to jest to kosmetyk znakomity.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Nie wiem

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1
Tusz ten
- posiada swietne kolory
- doskonaly pedzelek w sam raz dla poczatkujacych ktorzy nie maja wprawy z klasycznymi pedzelkami ..
-kolorki sa delikatnie slniace daje sweitny efekcik
Minusy
-bardzo malo wydajny ten starczyl mi zaledwie na miesiac
-i tego czego najbardziej nie lubie w eyelinerach to nietrwalosc po 4 godzinach kolorek na mojej powiece calkowicie wyblakl apo 5 prawie go nie ma .:( a za ta cene to sie spodziewalam naprawde czegos wiecej z trwaloscia to naprawde nie jest najlepiej dlatego odejmuje dwie gwiazdki

doskonały

Używam brązowej wersji kolorystycznej tego linera, lekko opalizującej. W moim odczuciu jest to najlepszy liner, jaki miałam i jaki jest dostępny w ogóle na rynku. Ma dosyć gęstą konsystencję, dzięki czemu kreska się nie rozlewa i nie rozmazuje przy malowaniu i na powiece w ciągu dnia. Bardzo łatwo namalować tym linerem równą cienką kreseczkę, pędzelek jest dość krótki ale bardzo cienki, zwarty i dość sztywny, trzonek pędzelka jest długi, dzięki temu dobrze leży w dłoni. Kolor brązowy jest głeboki, ciemny, czekoladowy, jest lekko perłowy, mnie bardzo odpowiada. Jestem niezwykle zadowolona z tego eyelinera i na pewno będę do niego wracać. Myślę, że mogą być z niego zadowolone również osoby, które nie mają wprawy w rysowaniu kresek linerem z pędzelkiem. Ze wszystkich, jakich dotychczas używałam, tym najłatwiej jest wykonać kreskę.