Nail Spa Control, Biotin Nail Hardener

Nail Spa Control, Biotin Nail Hardener

Odżywka utwardzająca dla paznokci łamliwych i rozdwajających się. Wyrównuje niedobór substancji odżywczych w paznokciach, a witamina urody biotyna dba o ich stabilny porost. Olejek z dzikiej róży dzięki zawartości dużej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych reguluje gospodarkę tłuszczową paznokci i zapobiega utracie dobroczynnej wilgoci.

Aromaterapia na bazie biotyny i róży.

Cena: 77 zł / 11 ml

w promocji mogę zakupić

Mam mieszane uczucia, ponieważ odzywka na początku zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, zadziałała super, jednak z czasem paznokcie zaczely slabnac i ponownie mam z nimi problem.

Może po prostu udoporniły się na nią, nie wiem. Może składniki "wyparowują" w trakcie używania...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Sprawdza się

Po kiepskiej przygodzie z odżywką Peggy Sage, wróciłam do produktów Alessandro. Nie udało mi się kupić Express nail hardner, ale za to do koszyka wpadła odżywka z biotyną. Od kiedy używam tej odżywki, paznokcie w ogóle się nie łamią ani nie rozdwajają. Są gładkie, mocne i twarde.

Odżywka rozprowadza się równomiernie i bez smug. Bardzo szybko schnie. Lekko różowy kolor sprawia, że paznokcie wyglądają bardzo naturalnie. Na moich paznokciach trzyma się przez kilka dni.

Sprawdza się również jako lakier podkładowy. Chroni płytkę paznokcia przed przebarwieniami od ciemnych lakierów. Wygładza powierzchnię paznokcia. Lakier trzyma się tydzień bez odpryskiwania.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

*****

Przyznam szczerze, że kupiłam tę odżywkę tylko dlatego, że była 'różana' ;) Przymierzałam się do innej, również Alessandro (X-tra), ale jakoś Biotin wpadł mi w ręce. I teraz z perspektywy czasu absolutnie nie żałuję!
Odżywkę zamknięto w wygodnym opakowaniu ze stosunkowo długim pędzelkiem. Po otwarciu opakowania można poczuć ciekawy zapach - komponentów lakieru spośród których nieśmiało wyłania się wspomniana wyżej róża. Ten zapach odżywki trwa również na długo po jej aplikacji już na paznokcie.
Po ponad dwóch miesiącach systematycznego stosowania stwierdzam z całą stanowczością - działa! Na początku byłam rozczarowana. Paznokcie wymęczone pogodą były nadal kruche i łamliwe, a ja wyrzucałam sobie, że przytargałam do domu jakiś bubel. Lecz z tygodnia na tydzień stawały się coraz mocniejsze i twardsze. Dziś osiągnęły zadowalającą mnie formę. Są takie jakie powinny być - długie, twarde, niełamliwe i nierozdwajające się. Słowem - zdrowe.
Chociaż odżywce przyznaję 5* muszę nadmienić o dwóch rzeczach. Po pierwsze, podejrzewam, że jej wysoka skuteczność wiąże się z tym, że stosuję wraz z nią Nail Grow Cream również Alessandro i również z linii różanej. Te kosmetyki świetnie współgrają w duecie, dają niezwykłe rezultaty i szczerze polecam ich kupno. Są wyjątkowo wydajne, więc wysoką cenę w obliczu efektów da się przełknąć ;) Po drugie, odżywka nie jest doskonała. Mam tu na myśli fakt, że warstwa nałożona jednego dnia, na drugi odpryskuje. Producent poleca kurację prowadzić w ten sposób, aby nakładać przez kilka kolejnych dni kolejne warstwy, więc tej nietrwałości lakieru na paznokciu nie mogę mu poczytywać za wadę, bowiem od jednego do drugiego pomalowania odżywka wytrzymuje. W związku z tym kosmetyk nie nadaje się do stosowania jako lakier podkładowy, bo lakier wierzchni kolorowy odpryskuje na drugi dzień wraz z nim.
Mimo to jestem niezwykle zadowolona i zdecydowanie powtórzę zakup ;)

Używam tego kosmetyku od 3 miesięcy