[FM-1] Żel oczyszczający z wyciągiem z kokosa

[FM-1] Żel oczyszczający z wyciągiem z kokosa

Delikatnie usuwa makijaż razem z wszelkimi pozostałościami przynosząc uczucie świeżości. Jego formuła, wzbogacona o wyciąg z rumianku, nagietka oraz rozmarynu pomaga: regulować pracę gruczołów łojowych, zapobiegać powstawaniu wyprysków i zaskórników, wyrównać koloryt skóry.

Wspaniały, ale...

Przyjemny i delikatny zapaszek po ok. dwóch miesiącach stosowania stał się jakiś dziwnie chemiczny, rzadka konsystencja bardzo mi odpowiada. Mimo niezbyt dużej pojemności jest bardzo wydajny, odpowiednio się pieni i faktycznie świetnie oczyszcza. Dziewczyny często narzekają, że jakiś kosmetyk zbyt mało się pieni, ale te z obfitą pianą do najzdrowszych nie należą!!!
Ogólnie bardzo dobry i godny polecenia żelik - póki co na lepszy nie trafiłam. Cena w promocji zachęcająca. Szkoda, że go ostatnio wycofali, albo może tylko zmienili opakowanie?!?!?

Naprawdę oczyszcza

To jeden z moich ulubionych produktów do mycia twarzy: lekki, rzadki, delikatnie pieniący się, a co najważniejsze - dobrze oczyszczający skórę. Zdecydowanie dobrze myje, po nim skóra jest świeża, matowa, wypryski jakby podsuszone, twarz przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kosmetyk nie wysusza skóry i nie podrażnia jej, jednak po umyciu twarzy żelem występuje uczucie ściągnięcia, które zniweluje przemycie twarzy dobrym tonikiem lub nałożenie kremu. W duecie z kremem-żelem FM-4 działa bardzo dobrze.

Zapach ma delikatny, choć nie potrafię go jakoś bliżej określić. Nie pozostaje on na skórze.

Bardzo lubię ten kosmetyk i serdecznie polecam go osobom o cerze mieszanej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1.5 opakowania

super wygładza :)

Bardzo fajny żel :)

Przyjemny, delikatny zapaszek, rzadka konsystencja. Żel bardzo dobrze się pieni i świetnie oczyszcza buźkę z makijażu i innych świństw :p: Bardzo dobrze też wygładza (czyżby dodatek kwasu salicylowego? :) )

Jak każdy żel do mycia twarzy (w każdej recenzji takowego piszę to samo :p: ) trochę wysusza, ale myślę że to raczej wpływ miejskiej "kranówy".

No i jeszcze się przyczepię opakowania. Tubka ok, ale nie odkręcana :( O ile w kremie nie przeszkadzała by mi specjalnie, o tyle w żelu, a jeszcze rzadkim, jest niewygodna.

Żel w promocji kosztuje 7,90, czasem można trafić po 5,90, w cenie regularnej jeszcze go w katalogu nie widziałam :) A mimo, że jest rzadki i ma małą pojemność, jest bardzo wydajny :)

Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od:1,5 roku z przerwami

Make up no make up H&M

no no!

Nie wiem gdzie w tym żelu kokos (poza nazwą oczywiście), bo ja go tam ani w składzie nie widzę ani w zapachu nie wyczuwam, ale nie zmienia to faktu, że gdyby nie ta nazwa, to bym się na ten żel nigdy nie skusiła. Więc może to tylko taka sztuczka marketingowa miała być?? Mniejsza o to. Żel jest świetny :) Naprawdę skutecznie oczyszcza twarz nawet z makijażu, a do tego przy regularnym stosowaniu ładnie wygładza cerę i zapobiega powstawaniu wyprysków, a te obecne już jakby podleczał (to pewnie ten kwas salicylowy i ziółka, które zawiera). Może i jest mały (tylko 100ml), może i wydaje się niewydajny (no bo taki rzadki), ale wystarczył mi na 2 miesiące z małym hakiem codziennego porannego i wieczornego używania. Aż mnie tym zaskoczył. Pieni się całkiem, całkiem - nie za mocno, nie za słabo, pachnie niewiadomoczym ;) ale nawet przyjemnie. Gdyby nie jego cena regularna byłoby KWC, a tak nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejną promocję :D