Naturals, Shower Gel (Żel pod prysznic - różne rodzaje) (stare wersje)

Naturals, Shower Gel (Żel pod prysznic - różne rodzaje) (stare wersje)

Żel pod prysznic z kompleksem BioSeed - wyciągami z ziaren roślin o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych.
Dostępny w różnych zapachach:
- Lawenda i rumianek
- Kakao i kwiat lotosu

Cena: 16,90zł/ 200ml

w ostatecznosci moze być

ZEL JAK ZEL .MA DOBRZE MYC. OGOLNIE NIE JEST TO NAJGORSZY ZEL JAKI MIALAM ALE REWELACJI JAKOS NIE MA. JA MAM ZAPACH GARDENIA I LILIA. DOSC INTENSYWNY ZAPACH ALE NA SKORZE NIE UTRZYMUJ SIE. SLABO SIE PIENI WIEC JEST DOSC MALO WYDAJNY. BUTELKA 200ML TO TROCHE MALA POJEMNOSC JAK ZA CENE REGULARTNA KTORA JEST TROCHE WYGOROWANA JAK ZA TAKI PRODUKT LEPIEJ KUPIC W PROMOCJI.

Przeciętny

Zrecenzuję wersję o zapachu mleczka kokosowego i banana.

Zalety:

*zapach dosyć intensywny, ale przyjemny, nie wydaje się być bardzo sztuczny,

*estetyczne opakowanie,

*wygodna aplikacja(mały otworek ułatwia wylanie dozowanie kosmetyku odpowiednio do potrzeb-nie wylewa się za dużo),

*delikatna, lekko kremowa konsystencja,

Wady:

*cena regularna jest zbyt wysoka jak za opakowanie 200 ml,

*słabo się pieni przez co nie jest do końca wydajny.
Reasumując sądzę, iż nie jest to najlepszy produkt w tej kategorii cenowej, nie powala również właściwościami, a więc może być , ale tylko jako jednorazowa przygoda.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

3 z plusem

Mam truskawke. Lubie ten zapach,jest taki lekko slodkawy. Od zelu pod prysznic cudow nie oczekuje,od nawilzania sa balsamy i inne specyfiki. Ten jest ok,myje dobrze,kapiel umila zapach truskawki,ale moglby sie lepiej pienic,dlatego jest nie wydajny bo zawsze trzeba go duzo wylac na gabke... W tej cenie mozna nabyc o wiele lepsze zele.

Używam tego produktu od: dawna

Avon Mark - relacja

mogłoby być lepiej

Kiedyś udało mi się zamówić ten żel z oferty netto nawet w cenie 4,90.
Uważam, że żele z serii naturals nie pienią się zbyt dobrze. Miałam kilka ich rodzajów: malina, truskawka i guiawa (czy jak jej tam :P), czereśnia z gałką muszkatołową a także limonka i werbena. Wydaje się, że producenci stawiają tutaj głównie na zapach produktu, który ma przyciągnąć klienta ;) Niestety zapachy szybko się nudzą, choć zapach malinowy, który używałam ostatnio najbardziej przypadł mi do gustu.
Myślę, że na jakiś czas zrezygnuję z tych żeli. Wrócę może jeśli wprowadzą jakiś fajny nowy zapach, w każdym razie na pewno nie w najbliższym czasie ;)

Używam tego produktu od: kilku lat z dużymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6 opakowań

obleci

Posiadam wersje truskawka i guawa.Zapach mi nie odpowiada taka ziemista chemiczna truskawka.Jest wydajny pieni się dość dobrze no i po prostu myje ciało soecjalnie go przy tym nie pielęgnując.Opłaca się kupić go w promocji.Najważniejsze,że nie uczulił i nie podrażnił

Może być

Żel jak żel. Posiadałam kilka wersji zapachowych m.in: czereśnia i gałka muszkatołowa, lawenda i rumianek, kwiat limonki i werbena, kokos i papaja.

+ cena ( ale tylko promocyjna ok. 9 zł )
+ opakowanie - całkiem poręczne, choć w niektórych egzemplarzach dość ciężko się go otwierało
+ piękne zapachy
+ dość dobrze się pieniły (dla osób nie lubiących SLS-ów raczej nie będą ok )

+/- konsystencja kremowa - w zależności od tego co kto lubi

- normalna cena ok 15 zł - nie warte tyle pieniędzy
- odnosząc się do opisu produktu - nie zauważyłam właściwości odżywczych, kojących i ochronnych.

Używam tego produktu od: od kiedy weszły do sprzedaży
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań o różnych zapachach

Przyjemne owoce.

Miałam kilka kompozycji zapachowych, ostatni przypominam sobie \'Owoc Granatu i Mango\'.

Zalety:
*bardzo ładnie pachnie owocami
*odświeża i zmiękcza skórę
*nie wysusza i nie podrażnia
*dobrze się pieni
*niska cena

Wady:
*niewygodna buteleczka
*zbyt gęsta konsystencja
*mało wydajny, szybko się kończy

Bardzo lubię owocowe smakołyki pod prysznic z tej serii Avon, sprawdzają się zwłaszcza podczas letnich, porannych kąpieli.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 5 sztuk

Bardzo przeciętny żel

Miałam ten o zapachu czereśni i gałki muszkatołowej. Zapach był ładny, ale moim zdaniem to najpierw zrobili ten żel, a potem wymyślili mu chwytliwą nazwę, bo raczej trudno sobie wyobrazić jak pachnie połączenie czereśni i gałki muszkatołowej. Bardzo zwykły kosmetyk, porównywalny do tych najtańszych z marketu bądź drogerii, a dużo droższy.
+ ładny zapach - aczkolwiek czereśnia i gałka muszkatołowa to to raczej nie jest
+ przyjemne, dość funkcjonalne opakowanie - chociaż jak się żel kończy to ciężko cokolwiek wycisnąć
+ spełnia zadanie żelu do mycia ciała - pieni się, czyści, jednak to robi każdy żel więc w sumie żadna to zaleta
- cena - moim zdaniem zdecydowanie za drogi jak na takiego przeciętniaka, jak już kupować to na przecenie albo w jakimś zestawie
- niewydajny - nawet nie wiem kiedy się skończył

Nie ma rewelacji. Zwykły żel pod prysznic, chyba lepiej kupić jakiś w drogerii niż płacić za takiego przeciętniaka. Z serii naturals miałam jeszcze żele \'karmelizowane jabłko z orzechami\' oraz \'fiołek i liczi\', wszystkie dostałam w prezencie. Ten pierwszy zdecydowanie nie przypadł mi do gustu, ale \'fiołek i liczi\' najlepszy ze wszystkich jakie wypróbowałam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Drugi raz nie dam się skusić

Niestety za tę cenę spodziewałam się znacznie więcej. Miałam żel o zapachu jeżyny (i czegoś tam jeszcze, ale już nie pamiętam dokładnie). Zapach na początku wydawał się przyjemny, jednak potem stał się nie do wytrzymania, strasznie mdlący i nijaki.

Co do pienienia się- z tym też było marnie, na początku owszem, coś tam się pieniło, potem musiałam porządnie szorować się gąbką, żeby zrobić trochę pianki.

No i największy minus- farbuje trochę skórę. Po użyciu właśnie tego fioletowego żelu (jeżyna), po wyjściu spod prysznica miałam sine ręce! Kolorek zniknął dopiero po parokrotnym myciu mydłem i porządnym wymoczeniu rąk.

Następna rzecz- glutowata, beznadziejna konsystencja plus niewydajne, małe opakowanie nieporównywalne z wysoką ceną.

Plusy: na razie większych brak, opakowanie może być ( ładne jeżynki na obrazku;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok temu przez miesiąc

Zwykłe, ładnie pachnące owocowe żele.

:)nie wysusza skóry
:)odświeża
:(okropne twarde, małe opakowanie
:)nie uczula
:)gęsty żel
:)dobrze się pieni
:(szybko się kończy (wielkość 200ml)
:(cena

Przeciętniaki

Żele pod prysznic z serii Naturals mają rzeczywiście ciekawe i przyjemne gamy zapachowe oraz ładne kolorowe buteleczki, ale na tym ich zalety się kończą..
Zapach na skórze nie utrzymuje się długo, właściwie po wytarciu się ręcznikiem już go prawie nie czuć.
Poza tym, co dla mnie jest bardzo istotne, nie ma uczucia nawilżenia... Wręcz przeciwnie, po ich użyciu mam wrażenie, że skóra jest sucha i że koniecznie muszę w nią wsmarować jakiś balsam..

Według mnie bardzo przeciętne, kuszą jedynie opakowaniem i dostępnością w prawie każdym katalogu po promocyjnej cenie.. Myślę, że jakością ustępują np. żelom pod prysznic Dove.

Ilość zużytych opakowań: dwa nie do końca zużyte

bardzo dobry

Jest to produkt bardzo doby o ślicznym zapachu a mam wersję waniliową. Nie ma problemu z pianą jak ktoś napisał. A jeżeli dla kogoś słabo się pieni to niech użyje MYJKI! Ja tak robię i pieni się doskonale. Dobrze myje, zapach chociaż obłędny to krótkotrwały, nie wysusza skory, wystarcza na bardzo długo. Polecam.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 po 200ml