3 in 1 - Diamond Hard Nail Enamel (Lakier do paznokci)

3 in 1 - Diamond Hard Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Max Factor proponuje lakier "3 in 1 Diamond Hard", który łączy w sobie podkład, barwną emalię i utwardzacz w jednym. Dzięki temu, teraz ten sam efekt można osiągnąć tylko za jednym pociągnięciem!

Max Factor opracował potrójną formułę, która łączy zalety trzech produktów:
- wyrównuje powierzchnię i chroni pytkę paznokcia tak, jak czyni to lakier podkładowy (basecoat) przed wnikaniem m.in. barwnych pigmentów
- nadaje piękny kolor i blask uzyskiwany po zastosowaniu właściwej barwnej emalii
- wzmacnia i uodparnia na urazy film lakieru zastępując dodatkową warstwę utwardzacza (topcoat).

Odcienie lakierów Max Factora zwodzą i prawdziwie kuszą soczystymi barwami, rozpętują spektakularną feerię barw , jakiej dotąd nie było. Ta eksplozja kolorów o wyjątkowych odcieniach pozwoli dobrać odpowiedni lakier na każdą okazję.

Cena: 26,90 zł

Paskudny...

Przyłączę się do razów:) Lakier wcale nie trwalszy od zwykłych, wcale nie łatwy w aplikacji, najbardziej zraziło mnie do niego to że ładny perłowy róż w buteleczce na paznokciach wyglądał po prostu fatalnie, tandetnie, porażka. Nie byłam w stanie zużyć opakowanie, w życiu nie zapłaciłabym 30 zł za taki bubel.

Używam tego produktu od:dość dawno temu
Ilość zużytych opakowań:1/4?

jestem zdziwiona negatynymi ocenami wizazanek, najbardziej dziwia mnie rozbierznosci w recenzjach "za rzadki"-"za gesty", to jaki? dla mnie jest w sam raz, pieknie sie rozprowadza i upieksza paznokcie zdecydowanie, widac, ze jest to lakier "z klasa". mam kolor "cognac" i bardzo ladnie polyskuje, schnie dosc wolno, ale wybaczam mu to, nie odpryskuje. najwazniejsze jest chyba to, ze mam ta buteleczke od kilu lat, moze 4 i w ogole nie zgestnial....

Hańba dla MaxFactora

Bardzo rzadki lakier, więc ciężko nim pomalować paznokcie- dosłownie spływa z nich. Bardzo długo schnie, odpryskuje po 1 dniu! Szybko gęstnieje w buteleczce. Za taką cenę taka jakość to skandal!Ilość zużytych opakowań: 1

Manicure - geometryczny french

Kiepska jakość

Rozczarowanie. Kupiłam 549, piękny odcień czerwieni. Lakier jest zbyt rzadki, trudno go równomiernie nałożyć. Za długo schnie. Najgorsze jednak było to, że trwale farbował jasne rajstopy - skandal!MaxFactor powinien się wstydzić. Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

nie! nawet z dopłatą!

Miałam jakiś jasnoperłowy kolorek i chociaż takie lakiery zwykle nie wyglądają na paznokciach porażająco brzydko, ten był wyjątkiem :(Fatalnie się rozprowadzał, tworząc niemiłosiernie smugi :(Zbyt gęsty, po zużyciu ok. 1/3 butelki już się ciągnął, choć na pewno kupiłam świeży:( Szybko odpadał i to całymi kawałkami(już na drugi dzień) :(Z niewiadomych przyczyn wyglądał na prawie niebłyszczący :(Wysechł trochę po tym jak przekroczyłam magiczną połowę objętości butelki :(ODRADZAM!!!Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej nie będzie!

nie!!

brrrr. co za produkt! bardzo lubię Max Factora, ale tym razem zmuszona jestem przyznać 1 gwiazdkę! jeszcze się z tym nie spotkałam, aby nałożone dwie warstwy lakieru o kolorze czerownym wyglądały tak paskudnie! lakier nie rozpływa się równomiernie po paznokciu tylko tworzy smugi, które w domu wyglądały znośnie a w plenerze tam gdzie znajdowała się "grubsza warstwa" lakieru kolor zdawał się prawie czarny, w pozostałych miejscach - czerwony. w tym przypadku zaletą lakieru okazało się to, iż schodził płatami z paznokcia. cóż więcej mogę dodać? chyba to wystarczy!na nieszczęście ma bardzo poręczną buteleczkę i dobry pędzelek [mimo tego konsystencja lakieru nie pozwala na profesjonalny manicure :-)]Ilość zużytych opakowań: 1 --> do 3ech aplikacji sztuka.p.s. zaznaczam, że jakiś czas temu miałam ten sam kolor [poppy - bodajże] przywieziony z Niemiec - nie tworzył smug, ale schodził równie łatwo z paznokcia

nie

:( po raz pierwszy miałam skorupę na paznokciu :( maże się, długo wysycha i okropnie wygląda , na szczęście/niestety szybko zasycha w butelce i można spokojnie go wyrzucić :)

bleeeh

Okropny lakier!!! Bardzo żałuję, że go kupiłam!!! Mam kolor 722 (jak któraś z wcześniejszych recenzentek)jest rzeczywiście okropny :(, tworzy smugi, ponadto lakier wolno schnie. Szukałam delikatnego kolorku, bo generalnie nie lubię malować paznokici na ciemno i...nie wiem co mnie podkusiło na ten niewypał. Narazie stoi jeszcze na półce i czeka na swój czas, kiedy to bez skrupułów go wywalę (narazie mi żal ze względu na kase jaką na niego wydalam - nie majątek coprawda, ale nie lubię pieniędzy wyrzucać) :(

Tragedia

Tragedia. Wodnista konsystencja, przy malowaniu rozlewa się na boki i do tego robi koszmarne smugi.Brzydko wygląda na paznokciu, a następnego dnia odpryskuje.Ja go nigdy więcej nie kupię.

bdb

Przetestowałam kilka kolorów. Uważam, ze lakier dosć długo utrzymuje sie na paznokciu, bardzo dobrze rozprowadza i szybko schnie. Transparentne kolory nakładam często na inne, efekt zawsze mnie zadowala.Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami na jego temat. Używam go od dawna i tylko raz wciśnięto mi lakier nieco zwarzony, który nie nadawał się do użycia. Na pewno (jak wszystko zresztą) musi być absolutnie świeży.Obok lakierów Bourjois i L'oreal to mój faworyt. Polecam, tym bardziej, że w ofercie jest wiele pięknych kolorów.

do szybkiego zużycia

Nie wypowiem się o palecie kolorów, bo akurat ten kolor lakieru który mam, był mi wtedy potrzebny i na resztę nie zwróciłam większej uwagi.Gdybym oceniała go w pierwszysch 3 tygodniach stosowania (używałam go prawie na okrągło bo mi do wszystkiego pasował) to dostałby nawet 4*. Ładnie wyglądał na paznokciu, piękny kolor sobie wybrałam, nie odpryskiwał na końcówkach (nawet przy pracach domowych). Musiałam go poprawiać w zasadzie dopiero, gdy paznokieć odrastał.Nie przeszkadzał mi wtedy nawet beznadziejny pędzelek, przy którym musiałam się dobrze nagimnastykować żeby dobrze umalować płytkę paznokcia (w pośpiechu - wykluczone).Niestety - bardzo szybko zgęstniał, rozwarstwił się i nie nadawał się do dalszego użytku (zdążyłam zużyć ok.1/3 buteleczki)Z przykrością muszę więc stwierdzić, że drugi raz nie zaryzykuję, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków, a nie mam całej armii kobiet w domu, żeby mi pomogły ten lakier tak szybko skończyć.

dramat!

Fatalnie sie nakłada. Mam kolor nr 722, obrzydliwie wygląda na paznokciu. Nie znam lakieru, który by tworzył takie smugi jak ten( co szczególnie przy jasnym kolorze, jaki posiadam, wręcz rzuca się w oczy). Nie mogę nic powiedzieć o jego trwałości, ponieważ ze zrozumiałych względów zaraz po pomalowaniu czym prędzej ścierałam go z paznokci.