Young, Żel oczyszczająco-tonizujący do mycia twarzy z wit. C 4 w 1

Young, Żel oczyszczająco-tonizujący do mycia twarzy z wit. C 4 w 1

Żel o ślicznym pomarańczowym zapachu dzięki zastosowaniu olejku eterycznego z naturalnej pomarańczy. Nawilża, tonizuje i relaksuje. Dokładnie oczyszcza skórę. Delikatnie zmywa zanieczyszczenia, nawet pozostałości makijażu. Dogłębnie oczyszcza pory, usuwając nadmiar sebum. Nie zawiera tradycyjnego mydła, pozostawia długotrwały efekt nawilżenia. Dzięki wit. C chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, bowiem witamina C neutralizuje rozwój wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczesne starzenie się skóry. Zawiera łagodzący bisabolol.

POMARAŃCZOWY IDEAŁ

To żel o pięknym, pomarańczowym zapachu. Podczas zmywania odczuwalny jest efekt nawilżenia, tonizowania i dzięki aromatowi delikatnie relaksuje. Dokładnie oczyszcza skórę, a zarazem delikatnie zmywa zanieczyszczenia.
Nie zawiera tradycyjnego mydła, pozostawia długotrwały efekt nawilżenia.
Opakowanie bardzo wygodne w aplikacji.
Pięknie dba o skórę.

Używam tego produktu od: 3 LATA
Ilość zużytych opakowań: KILKA

Szkoda że zniknął...

Szukałam jakiś czas temu dla pewnej wizażanki kremu z tej serii, kremu nie znalazłam, ale dojrzałam żel, cena malutka, wzięłam :) Miałam już go kiedyś, to moja druga tubka - jest niezły i naprawdę szkoda że ta seria znika z rynku (chyba że Miraculum planuje jakąś siurpryzę dla nas i wprowadzi np. inne opakowanka? któż to wie). Moim zdaniem żel zasłuje na czwórkę, bo na piątkę jednak nie. Jego działanie antybakteryjne jest nieznaczne - za wiele tu nie pomoże. Pieni się delikatnie, pięknie pachnie - używam go z dużą przyjemnością o poranku - przyjemnie orzeźwia. Wielki plus za bark jakiegokolwiek wysususzania cery - tu wyróżnia się zdecydowanie na plus, o ściąganiu mowy nie ma! Mało wydajny i dla mnie opada jeśli chodzi o demakijaż - moim zdaniem tu nie grzeszy skutecznością. Do porannego zmywania twarzy - super. Do wieczornego usuwania makijażu oraz innych wielkomiejskich zanieczyszczeń - nie (zbyt słabe właściwości oczyszczające). Fajny preparat, żal trochę że już go nie ma...

oki

Ślicznie pachnie, dobrze oczyszcza moją tłustą skórę, a w połączeniu z kremami z tej samej serii (matująco-tonujący na dzień i nawilżająco-odżywczy na noc) naprawdę widocznie poprawia stan cery. Szkoda tylko, że jest tak mało wydajny.

Dieta na AZS

young for young

dobry żel o ładnym zapachu,miłym kolorku i dobrej cenie.bardzo dobrze oczyszcza,pozostawia na skórze przyjemne uczucie odświeżenia.szkoda,że jest mało wydajny,źle się pieni i lekko ściąga skórę
ilość zużytych opakowań:1,5

Bardzo dobry

Pierwszy plus daję za ładny kolor i zapach,następne za działanie- nie wysusza skóry, dobrze ją oczyszcza i odświeża, ogólnie- sama przyjemność. Wolałabym tylko, żeby bardziej się pienił.
Zdecydowanie lepszy od Nivea Visage(niebieskiej).

czwórka z plusem

Dla mnie to bardzo dobry żel. Nie wysusza skóry, przyjemnie pachnie. Wydajny bardziej w stopniu srednim i to jest jego jedyna wada. Nawilża suche partie skóry, bardzo dobrze radzi sobie z zanieczyszczaniami skóry (brudek ;) tłuszcz)Usuwa nawet makijaż. Jednym słowem to doskonała pielęgnacja i odswieżenie, szczególnie na dobry początek dnia :)

cacko

ja mu nie mam nic do zarzucenia. przyjemnie myje i nie wysusza mojej i tak już suchej skóry, no i pachnie tak, że każdy dzień można rozpocząć przyjemnie :)

ten zapach...

Żel bardzo dobrze oczyszcza twarz, nawet z makijażu. Przyjemnie pachnie pomarańczą i dobrze się pieni. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie podrażnia oczu, nie wysusza, a nawet lekko nawilża. Rzeczywiście poprawia nastrój :)

Poznałam się na nim :(

Zacznę od zalet ;) : milutko pachnie, skutecznie usuwa z bużki cały, nagromadzony w czasie dnia brud, tłuszcz-blee... :( , jak i makijaż, przyjemnie odświeża, relaksuje niejako także, chyba że to tylko sugestia producenta :DAle jak to zwykle bywa "coś za coś" : potrafi- i to całkiem mocno-wysuszyć skórę, a niejednokrotnie po jego użyciu buzia jest także nieprzyjemnie ściągnięta i nawet wiem już dlaczego :(Na forum jakiś czas temu poruszany był temat detergentów stosowanych w żelach do mycia, itp. - sumiennie sprawdziłam :p skład żelu owegoż i zauważyłam wymieniony w składzie na DRUGIM- zaraz po aqua, hm... :( -miejscu niekorzystny dla skóry, niepolecany do użytku detergent!Tak więc reasumując: byłoby 3* za ww. niepodważalne zalety, ale skoro firma robi sobie z konsumentów żarty, twierdząc iż to produkt dla cer wrażliwych stosując środki drażniące i wysuszające ukarzę jak mogę :D dwie * jedynie przyznając!

nie spodziewałam się

tak złego efektu.Mam cere mieszaną i żel dobrze oczyszcza skóre tłustą w strefie T ale policzki wysusza strasznie( po jego użyciu musiałam użyć grubej warstwy kremy Nivea).Ogólnie dobry dla cer tłustych i trądzikowych.Dodatkowy plus to zapach.jednak spodziewałam się czegoś lepszego i delikatniejszego

przyjemny

Dobrze oczyszcza skórę, pięknie pachnie pomarańczami. Jeden z niewielu żeli do mycia twarzy, który delikatnie się pieni i dobrze się rozprowadza na skórze, a jednocześnie jej nie wysusza. Nieduże opakowanie przydaje się podczas wyjazdów.Ilość zużytych opakowań: 1

milutki, smaczniutki :)

Bardzo miły, relaksujący żel, który kupiłam głównie dla urozmaicenia, mając dość używania wyłącznie kosmetyków Avonu. Jak się okazało, zrobiłam bardzo słusznie, bo żel jest niedrogi i naprawdę milusi :) Pięknie pachnie, dobrze oczyszcza, jak dotąd tak mi się podoba, że najczęściej myję nim twarz dwa razy ;) Mały minusik za zbyt rzadką konsystencję.