Krem odżywczo-nawilżający do stóp

Krem odżywczo-nawilżający do stóp

Bogaty w witaminę E, zawiera wyciąg z aloesu i masło kakaowe. Odżywia, nawilża i uelastycznia, wnikając głęboko w skórę. Zapobiega tworzeniu się suchego naskórka. Regularne stosowanie pomaga zmiękczyć zrogowacenia skóry.

Skład: Aqua, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Cetyl Palmitate, Dimethicone, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate SE, Theobroma Cacao, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Parfum, Lauric Acid, Carbomer, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Aloe Barbadensis, Maltodextrin, Potassium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Palmitic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 10316, CI 15510

Cena: kilkanaście zł

Świetnie zmiękcza skórę

Jak dla mnie idealny.Stosowałam różne kremy do stóp i żaden nie radził sobie z nimi równie świetnie jak ten. Bardzo przyjemny zapach i konystencja. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.Stópki są mięciutkie i gładkie aż do następnego dnia.Używam go codziennie i tylko na noc.Póki co nie robiłam testu w bawełnianych skarpetkach,bo jak dla mnie jest za gorąco.Kremik bardzo polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

skuteczny

Szybko nawilża i regeneruje skórę stóp. Uzupełnia działanie innych kosmetyków tej marki. Jest bezzapachowy. Ma wydajne opakowanie, cena trochę wysoka.

Używam tego produktu od:..

Rewelacja

Rewelacyjny, bardzo dobrze się wchłania, fajnie pachnie(nie śmierdzi jak większość kremów do stóp); poza tym (właściwie przede wszystkim) świetnie nawilża i zmiękcza skórę, pozostawia ją gładką. Czasem stosowałam do rąk-też świetny. Szkoda tylko, że nie jest tańszy;)

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

mój ulubiony

Bardzo dobry krem do stóp. Fajnie pachnie, dobrze nawilża. Mam dość suchą skóre na stopach i nie mogę się obejść latem bez kremowania przed każdym wyjściem, żeby moje stopki wyglądały ładnie:). Ten kremik świetnie je nawilża, chłodzi i co najważniejsze można zaraz po smarowaniu ubrać buty....

Super

Faktem jest że się lepi. Faktem jest też, ze skóry nie odżywia i zanadto nie nawilża. Co zatem daje? Hmmm orzeźwia zmęczone stopy i ochładza, co na pewno przydaje się latem, a szczególnie po ciężkim dniu dla stóp.
Mam teraz dylemat ile przyznać gwiazdek: ponieważ z jednej strony za nim nie przepadam (żelowa konsystencja, lepkość i brak odżywienia skóry stóp), ale z drugiej strony spełnia swoje zadanie jako odświeżający żel do stóp.

rewelacyjny

swietny krem do stop. <b> Naprawde </b> dziala. Intensywne nawilzanie. Efekt jest spektakularny - co prawda nie na moich stopach (acz im tez swietnie sluzyl - moje stopy jednak nie sa specjalnie zniszczone), ale trzeba bylo widziec stopy mojej polowicy przed i po uzyciu (jednym!).
Fakt - nieladnie pachnie. Fakt - dlugo sie wchlania. Fakt - <b> trzeba </b> sobie myc rece. Ale za to nawilzenie naleza mu sie zdecydowanie owacje na stojaco!

Świetny

Bardzo jestem z niego zadowolona. Świetnie nawilża i odżywia skórę stóp, która już po kilku aplikacjach kremu staje się gładka, elastyczna i miękka. Krem ma raczej gęstą konsystencję, ale nie sprawia to problemów przy wcieraniu, stosunkowo szybko się wchłania. Stosuję ten krem codziennie na noc, po uprzednim lekkim starciu (na sucho) zgrubiałego naskórka pumeksem tejże firmy. I naprawdę widzę efekty! Dodam jeszcze, że jest baaardzo wydajny.

doskonały

zuzylam dziesiatki tub kremow do stop, ale tylko ten ukoil, nawilzyl, odzywil i zmiekczyl mi skore na stopach - jest to dla mnie kosmetyk niezbedny, uzywam go codziennie, zawsze po kapieli i moje stopy sa gladkie, miekkie, pachnace i zadbane. Krem ma piekny, delikatny zapach, szybko sie wchlania, jest dla mnie prawdziwym odkryciem.

rozczarowanie

Krem wprawdzie wchłania się szybko i jest dosyć wydajny, ale niestety nie nawliża ani nie odżywia skóry stóp. Dodatkowy minus to nieprzyjemny zapach. Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Raczej średniak

Plusy - krem dosyć dobrze się wchłania w krótkim czasie. Zapach osobiście niespecjalnie mi się podoba, ale nie jest jakiś odrażający. Minusem dla mnie jest to nie spełnia obietnic producenta, nawilża bardzo lekko i krótkotrwale, efektu odżywienia nie zauważyłam. Sprawdzał się w jedynie wtedy gdy używałam go na zmianę z jakimś bardziej leczniczym preparatem z apteki. W sumie nie jest taki najgorszy ale zważywszy jego cenę więcej gwiazdek mu się nie należy - można kupić lepiej nawilżające preparaty za nizszą cenę.

W porządku

Krem jest świetny! Uważam, że Scholl produkuje jedne z lepszych kremow do stóp. Ten się dobrze wchłania i rozprowadza, może zapach nie powala, ale też nie jest najgorszy:). Moje stopy od razu stały się piekniejsze:)Ilość zużytych opakowań: 2

To ma być scholl ????

W zeszłym roku stosowałam jakiś krem Scholl`a ale w innym opakowaniu więc nie wiem czy to był ten sam krem. Teraz mam powyższy ale w postaci lotionu. No i niestety to była totalna pomyłka. Lotion jest bardzo rzadki, źle się wchłania, brzydko pachnie i po trzytygodniowym stosowaniu wcale nie poprawił wyglądu moich przesuszonych stóp. Biegnę szybciutko do koleżanki po krem Oriflame :-) A ten - szkoda wyrzucić bo tani nie był (ok. 17 zł) - poleży do zimy gdy stopy będą potrzebowały tylko nawilżenia. Do suchych stóp się zupełnie nie nadaje :-(