Coral Nail Perfect, Odżywka z jedwabiem przeciw przebarwieniom paznokci

Coral Nail Perfect, Odżywka z jedwabiem przeciw przebarwieniom paznokci

Odżywka zawiera aktywny wapń, który utwardzając i uelastyczniając paznokcie znacznie podnosi ich odporność na złamania. Regularne stosowanie preparatu zapewnia paznokciom zdrowy wygląd i wspaniały połysk.
Preparat nagrodzony: OSKAR Kosmetyków 2003

Cena: 6 zł / 10 ml

cudo

moje paznokietki sa w oplakanym stanie.. sa zolte w biale plamy i w zasadzie nie bylam przekonana do tej odzywki ale milo mnie zaskoczyla.. paznokietki sa biale, wygladaja na zdrowsze, wygladza plytke paznokcia wiec nakladam ja pod lakier, szybko schnie i ladnie podkresla fancuzki manicure.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

miła niespodzianka

Kupiłam ja bo nie mogłam znaleźć mojego Silk Wrapa. Nie spodziewałam sie niczego dobrego po tej odzywce, a jednak pozytywnie mnie zaskoczyła. Szybko wysycha, jest wydajna i niedroga (ja kupiłam ją za 8,90). Paznokcie mniej sie rozdwajają, rosną białe i sa w całkiem niezłej kondcji choc nie wspomagam działania odżywki od "wewnatrz" żadnymi witaminami. Na urlopie, kiedy nic nie robiłam, utrzymała sie w stanie właściwie niezmienionym, pomimo wpływu nadmorskiego piasku czy słońca. Kiedy wróciłam do domu, a wszystko robię bez rękawiczek, lakier wytrzymuje ok 3 dni potem odpryskuje. Odżywka ma ciekawy kolor. Jedna warstwa daje b.naturalny efekt, 2 mleczny róż a 3 warstwy dają odcień zblizony do białego. Ja nakładam 3 warstwy i tworzą one dość cienka powłoke, co nie do końca mi odpowiada. Plusem jest to że odżywka nawet w 3 warstwach momentalnie wysycha.

Używam tego produktu od:miesiąca

bdb

Działanie i właściwości porównywalne z Silk Wrap INGLOTA a prawie o połowę tańsza :) To moje ''nowe" odkrycie. Jedyne co mogę jej zarzucić to średnio szybkie schnięcie - nie jest fatalnie, ale mogloby być lepiej. Generalnie bardzo polecam!!