Home Institut, Les Karites, Szampon z masłem karity

Home Institut, Les Karites, Szampon z masłem karity

Szampon przeznaczony do częstego mycia wszystkich rodzajów włosów. Masło z orzecha karity posiada właściwości łagodzące, odbudowujące strukturę włosa, ułatwia rozczesywanie i układanie. Dzięki zawartości protein zbóż oraz masła karity (0,1 %), szampon nadaje włosom miękkość, połysk i puszystość, a także doskonale je odżywia, zapewniając im naturalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

REWELACJA

Zawsze wydawalo mi sie, ze produkty z maslem karite sa przeznaczone wlownie do odzywiania i regenerowania wlosow/skory suchej. I mimo, ze na butelce napisane jest "do wszystkich", mialam nadzieje, ze ten kosmetyk porzadnie nawilzy i zregeneruje moja sucha czupryne. W koncu proteiny z migdalow i maslo karite mialy odzywic, nawilzyc i chronic me wlosie. Zalecane jest tez na opakowaniu aby do tego typu problemow uzywac rowniez maski nawilzajacej z tej samej serii. Maski jednak nie mam, szampon wpadl mi do rak przypadkiem. I bardzo dobrze, bo to pozwala mi ocenic wlasciwosci tylko i wylacznie szamponu. I stwierdzam ze do wlosow suchych.. jest on przecietny. Owszem, ladnie rozplatuje wloski, myje w porzadku, natomiast jakiegos rewelacyjnego nawilzenia czy odzywienia nie zauwazylam. Ot, zwykly szamponik. Ktorego kolor mi nie przeszkadza, natomiast dusi zapach ( z tegoz powodu odstawilam pol tuby kremu do rak z tej serii - po prostu nie moglam zniesc odoru karite). Co wiecej, zapach utrzymuje sie na wlosach. I o ile przez pierwszy okres mozna go zniesc, poznej staje sie on naprawde meczacy. Slowiem : bez rewelacji...Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: tej butli 500ml nie da sie chyba zuzyc..

Update: Przyczyna braku rezultatow byl inny szatan, kiedy go odstawilam moje wlosy az odetchnely z ulga! Wrocilam do szamponu, zeby go zuzyc i stwierdzam, ze 100% pewnoscia tym razem ze jest REWELACYJNY!!! Wspaniale wygladza wlosy, doglebnie je oczyszcza przy myciu (az czuc, jakie sa czyste :)), regeneruje, odzywia, staja sie one naprawde MIEEECIUSIENKIE i wygladzone, az przyjemnie przeczesywac je palcami. Sa silniejsze. Zdrowsze. Zdecydowanie mocniejsze. A do tego Miekkie i gladkie. Szampon pierwsza klasa, niewielu mu dorownuje. Jestem zachwycona i serdecznie zachecam do sprobowania, wyniki widac po jakims czasie, ale SA, SA zdecydownie sa! Jest to jeden z zadkich szamponow, ktory regeneruje, nawilza, odzywia a jednoczesnie NIE PRZECIAZA wlosow (oto wymyslic cos takiego!)

świetny szampon

Waham się pomiędzy 4 a 5 gwiazdkami. Szampon jest bardzo dobry, żeby nie powiedzieć: świetny. Mam puszyste, kręcone włosy, które nie sprawiają żadnego problemu, poza przetłuszczaniem. I Karites wspaniale dba o moją fryzurę: jak żaden inny ogranicza przetłuszczanie, a przy okazji powoduje, że włosy długo zachowują puszystość i ładny skręt. Nie obciąża wcale, nie przesłusza. I przedłuża czas do następnego mycia o cały jeden dzień, co w przypadku włosów jak moje ma duże znaczenie. Owszem, śmierdzi, ale można to przeżyć - przypomina mi ten zapach naftę. Kolor żółtka dla mnie był bardziej słonecznie złoty, ale każdemu może się kojarzyć inaczej. Opakowanie zaliczam do udanych, dzięki tubie nie ma problemu z wytrząchaniem z butelki reszty szamonu. I mimo bardzo długich paznokci, udaje mi się je otworzyć bez problemu. Słowem - dla mnie bomba, na pewno znowu kupię.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od kilku tygodni
Recenzja: ...

Niewypał

Skusilam sie na zakup w drogerii internetowej (bo w sklepach trudno go upolowac), bo mialam faze na produkty z maslem shea. No wiec kupilam... i marzylam o pieknych, blyszczacych, gladkich, dobrze nawilzonych, sprezystych, elastycznych wlosach. I rozczarowalam sie, bo ani jedno z tych "marzen" sie nie spelnilo. Szampon ma zbyt rzadka konsystencja, brzydki zolty kolor (przypomina zoltko jaja co najnmiej, yck), okropny, intensywny i trwaly zapach oraz trudno otwieralna tube (uwaga na paznokcie!). A do tego po jego uzyciu wlosy sa matowe, ciezkie, szybko sie przetluszczaja.
Wiecej nie kupie, zwl. ze jak na tak kiespki szampon, cena jest zdecydowanie zbyt wysoka.

ilość zużytych opakowań: niecale 1, bo do konca nie dotrwalam...