Givenchy, Very Irresistible Sensual EDP

Givenchy, Very Irresistible Sensual EDP

Zmysłowy i wyrafinowany zapach. Nuta serca to róża. W zapachu czujemy doskonale wkomponowany anyż. Całość ciekawie połączona z paczulą. Piękny bukiet pięciu róż nadaje perfumom powabu. Butla wersji sensual ma przywodzić na myśl cenny ametyst, który jest zapowiedzią zmysłowości... Bogactwo i nowoczesność w jednym.

Cena: ? zł / ? ml

Zbyt subtelny

Produkt oceniam na podstawie próbek i kilkudniowych testów. Zapach przy pierwszym podejściu mnie odrzucał, potem przestał mnie drażnić, pod koniec jego "przysiadania" jest całkiem przyjemny, ale daleko mu do zachwycenia mnie. Jak wspomniałam, najbardziej mi się podoba jego późniejsza faza, jest delikatniejsza i taka "przytulna", w tym momencie robią się zmysłowe, jednak dla mnie są to zbyt mało ogoniaste, zbyt przytulające się do skóry perfumy, do tego kompletnie nietrwałe. Może wywołać migrenę.
Myślę, że mógłby mi się podobać, gdyby ta zmysłowa faza była bardziej intensywna, a zapach lepiej się trzymał mojej skóry.
Tak to... trochę mu brakuje. Ale z chęcią jeszcze kiedyś potestuję ;)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

och, och, och ...

Dokładnie, irresistible... Very...Zdecydowanie lubię, choć nie przepadam za kwiatowymi zapachami. Ten jest inny, niby różany, ale to róża z...pieprzykiem. Przydomek "sensual" jak najbardziej na miejscu, rzeczywiście, jest szalenie zmysłowy. Polecam na randkę,kolację...Zapewne skończy się śniadaniem ;)

Używam tego produktu od: z przerwami od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1- 30 ml

Brak słów...

Dostałam próbkę tego zapachu przy okazji zakupów na Allegro. Z ciekawości przetestowałam i...osłupiałam. Poczułam woń alkoholu unoszącą się wokół mojej skóry. Róża i piwonia jest tu tak połączona, że ich fetor powoduje duszności i bóle głowy. Nie do pomyślenia jest noszenie tego zapachu na dłuższą metę. Mi już po kilkiminutowej aplikacji robi się niedobrze, a co mówić po kilku godzinach. Czuję jedynie alkohol i kwiatową mieszankę czegoś migrogennego.

Używam tego produktu od: Testy
Ilość zużytych opakowań: Próbka

Mexx Look up now

Numer 1

Kilka lat temu chodziłam sobie znudzona po perfumerii i natknęłam się na ten zapach. Od razu mnie "rozbudził" i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. I został ze mną do dziś:) Jest bardzo trwały, czasami czuję go nawet po kilku dniach na ubraniu. Pasuje do mnie. Muszę mieć go zawsze na półce, bo przychodzi taki dzień, że czuję jego deficyt i od razu muszę go użyć:) szybko się nie znudzi, ponieważ wyróżnia się spośród innych zapachów.

Używam tego produktu od: 2007 roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie czwartego

piękny, ale... rozkwita dopiero na wiosnę:)

coś w sobie ma takiego, że waham sie jak go jednoznacznie sklasyfikować.
Jest bardzo słodki, jest także w nim anyż (który fantastycznie orzeźwia w pierwszych i środkowych nutach udając miętę - no, po prostu czysta rewelacja:love:
Ale później, im bardziej staje się zmysłowy, tym bardziej staje się ciężki, faktycznie kojarzy mi się ze starszymi, eleganckimi,wymuskanymi, kobietami (uganiającymi się za młodszymi facetami- idealne porównanie:) Poza tym ma w sobie coś taniego, no nie wiem co to jest, ale coś z tanich, taniutkich zapaszków. Dziwne, a jednocześnie szkoda.
Very Irresistible Sensual jest naprawdę super, ale te wszystkie dodatkowe "cechy" trochę działają na mnie jak prysznic... zastanawiam się czy w zimie odebrałabym go inaczej?
Butelka w stylu klasyka.
Przypomniuałam sobie, że Very Irresistible Sensual przypomina mi lekko Far Away Sensual Embrace edp - wtedy, kiedy tak nisko go oceniłam, nie lubiłam słodkich, mdłych zapachów, dzisiaj tak, ale... no niestety, kojarzy mi się z tym avonowskim zapachem...

EDIT: (30.04.2014 r.)

Very Irresistible Sensual rozkwita na wiosnę! Teraz, o tej porze roku jest oszałamiający:) Znikają kwaskowate nutki, całość jest gęsto-kwiatowo-słodka, ale elegancka i zmysłowa. No i w końcu czuję wyższą półkę, a nie jak do tej pory avonowską taniość...:) Jest super! I za to podnoszę pół gwiazdki:)

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: odlewka+niepełny flakon w trakcie używania

Istotnie zmysłowy

Trochę inny niż Very Irresistible: choć wciąż pobrzmiewa charakterystyczna, nietypowo-różana nuta, to brak kopru ;) i cuuudny anyż. Trwały, istotnie zmysłowy, wieczorowy choć niekoniecznie. Róże w V. I są jedynymi różami, jakie lubię nosić.
V. I. jest radosne, dziewczęce, V. I. Sensual - zmysłowe, kobiece.

Ilość zużytych opakowań: testerki

Metaliczna mięta

Pierwsze wąchnięcie i czuję tą niezwykle elegancką, tajemniczą metaliczno-miętową nutę. Jak dla mnie Sensual pachnie głównie miętą, lekko doprawioną metalicznym posmakiem. Lekko czuć jakiś bliżej nieokreślony, słodki syrop.
I właśnie ta mięta sprawia, że perfumy idealnie nadają się na wiosnę, wspaniale orzeźwiają.
Nie jest to jednak mięta taka jak w herbacie, czy w cukierkach miętowych. To mięta lekka, zwiewna, czysta, delikatna, ale z charakterem.
To perfumy wyłącznie na dzień, na wieczór nie wyobrażam sobie pachnieć miętą.

Trzyma się ok 5h, ewoluuje w lekkie kwiatowe wonie, wciąż przyprawione miętą.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

"nie tracę zmysłów..."

Zapach delikatny, kobiecy. Przyjemnie różany, jednak banalny.
Nuta głowy jak na mój gust sztuczna, nie tego spodziewałabym się po Givenchy.
Po pół godzinie od użycia zapach zdecydowanie zyskuje: rozkwita bujnymi wilgotnymi różami, czuję też coś jakby pieprz i nieco piżma . Baza waniliowa, bez paczuli.
U mnie mało trwały.
Po zużyciu miniaturki większej pojemności nie kupię ze względu na jego nijakość.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: miniatura, próbki

Subtelność i elegancja

Zakupiałm te perfumy w perfumerii i jestem z nich baaaaardzo zadowolona! Zapach jest śliczny! Ładogny a zarazem wyrazisty. Nadaje się na jesienno-zimową porę jak również na wieczór. Na lato będzie za ciężki. Ja czuję w nim różę, jaśmin, bergamotkę. Ale każdy nos może wyczuć inne nuty. Zapach utrzymuje się długo na skórze. Psikając się rano, wieczorem nadal będziesz roztaczać smugę VIS wokół siebie :) Bardzo podoba mi się flakonik :) Taki inny niż pozostale :) Orygynilany a proty zarazem. Zupełnie jak zapach w nim zawarty!

Polecam wszystkim elegantkom :)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:1/ 30 ml

syrop z niespodzianką

Nie lubię ani klasyka, ani V. I Absolutely, a ta wersja baaaardzo przypadła mi do gustu.
Skąpana w słodkim syropie - tak się czuję z Sensual. I tym razem to komplement.
Jest tam coś, głęboko w środku co uwielbiam.
Gdzieś prócz konfiturowej słodyczy czai się chłodniejsza, metaliczno-miętowa nuta... zapewne anyż (który nota bene kocham w każdej postaci).
Dzięki temu słodycz nie jest banalna i klejąca, lecz przełamana chłodem szlachetnieje i pokazuje pazur.

Trwałośc na mojej skórze - nie do zdarcia. Od rana do wieczora na 2 - 3 "psikach".
Uwaga!!!! - przedawkowany dusi i dławi :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 30-stkę

Super

Wspanialy zapach w bardzo ladnym opakowaniu. Uzywam od ponad 3 lat, obie wersje sa wpsaniale chociaz ta rozowa podoba mi sie o wiele bardziej. Ostatnio testuje wersje fioletowa. Zapach zarowno na skorze jak i ubraniach utrzymuje sie dlugo, nie wietrzeje ani nie zmienia sie w ciagu dnia i nie nalezy do tych ciagnacych sie za toba. Pachnie zdecydowanie ale i dyskretnie - na skorze tak jak byc powinno. Nie jest duszacy, ani zaden z tych - to juz gdzies bylo, niepowtarzalny. Bardzo seksowny, cieply i kobiecy. Rowniez dla mojego TZ absolutnie wspanialy. Warto wyprobowac - dla mnie jest to jeden z ulubionych.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat

Przyjemny

Zgadzam się z recenzją poniżej - zapach to niby nic szczególnego, ale ma w sobie coś fajnego. Dość delikatny, słodki, kobiecy, buteleczka bardzo ładna. Jak już napisałam żadna rewolucja, ale gdybym miała sobie wybrać taki jeden neutralny zapaszek to VIS byłby poważnym kandydatem.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy