Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante (Płyn micelarny do mycia i demakijażu twarzy) (stara wersja)

Płyn micelarny do mycia i demakijażu twarzy, przeznaczony dla wrażliwej skóry skłonnej do zaczerwienień i pękających naczynek. Nie wymaga spłukiwania.

Kocham go!

Bardzo bardzo lubię ten produkt. Używam już od ok 2 lat i wciąż mi się nie nudzi!
Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż, oczyszcza cerę oraz odświeża. Nadaje się do codziennego mycia twarzy, nie wysusza, nie podrażnia. Ma ładny zapach. Minusem, jak dla mnie, jest tylko cena.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe butelki

płyn jak płyn, tylko drogi

Płyn micelarny nie różni się od tego który używałam za 15 złotych Oeparol. Dobrze czyści skóre, nie klei sie na twarzy, nie pozostawia lepkiej warstwy, nie podsrażnia. Tylko drogi, nie widze potrzeby przepłacać. Daje 4 gwiazdki bo jest dobry, ale odejmuje jedną za cenę, płaci się za markę w tym przypadku a nie za sam produkt.

Używam tego produktu od: 2 mcy

świetny

Kupilam w zasadzie przez pomylke 😊 myślałam, że to ten lotion kremowy do zmywania twarzy. Akurat trafilam na wyprzedaż 25 zl/200 ml, a ponieważ lubię Avene, chętnie korzystam z promocji.

Płyn jest jak dla mnie świetny, poza zmywaniem makijażu, nawilża i tonizuje skore czego nie robią inne płyny.
+ dobrze zmywa makijaż, trzeba trochę popracować nad tuszem, jak w przypadku nietlustych miceli
+nie wysusza i nie ściąga skóry
+nawilża i tonizuje, nie musze juz używać toniku

zaznaczylam, ze nie wiem czy kupię, ze względu na cenę, która niestety jest za wysoka jak na zmywadelko do twarzy. Będę polować na promocje 😉

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 200 ml

Makijaż MaxFactor

NR 1

Jestem bardzo zadowolono. Mam skore normalna ale z tendencja do szybkiego odwadniania. Uzywam tego produktu juz od roku w polaczeniu z woda termalna i efet jest super, cera czysta bez przebarwien i zaskornikow. Co prawda mowia ze nie trzeba tego plynu zmywac ale na opakowaniu (we Francji) wyczytalam ze jeszce lepiej sprawdza sie gdy po uzyciu spryskamy woda termalna rowniez avene a nasteponie po kilki chwilach wytrzemy twarz recznikiem. Dzieki takiemu rozwiazaniu moja skora nie jest wysuszona a idealnie czysta ;) Polecam kazdemu! a najbardziej osoba z pryszczami i przbarwieniami, ja nie mialam ich duzo ale zniknely calkowicie ;) Dla mnie nr 1 Cena rowniez nie jest bardzo wygorowana bo 13 e ( okolo 52 zlo) za 2 opakowania po 400 mil.Dodam ze jedno opakowanie starcza mi na 5 miesiecy

Ilość zużytych opakowań: zuzylam 2 opakowania w trakcie 3

Nic specjalnego

Dość dobrze zmywał makijaż, ale twarz po nim była ściągnięta i sucha. Wydajność też nie powala na kolana. Za taką cenę spodziewałam się czegoś dużo lepszego, tańsze micele są lepsze od Avene.

Rozczarowałam się

U mnie kompletnie się nie sprawdził :( Raz, że słabo radził sobie z maskarą, nawet najzwyklejszą, to do tego podrażniał oczy, a nie mam jakoś bardzo wrażliwych..

jest super

Zastąpił mi Bioderme ..

PLUSY :
+ WYDAJNOŚĆ
+ DOKŁADNIE ZMYWA MAKIJAŻ
+ NIE PODRAŻNIA
+ NAWILŻA SKÓRĘ
+ NIE ZATYKA PORÓW
+ NIE PODRAŻNIAŁ MI OCZU
+ ŁADNY DELIKATNY ZAPACH
+ TRWAŁE I WYGODNE W UŻYCIU OPAKOWANIE

MINUSY:
- CENA .. MI UDAŁO SIĘ UPOLOWAĆ GO NA PROMOCJI W SUPERPHARM

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Do niedawna numer 1

Od ponad roku to mój dermokosmetyczny numer 1...odkąd nie spróbowałam wody różanej :D Płyn dokładnie ale łagodnie zmywa makijaż oczy, twarzy i ust. Łagodzi podrażnienia, nawilża skórę. Odrobinę mnie jego zbyt intensywny zapach. Niektórych może zniechęcić cena, lecz w aptekach internetowych z których korzystam często podlega promocji. Ogólnie 5+

Bardzo dobry

Bardzo dobry płyn micelarny. Świetnie radzi sobie z makijażem, jednak czasem powoduje uczucie sciągnięcia i napięcia twarzy. Nie uczula a dodatek wody termalnej dodatkowo łagodzi wszelkie podrażnienia. Dostępny również w dużej 400ml butelce, wydajny. Odejmuję gwiazdkę za cenę, jednak na szczęście często dostępny jest w promocji.

Używam tego produktu od: 2 lat z przewami
Ilość zużytych opakowań: 2 małe i 2 duże

Bardzo dobry

Płyn ten stosuję co jakiś czas i zawsze jestem zadowolona. Nie jest bardzo drogi, jest dośc wydajny, skóra jest po nim bardzo świeża i dobrze oczyszczona.
Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2 lat co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: około 3 opak.

Idealny

Stosowanie żeli, mleczek i toników w moim przypadku zdecydowanie odpada. Czasami stosuję pianki... Na codzień rano, wieczorem w południe i w północ za dnia i nocy na nic nie zamieniłabym tego micerala! Moja skóra nie tylko jest wrażliwa ale niestety również ekstremalnie sucha przez chorobę.
Ten produkt nie tylko dokładnie (i bardzo wydajnie!) oczyszcza moją skórę, ale też pozostawia ją ładnie nawilżoną bez uczucia ściągania skóry. Idealnie przygotowuje cere pod serum i kremy, a w razie potrzeby również pod makijaż.
Polecam dla wszyskich, szczególnie cery wrażliwej i suchej.
PS. Moja mama (50+) uwielbia mi go zabierać.

Używam tego produktu od: luty 2013
Ilość zużytych opakowań: 1, 200 ml

Najlepszy micel.

Bardzo lubię demakijaż micelami. Niestety jakiś rok temu musiałam je odstawić (konkretnie Vichy) ponieważ zaczęły mi strasznie przesuszać skórę. Do tej pory micel Vichy był moim ulubieńcem stosowałam go koło 2 lat. Po dłuższej przerwie postanowiłam więc poszukać czegoś innego, już nie Vichy. Biodermy nie lubię, ponieważ zostawia nieprzyjemny film na buzi. Postawiłam więc na Avene, firmę której kosmetyki rzadko mnie zawodzą. Po miesiącu stosowania tego micela wiem, że zostanie ze mną na bardzo długo.
Plusy:
+ dwa waciki wystarczą aby oczyścić całą buzię i zmyć makijaż (choć u mnie makijaż to jedynie puder, wodoodporna maskara i kredka do brwi, więc nie wiem jak radzi sobie z mocniejszym makijażem)
+ micel jest bardzo łagodny, z tego co zauważyłam, jako jeden z nielicznych na rynku, faktycznie ma w swoim składzie sporą ilość wody termalnej
+ nie podrażnia oczu
+ nie przesusza, nie podrażnia cery
+ poprawia kondycję skóry, odkąd go używam cera bardzo mi się poprawiła
+ nie zapycha
+ nie pozostawia tłustego filmu na twarzy
+ bardzo wydajny
+ niedrogi ja zapłaciłam 43 zł za 400 ml (400ml w cenie 200ml)
+ wygodne opakowanie pozwala na równomierne dozowanie produktu, nie wylewa się za dużo
+bezzapachowy

Myślę, że micel będzie bardzo dobry dla osób ze skórą wrażliwą, ponieważ duża zawartość wody termalnej dobrze łagodzi wszelkie stany zapalne. Ja mam dodatkowo cerę trądzikową obecnie (trądzik polekowy) i micel radzi sobie bardzo dobrze na takiej buzi. Jakość warta swojej ceny. Polecam! :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania