Advance Techniques, Radiant Brunette Shine Enhancing Shampoo for Natural or Colour Treated Brunettes (Szampon dla brunetek) (stara wersja)

Szampon dodający blasku włosom ciemnym - naturalnym lub farbowanym.
Formuła szamponu oparta na technologii Tri- Keratin.

Nie polecam.

Co za okropieństwo, w porównaniu do Timotei to jedna wielka porazka, zapach strasznie ciezki włosy wysuszone, powoduje efekt sianka na głowie i w porównaniu do Timotei jest drogi. Nie polecam!

Odejmuje 1 gwiazdke. Dostałam łupiezu!

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chyba więcej nie kupię

Niby nic do niego nie mam, ale jakoś go nie lubię.
Zapach ciężki, podobnie jak konsystencja, trochę przyspiesza przetłuszczanie (nad morzem myłam nim jednak głowę co 2 dzień, więc nie jest tak źle).
Ogromnie wydajny - wystarczy jedna kropla, by umyć gęste, półdługie włosy - miałam go pół roku !, a myłam włosy prawie codziennie. Dlatego ogromnie mi się znudził.
Efektów przyciemnienia, ani nawet specjalnego blasku nie zauważyłam: tyle tylko, że włosy po lecie nie spłowiały, ale to daje każdy szampon tego typu.
Ma u mnie plus za mnogość pielegnacyjnych składników - na etykiecie aż roi się od różnych ekstraktów.
Używam tego produktu od:używałam w tamtym roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Wspaniały:)

Testowałam wiele szamponów do włosów ciemnych i ten jest zdecydowanie najlepszy:) Nie powoduje ze wlosy staja sie rude (tak jak Timotei z henna), sa brazowe i zyskuja piekny, zdrowy polysk.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Pozytywne wrażenie:)

Efekty może nie tak spektakularne jak po rewitalizatorze koloru z Joanny, ale ten tez sobie radzi dobrze z przyciemnieniem włosów. Nie są aż tak ciemne jak po tamtym szamponie, ale widać różnicę- kolor jest głebszy a włosy mają łądny połysk. Troch jest lepszy pod względem pienienia się i nie rozpryskuje się tak jak tamten:) Zapach i konsystencja taka sama jak we wszystkich szamponach Avonu, czyli dla mnie bdb, włosy są miekkie, nie przetłuszczają się i dobrze się układają. Pewnie będe go kupować, bo na saszetkach z Joanny bym splajtowała:/