Cytrynowy dezodorant do stóp w aerozolu

Cytrynowy dezodorant do stóp w aerozolu

Zawiera naturalny ekstrakt z cytryny i limony, odświeża i dezodoruje stopy, obniża pH skóry nie dopuszczając do rozwoju bakterii powodujących przykry zapach stóp.

Cena: kilkanaście zł

cytrynka

Preparat ładnie odświeża stopy, cytrynowy zapach energizuje i daje złudzenie(?) lekkości. Używam go w ciepłej porze roku czasami kilka razy dziennie, bo najlepszy efekt jest oczywiście tuż po aplikacji. Stópki są świeże i pachnące, więc i nastrój ogólny lepszy. Konsystencja lekkiego płynu, zupełnie nietłusta i tylko lekko chłodząca, czyli ma niewiele mentolu, co dla mnie jest plusem. Wystarcza mi sam zapach cytrusów. Ma nieduże właściwości dezodorujące, skupia się raczej na odświeżaniu niż zatrzymywaniu naturalnych reakcji organizmu na wysokie temperatury. Dla mnie wystarczający, dla osób z większymi problemami pewnie za łagodny.

Używałam tego produktu przez: co jakiś czas w sumie na pewno kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3-4

skuteczny

Kosmetyk tego typu ma być przede wszystkim skuteczny i dezodorant Scholla taki właśnie jest. Chroni przed zapachem potu bez zarzutu. Do tego nie podrażnia skóry, szybko się wchłania, ma porządne opakowanie i jest stosunkowo wydajny. Zapach taki sobie, ale ulatnia się dość szybko. Odświeża stopy i daje im na moment uczucie lekkości. Jednak z ciekawości poszukam innego, zapewne też Scholla.

mógłby ładniej pachnieć

Użyłam go raz i nawet zadziałał, ale cudów nie zrobił.
Użyłam go przy butach nieskórzanych, w których stopy w cienkich lycrowych rajstopkach wyraźnie potrzebują takiego specyfiku:)
Zapach dezodorantu myślałam, że będzie ładniejszy, ale trudno, średnio mi sie poddoba.
Najważniejsze, że jednak w dużym stopniu spełnia swoje zadanie:)

Używam tego kosmetyku od wczoraj
ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Serum na zmarszczki

dobry

Przyjemny delikatnie cytrynowy zapach. Uczcie świeżosci i ochłody po zastosowaniu. <BR>Dla mnie absolutnie wystarczający, ale dla mojego męża, który bardzo się poci, niestety nie daje skutecznego efektu na cały dzień pracy, lepszy (dla niego) jest antyperspisant.

naprawdę dobry

Zastosowany rano sprawia, że stópki mniej się pocą (jeśli nie w ogóle),nawet nie potrzeba talku; wspaniale odświeża w ciągu dnia, troszkę chłodzi. Ma nawet znośny zapach - nie taka typowa cytryna.