Yria, Lift Radiance

Yria, Lift Radiance

Gęsty, bogaty podkład rozświetlająco-liftingujący z dodatkiem gumy akacjowej. Dostępny w czterech odcieniach.

Cena: 89 zł / 45 ml

trafiony, a jednak nie na całe życie...

Zdaje się, że jest to kolejna wersja Yves Rocher Yria, Fond de Teint Regalbant Effet Liftant. Przynajmniej tak mnie się wydaje sądząc po komentarzu jednej z wizażanek. Jednak ja Lift Radiance śmiem ocenić bardzo wysoko. Po prostu trafił w potrzeby mojej cery... Owszem pachnie mocnymi perfumami, ale po kilku aplikacjach przyzwyczaiłam się do nich. Również nikt z najbliższego otoczenia na ten zapach nie narzeka. Ten podkład to niezwykłe mazidło, które w pierwszej chwili mnie przeraziło: kolorem, konsystencją, zapachem, kiepskim kryciem... Jednak po tej chwili buzia zrobiła się gładka i świetlista, tylko zapach pozostał... Fakt, że nie kryje mocno, ale wyrównuje koloryt. Nie nadaje się dla cer tłustych i nastolatek lubiących mieć matową maskę na twarzy. Zresztą seria Yria przeznaczona jest do cer dojrzałych i widocznie moja już do nich należy. Nie zbiera się w porach, nie zatyka ich, nie podkreśla suchych skórek, nie uczula, nie powoduje powstawania zaskórników. Co do matu: wystarczy stay matte Rimmela czy light reflect Lumene i jestem bliska ideału. Co do trwałości, to mógłby być odporniejszy na wilgoć (oczy i nos w zimie lubią szybko zwilgotnieć). Pewnie nie nadaje się do sportów ekstremalnych i namiętnych randek, ale z powodzeniem radzi sobie z upiększaniem i ochroną mojej buzi w ciągu codziennych obowiązków i obywam się bez poprawek. Gama kolorystyczna jest uboga tak jak w poprzedniku. Mogę tylko powiedzieć, że najjaśnieszy porcelanowy może nie nadawać się dla bladolicych zwłaszcza tych o różanej cerze bowiem ma odcień żółtawy, a kolor zbliżony do odcienia golden MF kolor adapt. Podana cena jest katalogową, ale można go nabyć trochę taniej (np. 59 zł) w promocji. Poniewż dobrze się wchłania i nie tworzy maski można się nim "grubo" wysmarować, ale to akurat niekorzystnie wpływa na jego wydajność i niestety na czystość kolnierzyków. Pomimo, że mam zrobiony zapasik tego kosmetyku to spróbowałam innych marek i już mnie tak nie zachwyca zwłaszcza w zestawieniu jakości z ceną!!!

Choć jestem z niego bardzo zadowolona, to jednak nie wiem czy kupię go ponownie, wg mnie jest trochę za drogi (może znów w jakiejś promocji).
ps. Już nie będę szukać nowego podkładu. Dla mnie ten jest najlepszy, zrobiłam sobie zapasik na dłuższy czas w postaci kolejnych dwóch opakowań. szystkim wizażankom życzę równie "trafionych" kosmetyków