Avon, Be... Kissable EDT

Avon, Be... Kissable EDT

Zapach, który ma wielkie szanse stać się prawdziwym przebojem. Woda toaletowa `Be... Kissable` to uwodzicielski kwiatowy aromat uzupełniony figlarnymi nutami o mocy afrodyzjaków. To zapach dla kobiet obdarzonych młodzieńczym duchem i temperamentem, pewnych siebie, niezależnych, otwartych na eksperymenty i niestrudzenie poszukujących swego własnego, niepowtarzalnego stylu, zarazem uwodzicielskiej i niewinnej.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc yuzu, lilia imbirowa, liście kolendry
nuta serca: frezja, plumeria, aster, lilia, tuberoza
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, wetiwer.

Cena: 59,90zł / 50ml

Chcę powrotu!

Byłam szczęśliwą posiadaczką mgiełki mając jakieś czternaście lat. Tego zapachu nie da się zapomnieć! Jest piękny i oryginalny. Pamiętam, że jak na mgięłkę był dość trwały. Marka Avon ma to do siebie, że jak wypuści na rynek jakiś naprawdę niebenalny i wart uwagi zapach, to szybko go wycofuje. Cały czas próbuję szukać zamiennika tego zapachu, lecz bezskutecznie. :( Absolutnie niepowtarzalny!

Mam do nich sentyment...

Byly to moje pierwsze avonowskie perfumy i bylam nimi zachwycona! Byly moim idealem :) Wiem wiem, ze ich trwalosc jest wrecz makabryczna, ale jako małotenia pańcia nie mialam zbyt wielkiego rozeznania w tej kwestii :) Pachnialy cudownie...nuty zapachowe sa dosc oryginalne, wec nie potrafie ocenic ktora nuta wybijala sie najbardziej...zgadzam sie, ze zapach raczej dla nastolatek, bo ardzo delikatny, przyjemny, otaczajacy mgielka, ale gdyby byly teraz w sprzedazy to kupilabym je ponownie bez wachania :) A i mialam tez mgielke Be Kissable i moim zdaniem mgielka jest trwalsza oO. Polecam! :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 50ml

polecam młodym dziewczynom

Pierwszy raz wąchałam go kilka lat temu - zakochałam się od razu. Niestety firma Avon wycofała go z katalogu i w chwili obecnej nie jestem w stanie jednoznacznie określić czy nadal podtrzymałabym opinie z wcześniejszych lat. Zapach raczej dla młodych dziewczyn a nie dla kobiety pewnej siebie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

coś w nim jest

Śliczny kwiatowy zapach, taki figlarny. Uwielbiałam WINK oraz ten zapach, niestety oba wycofano, a szkoda był naprawdę przyjemne.

Niestety dość krótko się utrzymywał, ale to typowe dla niedrogich zapachów.

Czekam na nowa osłonę tego zapachu:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

ładny

ładny, kwiatowy zapach :) nie jest on jednym z moich ulubionych, ale zapach mi się podoba i lubię czasami go używać :) świeży, delikatny zapach :) dla osób lubiące takie kwiatowe zapachy, będzie idealny, dla mnie jest przyjemny, ale nie do stosowania go codziennie, cena też jest przystępna

Mój KWC !!!

Zapach ciepły , lekki jak wiosenna bryza a jednocześnie niesamowicie trwały .
\\n
\\nCo ciekawe odkryłam ,że pachnie identycznie jak moje drugie niestety już od dawna niedostępne perfumy Avonu : WINK !
\\n
\\nŚmiało można stosować jako zamiennik tych perfum . nieoficjalnie dowiedziałam sie ,że be kissable i wink to te same perfumy tyle ,ze w innych flakonach ( ponoć zapachy Avonu odchodzą i powracają w nowych odsłonach!!! ) :)
\\nDla mnie zapach bomba i dzięki Bogu jeszcze można je kupić w stosunkowo niewielkiej cenie na Allegro .

Mój KWC

Piękny zapach idealny na letnie i wiosenne dni . taka delikatna , słodka mgiełka . Niesamowicie podobny do innego kultowego ,ale już wycofanego zapachu Avonu - WINK . Piękne . Minus jedyny to flakonik (wolę małe , baryłkowate flakoniki niż podłóżne , ponieważ w torebce takowe łatwiej stłuc :P )

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 8 butelek

Tesknie za nim:(

Najlepszy zapach jaki mialam niestety juz niedostepny.Bardzo za nim tesknie ;(.

Zapach;

Najpiekniejszy szukalam jego odpowiednika lecz nie ma.
Cudowny ,sexowny ,kobiecy elegancki.Kwiatowy zapach z nuta ktorej nie sposob zapomniec.

Trwalsc;

Pare godzin ale mi to nie przeszkadza gdyz jest to woda toaletowa.

Opakowanie;

Prosty flakon czyli taki jakie lubie najbardziej ,wygodny w codziennym uzytkowaniu.

Cena;

Moja mama kupila o w promocja za 20zl takze bardzo malo .Niestety dostalam go gdy zostal juz wycofany i nad tym ubolewam:(

Bardzo polecam dostepny jest na allegro

Ps;Zapach jest taki porzadny i seksowny jak maslo bielendy granat:)

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Kocham ten zapach. Mój KWC

Odkąd się spotkaliśmy to była miłość od pierwszego spojrzenia . Związała nas nieodłącznie chemia , która niestety wygasa wraz z wygasającym źródłem dostępu do tego boskiego zapachu ! Jedynie na Allegro można je upolować , chociaż obawiam się ,ze to wkrótce minie . pora zakupić kilkanaście flakonów na zapas :) Polecam wszystkim !!!

Używam tego produktu od: Odkąd się pojawił

mój KWC!

że nie ma go w katalogu to nie problem! na szczęście cały czas można go kupić na allegro za ok 20 zł.
uwielbiam ten zapach, uwielbiam go od samego początku, ma w sobie coś ciepłego, wśród kwiatowych nut ; ) mój TŻ uwielbia go!!
co do trwałości to trzeba się czasem dopryskać w ciągu dnia, ale to nie problem, butelka mieści się w torebce ; ))

be kissable mam już od dawna, co pewien czas kupuje nową butelkę, a zapach nie nudzi mi się wcale! a jeżeli chodzi o mnie i o zapachy to rzadko kiedy miałam czegoś wiecej niż jedną butelke, bo z reguły zapach się kończy i się po prostu nudzi, albo nawet nie skończy i się znudzi ; ) z tym jest inaczej ; ) kocham pachniec be kissable... serio ; *

Używam tego produktu od: dawna, pare lat temu kupiłam pierwszą butelkę
Ilość zużytych opakowań: 3 po 50 ml ; )

Kwiaciarnia

Ogólnie miło i kwiatowo, frezje, gerbery, troszkę róży, jakbym weszła do kwiaciarni. Przez ok 1 m-c dosyć przyjemnie, ale po tym czasie zaczął mnie męczyć aż do bólu głowy włącznie. Zapaszek skończył u mojej mamy, która była b. zadowolona.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań:pół z 50ml

Kiedy byłam nastolatką...

Super zapach. Nie jest bardzo słodki. Czuć w nim nuty frezji, które uwielbiam :D Dużo osób z mojego otoczenia twierdzi, że ładnie pachnę, gdy użyję tej wody toaletowej. Co do trwałości, u mnie utrzymuje się ok.4-5 godzin od użycia, ale na ubraniach czuć ją nawet po kilku dniach:)
Mimo tego raczej nie zagości w mojej kosmetyczce ponownie. Po prostu się znudził.