Avon, Naturals, Pomegranate & Jojoba, Leave-In Conditioning Spray (Naprawcza odżywka w sprayu bez spłukiwania `Owoc granatu i jojoba`)

Odżywka zawiera kompleks BioSeed - wyciągi roślinne o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych.
Odżywki się nie spłukuje. Spryskuje się nią wilgotne lub suche włosy. Co codziennego stosowania. Przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych.

Cena: 11,90zł / 125ml

poniżej przeciętnej

Plusy:
- zapach - intensywny, owocowy
- ułatwia rozczesywanie, szczególnie wilgotnych włosów
- wydajna - używałam i zużyć nie mogłam, pompka dozuje odpowiednia ilość kosmetyku

Minusy:
- brak poprawy obiecanej kondycji włosów
- przy zbyt dużej ilości włosy zaczynają się puszyć i wyglądają jak przetłuszczone

Ogólnie, to była raczej mgiełka do włosów, a nie odżywka. Jak ktoś szuka produktu, żeby po nim włosy ładnie pachniały - polecam. Jeśli czegoś regenerującego - nie polecam.

Daję te półtora gwiazdki jedynie za zapach. (:

Używam tego produktu od: 2006r.
Ilość zużytych opakowań: jedno 125ml

OK

Lubiłam tą odżywkę, szkoda że już od dawna jej nie ma w katalogu.
Jedyny minus jaki zauważyłam to trochę się klei ale nie nie wiadomo jak bardzo, uszło w tłumie, rekompensuje za to cudownym zapachem który na prawdę długo utrzymuje się na włosach no i faktycznie włosy są po niej ładniejsze :)

Używam tego produktu od: jakiś czas

lubię, ale...

w zasadzie lubię ją. Ale tylko ze względu na zapach. Włosy długo i intensywnie po niej pachną. Używałam jej tylko w tym celu , ponieważ innego działania nie zauważyłam. Jeśli ktoś oczekuje rewolucji na głowie, to nie polecam. Jeśli ktoś chce żeby jego włosy slicznie pachniały- to jak najbardziej :)
chociaż ją lubię daje 2 gwiazdki ponieważ odżywka mimo zapewnień producenta nic nie wnosi...

Używam tego produktu od: 2lat

Dieta na trądzik

zapychacz półki:)

Ma fajne opakowanie i wygodny dozownik.Pachnie jak dla mnie znośnie.Jest wydajna ale nie wiem czy to dobrze gdyż nie odżywia,nie nawilża,nie regeneruje,jak przesadzi się z ilościa włosy wyglądają jakby były tłuste.Jedyne co robi to ułatwia rozczesywanie włosów ale nie taka powinna być jej funkcja

Używam tego produktu od:już nie używam

fatalna

Ta "odżywka", to jakaś pomyłka!

- dziwny, niemiły zapach
- jest lepka
- włosy się po niej dziwnie puszą
- nie zauważyłam, żeby w jakikolwiek sposób poprawiła stan moich włosów

odradzam

Używam tego produktu od: listopad
Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki

zero działania

Odżywka do suchych i zniszczonych włosów?? Przepraszam bardzo ale niestety moich ani nie nawilżyła ani nie odżywiła, po prostu nic nie zrobiła. Tyle tylko, że włosy lepiej się rozczesywały ale to daje każda odżywka. Za zapach i poręczne opakowanie 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od:przez miesiąc

Ułatwia rozczesywanie i tyle

Przyznam, że lubię odżywki w formie sprayu- bo nie obciążają zazwyczaj włosów, a pomagają je rozczesać. Ta odżywka do takiego użycia nadawała się doskonale. Zapach przyjemny, ale nie zostaje we włosach na długo. Ułatwia rozczesanie, włosy są może odrobinę gładsze- ale na porządne pielęgnujące i odżywcze właściwości nie liczyłabym. Niestety po przetestowaniu wielu avonowskich produktów do wlosów doszliśmy z mężem do wniosku- że podrażniają skórę głowy i powodują łupież- dlatego zaznaczyłam, że już tej odżywki nie kupię. Ale generalnie wspominam tego psikacza dobrze, może komuś z mniej wymagającą skórą głowy podpasować.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

kolejny niewypał Avonu

Nie ma zadnych efektów. Mam wrażenie że to woda zapachowa.
-nie nawilża
-skleja włosy
-rozczesują się jak po zwykłej wodzie
-zero pozytywnych efektów
jedyny plus za ładne opakowanie i zapach

Używam tego produktu od:1 roku

świetna do rozczesywania

Używam tej odżywki od kilku miesiecy i musze stwierdzic ze bardzo mi pomaga jesli chodzi o rozczesywanie moich wlosow po dekoloryzacji. Ogolnie strasznie ciezko mi je rozczesac a ta odzywka swietnie sie do tego nadaje. Jednak jest to jej jedyna zaleta, poniewaz zapach pozostaje wiele do zyczenia oraz nie odzywia wlosow a tylko pomaga je rozczesac w moim przypadku.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

kiepsko

zapach owoców nie wystarczy
odżywka nadaje się żeby spryskać nią włosy przed rozczesywaniem, troche to ułatwia
ładnie działa na kręcone włosy - śliczne loczki sie robią, ale to samo miałabym spryskawszy je wodą
trochę skleja włosy, nie odzywia na stałe
lepeij dać sobie spokój i zainwestować w cos co działa

Używam tego produktu od: rok

Słaby produkt, brzydki zapach

Kupiłam raz, zużyłam chyba z pół butelki (z uporu). Odżywka ma obrzydliwy zapach, niepodobny do niczego. Odżywia włosy bardzo słabo, trzeba włosy bardzo nią zmoczyć, żeby można swobodnie rozczesać. Zdecydowanie nie polecam nikomu, sama na pewno nie kupię, to co mi zostało wylądowało w koszu, bo moja wytrzymałość się wyczerpała :-(

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1/2 - więcej nie dałam rady

Spoko

Ogólnie to miłe zaskoczenie. Kupiłam ja już dawno i dawno też zużyłam. Bardzo fajny zapach, często używałam jej przed prostowaniem prostownicą włosów. Polecam!!

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: 1 albo 2