3D Colour Fix, Podwójny błyszczyk

3D Colour Fix, Podwójny błyszczyk

Podwójny błyszczyk Eveline 3D Colour Fix inspiruje do zmysłowych eksperymentów, dzięki którym od ważysz się na każdą metamorfozę.
Doskonała kombinacja głębokiego koloru extreme lip colour i iskrzącego blasku crystal shine, sprawia że 3D Color Fix jest kosmetykiem dla nowoczesnej i praktycznej kobiety. Niezwykle lekka konsystencja błyszczyka daje uczucie miękkości i komfortu. Aby otrzymać ekstremalnie błyszczący efekt makijażu ust, błyszczyk należy stosować nakładając połyskującą warstwę crystal shine na warstwę kryjącą extreme lip colour. Dzięki specjalnie dobranym aplikatorom błyszczyk łatwo się nakłada i nie rozmazuje się.

Cena: 8,50 zł / 2 x 3,5 ml

raczej na nie!

Jestem raczej na nie, błyszczyk nie spełnił moich oczekiwań. Początkowo miałam pozytywne odczucia, ale po dłuższym stosowaniu stwierdzam, że błyszczyk jest po 1 zbyt gęsty i trudny w rozprowadzaniu po ustach, a po 2 skleja je i wysycha. Jest nietrwały, ściera się po niecałej godzinie, albo roluje na ustach i w kącikach. Nie zauważyłam, aby powiększał usta. Zapach również po pewnym czasie robi się nieprzyjemny. Ogólnie nie polecam. Oprócz ładnego błysku diamentowych drobinek nie zauważyłam więcej zalet.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Ostatecznie...

Kupiłam ten błyszczyk zachęcona ładnym opakowaniem i atrakcyjną ceną,oraz tym,że ma dwie końcówki :) Niestety,rozczarowałam się.Po pierwsze,błyszczyk strasznie śmierdzi.Po drugie,ta końcówka z błyszczącymi drobinkami miała konsystencje kleju i strasznie się lepiła.Do tego opakowanie,które co chwilę się rozwalało(końcówki wypadały w łączącej je tuby).Jednak daje trzy gwiazdki,bo druga końcówka(ta,z kolorkiem) była całkiem całkiem.Ładny kolor,fajna konsystencja,choć nie trzymał się długo.Miałam wiele lepszych błyszczyków,a z tym to była tylko jednorazowa przygoda :P
Ogółem,daje 3-

Używam tego produktu od:8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:męczę się z pierwszym

Polubiłam go

Polubiłam go, a konkretniej tę część 2 - crystal shine. Bardzo długo trzymala mi się na ustach i fantastycznie błyszczała. Idealna była na imprezy. Niestety okazała się jak na moje potrzeby mało wydajna - albo samo opakowanie za małe ;)
Kolorowa część mi nie podeszła i prawie w ogóle jejnie zużyłam. Ale jej główną wadą był kolor - nie trafiłam jednak z jego wyborem.

Potem niestety nie mogłam go już znaleźć nigdzie...

Używam tego produktu od: kiedyś-tam przez miesiąc

makijaż kreska

taki ...hmmm

miałam go jakiś czas temu skusiła mnie podwójna buteleczka...w jednej kolorek w drugiej bezbarwny błyszczyk z drobinkami...nie wiem jak innym dziewczynom ale mi wysuszał usteczka :( szybko znikał z nich,a nie oblizywałam go!!!! ani z facetem się nie całowałam!!!!! :) tak więc minusik... ogólnie jak dla mnie to jeden z kiczowatych kosmetyków który strasznie sie kleił i szybko znikał,,, plusik za odcienie i poreczne opakowanie nic poza tym..... :( już go nie używam i leżby bezużytecznie na półce buuu

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 leży na półce :(

Ochydztwo...

Żałuje że go kupiłam. To najgorszy błyszczyk jaki miałam...
PLUSY:
- ma ładny kolor
MINUSY:
- ochydnie pachnie
- skleja usta
- szybko wysycha
- jest strasznie gęsty
- trudno nakłada się go na usta
- ma twardy i nie precyzyjny pędzelek
- wogóle nie powiększa ust jak to zapewniają w reklamie
Nie dla mnie !!!! ;/

Używam tego produktu od:8 mies.

nie dla mnie

Dobry. Ładnie kryje i optycznie powiększa usta. Ma za mało gęstą konsystencję i czasami potrafi spływać z ust:( Jak dla mnie za mocno klejący. Wylewa się z opakowania, więc nie nosiłam go nigdy przy sobie. Wygląda ładnie, ale nie tylko to się liczy:(

Już nie używam tego produktu

Świetny

Bardzo lubię ten błyszczyk,to fajny kosmetyk,kolory wygląda naturalnie,jak na błyszczyk to dość długo utrzymuje się na ustach,jest wydajny.W przeciwieństwie do 3d Shine nie klei się,ma lepszą konsystencję.Kosmetyk jest 2 częściowy i strona z brokatem wysusza usta,dlatego nie polecam jej stosować często,za to strona z kolorkiem jest super.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Nie polecam

Miałam kiedyś ten błyszczyk i stwierdzam, że był on najgorszym jaki kiedykolwiek miałam. Strasznie się lepił. Za dużo brokatu w nim było. Miał chemiczny smak. I oczywiście przy używaniu wylewał się z opakowania. Na pewno więcej go nie kupię!

Używam tego produktu od: kiedyś

ok

blysczyk w miare dobry za rozsadne cene. ladne kolory, jednak jak dla mnie za bardzo mieniace sie. dziwny odblask. druga faza z drobinkami, za bardzo skleja usta i wysusza. ogolnie blyszczyk za slabo nawilza. ale za te cene ok. w miare dlugo utrzymuje sie na ustach.

Używam tego produktu od:1rok

mi się podoba

Bardzo fajny błyszczyk:) Niedrogi...bardzo ładnie pachnie...i nie spływa...mógłby być trochę trwalszy i to chyba jego jedyna wada...bardzo mi sie podoba to ze ten 2 transparentny błyszczyk ma pędzelek a nie jak tamten patyczek...
Ogółem bardzo fajny produkt :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

super

to zdecydowanie najlepszy błyszczyk Eveline. pomimo konsystencji utrzymuje się długo, nie spływa. do wyboru bardzo duża gama kolorystyczna. Używam dwóch naraz albo pojedynczo każdego super polecam

Używam tego produktu od:roku

Swietny

Musze przyznać że jest naprawde świetny. Podoba mi sie zarówno błyszczyk z brokatem jak i baza kolorowa. Swietnie sie rozprowadza, ładnie pachnie, sparawia ze usta wyglądaja naprawde kusząco, wszystkie moje koleżanki oszalały gdy zobaczyły moje usta. Polecam

Używam tego produktu od:2 lat