Young, C+ Nawilżający krem matująco-tonujący

Young, C+ Nawilżający krem matująco-tonujący

Ślicznie pachnący pomarańczami krem, który nawilża, matuje, tuszuje i relaksuje. Stworzony dla potrzeb skóry wrażliwej; tłustej i mieszanej. Zapobiega błyszczeniu się skóry dzięki zawartości mikrogranulek, które działają jak bibułka pochłaniająca nadmiar tłuszczu z powierzchni skóry.
Pozostawia długotrwały efekt nawilżenia. Silnie nawilża, przywraca naturalny, zdrowy odcień skóry. Chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Sprawia to zawarta w kremie witamina C i filtry przeciwsłoneczne UVB, które zmiatają ze skóry wolne rodniki i chronią przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

Cena: 15 zł

lata temu moj ulubieniec

ma 30 lat kiedy bylam w liceum przz przypadek trafilam na ten krem (ktory zapewne obecnie nazywal by sie BB) zapach pomaranczy, lekki odrzywczy, lekko kryjacy. Dla mojej wowczas mlodziutkiej cery idealny. Wczesnij uzywalam fluidow najczesciej lirene ale to cudenko bylo mym jedynym. Az do momentu jak poszlam do sklepu a mila pani powiedziala mi, ze produkt zostal wycofany, zaczela sie pozniej seria testowania fatalnych kremow bb i przecietnych fluidow. Gdybym mogla polecilabym go kazdej mlodej dziewczynie niestety teraz moge powsppminać

Używam tego produktu od: wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Pomarańczka...

Dlaczego, dlaczego, dlaczego wycofano tę serię? Używałam jej wtedy, kiedy aromaterapia raczkowała, i trudno było dostać kosmetyk o owocowym,naturalnym zapachu. Miałam całą serię pomarańczową i uwielbiałam ją - była naprawdę świetna. Szukałam tych kosmetyków latami, strasznie żałuję, że je wycofano.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

no po prostu najlepszy!!

Gdybym mogla to kupowalabym go na okraglo ale niestety nigdzie go juz nie ma :( Mial piekny cytrusowy zapach mila konsystencje, dobrze sie rozprowadzal (niektore podklady ciezko jest rowno nalozyc a tym fluidkiem szlo jak z platka), nie matowal, ale zostawial taki ladny polysk cery - jak dla mnie kremy matujace zazwyczaj wygladaja dosc nienaturalnie, ale ten byl idealny. Genialnie wyrownywal koloryt jak nic innego zaden podklad tego nie zrobi, byl niewidoczny. No i nawilzal! Zadnych minusow. Teraz uzywam antybakteryjnego podkladu Sorayi, ale nie ma on wlasciwosci nawilzajacych jest dobry ale to juz nie to...
Aha, ten krem nie byl zbyt kryjacy no ale na co korektor. Przy tych wszystkich zaletach juz tego od niego nie wymagalam zreszta wtedy bylby pewnie zbyt ciezki i wygladalby nienaturalnie.

depilacja bikini rodzaje

CUDO!!

Dodam swoje 3 grosze, moze miraculum zobaczy i wznowi produkcje.
mam jeszcze pol tubki i oszczedzam jak nie wiem:P najlepszy krem i moj ulubiony podklad. zaden inny nie daje tak naturalnego efektu i nie zostawia skory takiej miekkiej i nawilzonej a jednoczesnie matowo- satynowej... jesli ktos kiedys znajdzie cos podobnego to blagam o info

był super...

Nie wiem dlaczego firmy kosmetyczne wycofują zawsze dobre produkty :/ ten kremik był znakomity,miał bardzo lekką pudrową konsystencję i ślicznie wyrównywał kolor cery.Była nawilżona i równocześnie matowa.Jeśl ktoś ma go na zbyciu to chętnie odkupię lub jeśli w waszym mieście spotykacie się z tym kremikiem:D .

Moj ulubiony

Uzywam go od dosyc dawna i nie zamienilabym na zaden inny krem tego typu.
Przyjemny zapach,naturalny,jasny kolor ( w sam raz dla takiej bladej osobki jak ja).Dobrze nawilza i nie wysusza skory.Poprawia koloryt skory.W dodatku bardzo wydajny :)
Mimo,ze mam cere tradzikowa,nie powodowal powstawania nowych krostek.

Przyjemniaczek

Ładnie pachnie , ma dobra konsystencję, działanie takie sobie, trochę i pomaga, natomiast napewno nie szkodzi.Ogólnie bardzo przyjemny.A przy okzaji widziałam ostatnio produkty tej serii w katowickim Rossmanie i w sklepie na moim osiedlu( tak a propos recenzji poprzedniczki ;))

przyjemniaczek

Hmm... Wydaje mi się, iż dziewczyny omyłkowo w poprzednich dwóch recenzjach go zjechały. Chyba im chodziło o siostrzany krem nawilżający na twarz i pod oczy (taka sama, ale drochę większa tubka), który rzeczywiście pozostawiał tłusty film...
Ten tonująco-matujący kremik był boski po każdym względem (piszę to w czasie przeszłym, gdyż nie można go już kupić w żadnym sklepie, producent wycofał ze swojej oferty linię Young. Wielka szkoda! Aż łezka się w oku kręci). Po pierwsze fantastycznie wyrównywał koloryt cery, był niewidoczny, podkład szedł w odstawkę. Sekundo - jego rozkoszny zapach powodował u mnie błogostan. Rankiem nic lepiej nie mogło poprawić mi humoru niż ta słodko-orzeźwiająca, ale bardzo naturalna woń pomarańczy dobywająca się z tego kremu. Do tego miał konsystencję bitej śmietanki, szybko się wchłaniał, delikatnie matowił.
No, cudo po prostu.
7 zł/50 ml

beznadzieja

ma mily zapach dobrze sie rozprowadza wydajny ,zosatwia filtr na skorze dlatego kiepsko sie na niego naklada nawet korektor niestety:( ponadto bardzo bardzo wysusza i dzieki temu pojawiaja sie krostki

Nie dla mnie

Byłam zachwycona recenzjami tego kosmetyku wiec go sobie kupilam no i zaluje. Ale na szczescie kupilam go w promocji - 2 w cenie 1:) No jak dla mnie za tlusty a nie mam cery tlustej;/ wcale nie nawilza tylko natluszcza. Zostawia tlusty film. Oddalam go mamie i ona smaryje sobie nim rece lub nogi:D Moze do pielegnacji ciala sie nadaje, ale do twarzy odraczam szczegolnie osobom o tlustej i mieszanej cerze.

ok

Bardzo fajny krem. Jest lekki, wyrównuje kolor skóry, nie zatyka porów, bardzo ładnie pachnie i, o dziwo, nawet trochę matuje moją tłustą buźkę :). W matowaniu wygrywa z matująco-nawilżającym Garniera. Przy tym nie wysusza skóry, chyba nawet naprawdę nawilża. Gdyby dłużej utrzymywał się ten mat i wyrównanie koloru buzi dałabym mu 5 gwiazdek.

nie dla cer z problemami

Używałam tego kremu jakiś czas temu. Muszę powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania aż nadto. Myślałam, że będzie to zwyczajny krem, a jego matowienie minie się z celem, jednak bardzo mi przypasował :D Dobrze nawilża, czy tonuję to tego nie wiem :P i przede wszystkim matuje, w ładny sposób ujednolica cerę, choć to krem. Jedynym minusem jest to, że jest dostępny tylko w jednym kolorze i to całkiem "bladym", jak człowiek chodzi na solarium tudzież się opali na słońcu - kosmetyk się nie sprawdzi. Tak więc polecam go dziewczynom z jasną karnacją. I nie polecam go również dziewczynom z tłustą cerą. Nawilża, może powodować świecenie, np. u mnie tak było, choć mam cerę mieszaną. I nieprzyjemnie ścieka jak jest upał, może dlatego, że jest trochę "ciężkawy" ?
No wyszło na to, że wiecej minusów niż plusów, but it's not true. Jest tani, warto spróbować. Dla młodych cer bez problemów jest kosmetykime genialnym :P