St. Ives, Ujędrniający balsam do ciała i rąk z wyciągiem z rozmarynu i miłorzębu

Balsam zawiera nawilżający wyciąg z rozmarynu oraz chłodzący ekstrakt z miłorząbu japońskiego.Przywraca skórze jej naturalną elastyczność i sprężystość. Nawilża i szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Stearic Acid, Glycol Stearate, Stearamide AMP, Petrolatum, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Rosemarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sorbitol, Helianthus Annuus (Sunflower) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sambucus Nigra Flower Extract, Primula Veris Extract, Tocopheryl Acetate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Acetate, Magnesium Aluminum Silicate, Triethanolamine, Carbomer, Methylparaben, DMDM Hydantoin, Propylparaben, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Dipentene, 4-Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde

Cena: kilkanaście zł

w porządku

Kupiłam w iście okazyjnej cenie:)Na efekt ujędrniający nie licze, gdyż przetestowałam już masy tego typu kosmetyków i poza napięciem skóry nic nie robią.
Balsam jest dosyć przeciętny, ale nie można mu byt wiele zarzucic. Natłuszcza skórę, odżywia bardzo dobrze.Po wsmarowaniu skóra jest "pergaminowa", ale to chyba efekt ujędrnijący:) po kilku godzinach staje się gładziutka i milutka w dotyku:)Efekt ten długo się utrzymuje.
Do zapachu nic nie mam , jest delikatny na pewno nie powinien nikomu przeszkadzać.Ogólnie polecam , natomiast ja wolę balsamy z "pieprzykiem";D

Używam tego produktu od:kilka tygodni

nie przekonał mnie do siebie

Dobra konsystencja, wchłania sie w miare szybko. Nawilża przecietnie, na ujedrnienie pewnie musiałabym dłuzej czekac. Zapach mi nie odpowiada, najbliższe skojarzenie to wybielacz Ace. Dobrze, ze kupiłam saszetki na przetestowanie, bo nie uzywałabym tego kosmetyku. Jego waniliowy brat jest o wiele przyjemniejszy!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

Kiepski

Nie ujedrnia, nie nawilza. Praktycznie ze cialem nic nie robi. Kiedy juz sie wchlonie mam wrazenie pergaminowej skory. Posiadam butle 400 ml z pompka ktora na nieszczescie bardzo wolno sie zuzywa. Zapach jest bardzo delikatny i nienachalny.
Mysle ze mam doczynienia z kolejnym niewypalem ze strony st. ives, bo to juz 3 z rzedu balsam ktory mi sie przypadl do gustu.

WŁOSY lokówka

Bardzo dobry

Ten balsam wg mnie zasłużył na pozytywną opinię. Mam wersję 400 ml z pompką,uwielbiam takie opakowania :) Nie rozumiem o co chodzi z tym zapachem, nieprzyjemny??? Nic takiego nie czuję, normalny w miarę ładny zapach (czyżby wersja z pompką miała delikatniejszy zapach???) Po aplikacji skóra trochę się lepi i chwilę trzeba poczekać aż się dobrze wchłonie. Konsystencja przyjemna, dosyć bogata, ale nie jest bardzo tłusta. Jak już sie dobrze wchłonie to jest super. Skóra jest delikatna, miła w dotyku. Pojemność imponująca, to dobrze, nakładam go chojną ręką a jeszcze go sporo zostało :)zasłużył na 4 *

Fajniutki :)

Zawsze chciałam sobie zakupić ten balsamik,ale co chwila jakieś "super nowości" wpadały mi w rękę.Potem naczytałam się tych negatywnych opinii....ale postanowiłam zaryzykować!Akurat była promocja w Rossmannie(400ml,z pompką za 12,99,- ),no i kupiłam.I co?Jest naprawdę super:)Balsam świetnie się rozprowadza,łatwo się wchłania,skóra jest dobrze nawilżona(a mam ,a raczej miałam :) b. suchą).I co najważniejsze-skóra jest dużo JĘDRNIEJSZA!!!!A mam co ujędrniać,he he:)A ten tak krytykowany zapach jest ok,da się zniesc.Wolę taki zapach i widoczne efekty ,niż ślicznie pachnący balsam który nie działa!!!Naprawdę polecam:)Narazie mój nr 1.Aha-pompka jest suuuper wygodą:)

Naprawdę niezły

Trochę obawiałam się go kupować, naczytawszy się tych negatywnych opinii o jego zapachu. Niepotrzebnie! Zapach jest przyjemny, zupełnie nieirytujący, z gatunku ziołowych, ale tych delikatniejszych. Balsam wchłania się dość szybko a po użyciu skóra jest nawilżona. Może gdyby to uczucie nawilżenia utrzymało się dłużej, dorzuciłabym jeszcze jedną gwiazdkę. Jeśli chodzi o jędrność skóry, to producent obiecuje jej wzrost o 31%. W każdym razie trudno to oszacować zwykłej użytkowniczce balsamu, ale przy systematycznym stosowaniu widać, że skóra jest w dobrej formie.
Ja mam wersję z pompką, co jest szalenie wygodne, a 400ml balsamu kupione w zestawie z peelingiem, tej samej firmy, za ok. 14 zł. jest udanym zakupem.

przeciętniaczek

miałam wersje z pompką,to duży plus tego balsamu,dobrze się wchłania i pozostawia nawilżona skóre,żadnych właściwości ujędrniających nie zauważyłam,ot taki sobie przeciętniaczek,nie warto do niego wracać

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...1

Przyjemny:)

JA go całkiem polubiłam. Oto moje plusy i minusy:)
+ zapach super, wcale nie kulinarny, jak dla mnie typowo balsamowy:), bardzo przyjemny,
+ ja mam butelkę z dozownikiem, a że jestem wielbicielką takich buteleczek, są super wygodne więc mi się to podoba,
+ jest wydajny, nie trzeba dużo go nakładać bo w miarę dobrze się rozsmarowuje, nie jakaś rewelacja ale ok:)
+ nawilża baardzo fajnie.
- nie ujędrnia za bardzo:( oczywiście pomagam mu ćwiczeniami i dietą, ale jakoś nie widzę skutków jak w przypadku innych balsamów,
- a podczas jego stosowania pojawiły mi się na pupie 2 pryszcze, co mi się nigdy w życiu nie zdarza!!!,
Podsumowując, to ma więcej plusów niż minusów, ale jakoś wole balsam z Avonu:)

KOSZMAR

Najbardziej śmierdzacy kosmetyk w moim życiu - chyba już nigdy czegoś podobnego nie przeżyję. Dzielnie wmasowywałam go na noc, walcząc z mdłościami - nie zauważyłam żadnego spektakularnego efektu. Zapach jast tak odstręczający, że choćby balasam czynił cuda i tak bym do niego nie wróciła....

lubię go :)

Używam go obecnie od ok. miesiąca. Balsam ten dobrze nawilża. Skóra jest po nim delikatna i miła w dotyku. Właściwości ujędrniające również są zauważalne, moja skóra jest w znacznie lepszym stanie odkąd go używam, jest bardziej napięta,a cellulitis gołym okiem nie jest widoczny :).Oprócz tego nie podrażnia i mogę go wsmarowywać w świeżo ogolone nogi, konsystencja mi odpowiada, jest w sam raz, nie za gęsta nie za leista.Zapach jest troszke dziwny, ale mi nie przeszkadza.Jest też wydajny i nie drogi, jak na tą cenę (kupiłam za 9.99zł) to jestem zadowolona z efektów i myślę, że zakupię kolejny.Jest też wydajny.

Kulinarny

Balsam łatwo się wchłania, nawilża i zmiękcza skórę a nie tłuści jej. Zapach - dla mnie bardzo przyjemny, tylko taki... kulinarny. Zapach rozmarynu kojarzy mi się z pysznym jedzeniem (pieczone ziemniaczki etc.), i zawsze po użyciu tego balsamu byłam głodna :D Mam wrażenie, że nuta rozmarynu, choć przyjemna, jest zbyt wyczuwalna i kłóci się z perfumami.Lubiłam go i może kiedyś do niego wrócę (na razie jestem na diecie).

okropny!

Nigdy nie miałam balsamu o tak obrzydliwym zapachu, po pierwszym użyciu, walcząc z mdłościami pobiegłam do łazienki by zmyć to smierdzące paskudztwo :( Niestety nie mogłam przetestowac działania nawilżająco - ujędrniającego :(Dodam jeszcze, że żadna z mioch koleżanek nie chciała ode mnie tego balsamu, w końcu wylądował w koszu :(