Utrwalenie objętości, Lakier do włosów mocny

Utrwalenie objętości, Lakier do włosów mocny

Lakier utrwala dowolną fryzurę na cały dzień, pozwala włosom poruszać się naturalnie, nie pozostawia osadu i nie usztywnia włosów.

idealny do unoszenia fryzury

Jako lakier do utrwalania całej długości włosów nie nadaje się. Ale do odklejania włosów od głowy jest super. Nie obciąża. Łatwo się wyczesuje. Na głowie nie tworzy \"skorupy\".
Wydajny i ładnie pachnie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Faworyt.

To był mój ulubieniec przez dobrę pare lat, niestety od pół roku nie mogę go nigdzie już dostać:(
Nie wiem czy wycofali go ze sprzedaży czy po prostu mam pecha.
Jak na lakier naprawdę przyjemnie pachniał, trochę nawet owocowo.
Idealne, optymalne utrwalenie, nie sklejał.
Wygodna aplikacja, nie rozpryskiwał się na wszystkie strony.
Włosy po utrwaleniu wyglądały naturalnie, łatwo było je rozczesać.
W kwestii stylizacji włosów - mój KWC!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: ?

sprawdził się:)

Plusy:
+utrwalił fryzurę na cały dzień
+poskromił niesforne kosmyki włosów
+włosy wyglądały naturalnie a nie sztucznie jak się tego obawiałam
+duże opakowanie, chyba będę go zużywać kilka kolejnych lat (używam nie regularnie)

Minusy:
-usztywnił włosy! Nie da się tego zaprzeczyć
-nie jestem pewna czy unosi włosy u nasady..Ja tego nie zauważyłam

Zaznaczyłam "nie wiem czy kupię ponownie" bo zapewne będę go zużywać kilka kolejnych lat a potem już coś nowego wejdzie na rynek co chętnie wypróbuję.Lubie nowości!

Używam tego produktu od:roku ale nie regularnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

Manicure - kolorowy french

super!

Spryskuje nim swoje cienkie okłapłe włosy, by je unieść nieco wyżej. To działa. Włosy się trzymają uniesione cały dzień. Pryskam go warstwowo pod włos. Używam kiedy chcę je trochę odciążyć z tej grawitacji, a on mi w tym pomaga... Na całość jest raczej niedobry, ale do uniesienia znakomicie asystuje z pianką nivea zwiększającą objetość.

Używam tego produktu od: paru tygodni

super utrwalenie

Jak dla mnie najlepszy lakier, super utrwala moje niesforne sterczące wycieniowane włosy na czubku głowy, nie oblepia włosów, fajnie pachnie, wyczesuje się z włosów i łatwo z nich zmywa a do tego stracza na długo.

Używam tego produktu od: od roku

Bdb

lakier godny polecenia
nie skleja wlosow
nie tworzy takiej sztucznej powloki dzieki czemu nie ma czegos takiego,ze jak sie dotknie wlosy to sa sztywne
poza tym nie ma specyficznego zpaachu lakieru jak niektore

polecam

Używam tego produktu od:dawna

najgorszy jaki miałam

Lakier nie spełnia żadnej obietnicy producenta. Totalna porażka !! Włosy nie są unieśone u nasady, strasznie się sklejają gdy pryśnie sie lakierem tak jak zaleca producent u nasady. Lakier wysusza włosy. Jedyny plus to zapach. To zdecydownie najgorszy lakier jaki miałam. Nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

dla mnie b.dobry

Kupiłam ten lakier kierując sie reklamą:-)Jak na moje włosy, trudne do ułożenia to się bardzo sprawdził. Faktycznie spryskując włoski trzeba z pewną odległościa żeby się nie sklejały. Zapach.....mmm... piękniutki:-) jest dosć wydajny z tym że bez przesady że np. na 10 miesięcy. u mnie tak nie było ale trzeba brać pod uwagę to ile się go daje na włosy. U mnie lakier schodzą bardzo szybko ale z tego jestem bardzo zadowolona.U mnie fryzurka się dość długo trzymie. Dzisiaj ide kupić drugi :-)Godny polecenia :-))

Używam tego produktu od 1 miesiąca

na plus

bardzo dobry lakier. duzy plus za aplikator i bardzo ladny zapach;) utrwala mocno, tylko trzeba uwazac, zeby nie psikac z malej odleglosci, bo nieestetycznie skleja wlosy. przy tym baardzo wydajny, mam go jakies 10 miesiecy i konca nie widac;). polecam, naprawde dobry lakier.

Używam tego produktu od: prawie roku

Lakier jak kazdy:(

Kupujac go spodziewalam sie lepszych efektow, no ale kolejny raz zawiodlam sie. Lakier mial dawac efekt bujnej fryzury, a nie dawal. Nie polecam tego lakieru !!! Zdecydowanie przereklamowany.

Używam tego produktu od: przez miesiac

podziękuję

Lubiłam szampony i odżywki Sunsilka, także miałam nadzieję, że i z lakieru też będę zadowolona.
Kupiłam go , kiedy potrzebowałam czegoś "na już" , a Sunsilk skusił mnie niską ceną i obietnicami długotrwałej objętości.
Niestety ten lakier nie robi praktycznie nic, co robić powinien. Co prawda nie skleja włosów, tak jak inne lakiery, ale też ich nie utrwala ani nie unosi. Marzenia o bujnej obiętości wciąż pozostają tylko marzeniami ;)
DOdatkowo kosmetyk ma zapach, którego ja nie mogę znieść. Jest on tak intensywny, że nawet najlepsze perfumy zanikają pod jego mocą.

Używam tego produktu od:roku

BEZNADZIEJNY

Dla mnie ten produkt jest lakierem jedynie z nazwy, opakowania i wł. fizycznych...
W praktyce to cos wogole nie spelnia funkcji jakie powinien miec lakier do wlosow.
- wogole nic a nic nie unosi wlosow od nasady (a nakladalam go tak jak zaleca producent- tuz przy glowie, unoszac pasemko po pasemku):(
- dzialanie jest baaaardzo krotkotrwale:(
- skleja wlosy:(

plusy;
-ladnie pachnie

Moim zdaniem wogole nie nadaje sie do wlosow...
uzywam go, do utrwalania rysunkow weglem na bristolu:)
i tu spelnia sie juz lepiej...