Klorane, Regeneracja i kolor, Szampon na bazie wyciągu z granatu

Klorane, Regeneracja i kolor, Szampon na bazie wyciągu z granatu

Już w starożytnym Egipcie granat był uważany za symbol płodności jak również za owoc przynoszący szczęście. Wyciąg z granatu Klorane, bogaty w taniny, wykazuje silne właściwości ściągające. Wiąże barwnik z keratyną włosa, dzięki czemu włos dłużej zachowuje kolor.
Właściwości wiążące wyciągu z granatu są wzmocnione dzięki zawartości składnikóe o działaniu ochronnym, regenerującym i odżywczym. Szampon Klorane na bazie wyciągu z granatu nie tylko utrwala kolor włosów farbowanych, ale także odbudowuje je i chroni. Posiada delikatne podłoże myjące. Produkt hipoalergiczny.

Fajniutki

Kupiłam ten szampon podczas mojej fazy na kosmetyki apteczne.Chciałam wypróbować też czy apteczne szampony różnią się czymkolwiek od tych zwykłych.Zapłaciłam za to cudo ok 6 funtów,więc niby nie tragedia,ale z drugiej strony w tej cenie mogę mięc 3 inne szampony(a przynajmniej dwa).Buteleczka naprawdę bardzo malutka,niestety bardzo szybko z niej ubywa.Podczas każdego mycia obserwowałam z niepokojem jak dużo go schodzi:( Ma bardzo ładny,acz niemęczący zapach i fajną nieco kremową konsystencje w morelowym kolorze.Coś nowego.Dość fajnie się pieni i dobrze myje włosy i skórę głowy.Nie przetłuszcza kosmyków.Po jego użyciu włosy były leciutkie,niepoplątane,ładnie się błyszczały,były miękkie.Właśnie taki efekt w szamponach lubię najbardziej.Kuszą mnie inne wersje tego szamponu i pewnie ich wypróbuje,choć kto wie,może kiedyś i do tego jeszczę wrócę.Polecam:)

moj ideal

Moje włosy generalnie są bardzo zniszczone i wymagają ciągłych masek i innych odżywczych zabiegów. Kiedyś przez przypadek umyłam włosy u koleżanki i byłam w szoku ze nie potrzebują żadnej odzywki. Są mięciutkie, lśniące, bardzo łatwo się rozczesują ale ja mimo wszystko daje trochę odżywki ale po wysuszeniu nie potrzebuje już serum bądź jedwabiu. Jak dlam mnie ideal. Minusem jest cena.

Przyjemny.

Ten szampon był jednym z elementów zestawu (1 x szampon, 1 x suchy szampon, 1 x żel pod prysznic), za który zapłaciłam jakieś śmieszne pieniądze- 16zł? Coś koło tego. I cieszę się bardzo, że wpadł w moje ręce.
Jest idealny do codziennego mycia- nie pozostawia włosów splątanych i skrzypiących, tak jak to robi większość ziołowych szamponów, ale też nie są nadmiernie obciążone i przylizane, jak po Pantenach i Elsevach. Są takie... Do ludzi. :D Miękkie, sypkie, lekkie, w miarę uporządkowane. Nie puszą się zbytnio i łatwo się rozczesują. Ja zawsze używam po myciu jakiejś odżywki dlatego dla mnie ważne jest, aby szampon nie oblepiał włosów silikonami.
Recepta na piękne włosy? Lekki szampon (np. właśnie Klorane) i lekka odżywka (np. Mila).
Wracając do jego właściwości: posiada delikatny, raczej neutralny zapach i kremową konsystencję. Jedyne zastrzeżenie jakie do niego mam to fakt, że słabo się pieni, przez co jest mało wydajny. Ten minus dodatkowo potęguje jego cena- w regularnej sprzedaży jest nieco za wysoka. Tym bardziej cieszę się, że udało mi się kupić zestawy mniejszych opakowań różnych produktów tej firmy.
Polecam przetestować, jest naprawdę w porządku. Chyba nawet na tyle, że istnieje prawdopodobieństwo, że jeszcze do niego wrócę. :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 100ml skończona, druga w trakcie

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

świetny

Poszukiwałam w aptekach szamponu z mango, ale niestety nie znalazłam, więc postanowiłam wypróbować ten.
Używam tego szamponu na zmianę z innym i po umyciu tym mam bardzo fajne włosy. Nie ma problemu z rozczesaniem (przy innych szamponach nie obejdzie się bez odżywki - mimo krótkich i cienkich włosów). Włosy są gładkie i łatwo się układają.
Ładnie pachnie, jest wydajny.
Dość wysoka cena, ale kosmetyki tej firmy nie są tanie.

Używam tego produktu od: od miesiąca

zawiodłam się :/

Szampon nie tylko nie spełnia oczekiwań ale nawet pogarsza stan włosów...

+ zapach

- źle myje
- włosy są splątane, wymagają odżywki do rozczesania
- nie poprawia kondycji włosów
- obciąża zamiast nawilżyć
- zupełnie nie wpływa na utrzymanie koloru
- cena

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 dużego opakowania

Nic nadzwyczajnego

Zwykły szampon z drogerii. Niczym się nie wyróżnia - równie dobrze mógłby się nazywać "familijny" :P

Zacznę od plusów, bo jest ich znacznie mniej:
+ wydajny,
+ neutralny, w miarę przyjemny zapach,
+ zadowalająca konsystencja,
+ dokładnie myje włosy.

Minusy:
- w żaden sposób nie chroni koloru włosów (choć jest takie jest zapewnienie producenta),
- nie odżywia, ani nawet nie nawilża,
- nie regeneruje włosów,
- bez dobrej odżywki nie sposób ujarzmić umytych tym szamponem włosów (ja stosuję kilka kropli jedwabiu w płynie dzięki czemu wytrwałam w jego stosowaniu ;) )
- włosy są po nim matowe i bez życia (może dlatego wypadają garściami :( ).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Taki se

Używałam go tylko kilka dni po koloryzacji włosów w celu intensywnego nawilżenia. Fakt, przetłuszcza włosy jak # dlatego nie używam go na co dzień, ale też dobrze je regeneruje.
Ogólnie szampon ani ziębi ani grzeje ;) Za te cenę mozna miec coś lepszego

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka po 25ml

delikatnie mówiąc nie warto

Kupiłam, zużyłam niecałe pół opakowania, a teraz ta butelka stoi i straszy w mojej łazience ;)
Szampon nie chroni koloru, nie odżywia.
Włosy po nim są po prostu nieładne, przesuszone, takie zmęczone.
Szampon zdecydowanie nie wart swojej ceny. Są lepsze i duuuużo tańsze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostaniego

Nigdy więcej !!!

Zużyłam jedną butelkę 250ml i wystarczyła, bym wiedziała, że nigdy nie wrócę do tego szamponu. Włosy stały się przesuszone, końcówki rozdwajają się jak szalone, a kołtunom nie było końca. Jestem zmuszona wrócić do regenerującego Kadusa, bo teraz mam na głowie kopkę siana...płakać się chce :-(

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Dla mnie super

Rzeczywiście hypoalergiczny, prawie bez zapachu co mi się podoba. Nie powoduje podrażnień skóry ani nie drażni mojego alergicznego nosa. :)
Kupiłam go w promocji za 25 zł za 400 ml, więc cena była w porządku. Ale w normalnej cenie bez promocju szampon ten jest zdecydowanie za drogi jak na swoją jakość.
Miał pasować do rodzaju moich włosów. Ale mam po nim włosy jak wysuszone siano. Mam problem z odżywkami, bo te dobre pachną i muszę je delikatnie zmywać szamponem, żeby nie mieć kataru.
Wczoraj kupiłam odżywkę Klorene na bazie chininy i witaminy B. W zestawieniu z tym szamponem efekt taki sobie. Lekko sianowate włosy, średnio się rozczesują. W dotyku jakby za bardzo wysuszone.

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy
ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Baaardzo kiepski

Za tą cene i po tej firmie czlowiek spodziewa sie czegoś naprawdę niezłego,a tutaj niestety porazka:(
Nie sprawia, że kolor się dłuzej utrzymuje na wlosach, nie sa bardziej blyszczące itd. wręcz przeciwnie wlosy są poplątane i matowe i trzeba sporo odżywki, aby ujarzmić siano na głowie.
Poza tym jest bardzo mało wydajny, ogólnie beznadziejny produkt, już balsam z tej serii był troszkę lepszy....