Dermika, Witamina P, Przeciwzmarszczkowy krem nawilżający

Dermika, Witamina P, Przeciwzmarszczkowy krem nawilżający

Receptura, opracowana z wykorzystaniem najnowszych technologii i osiągnięć kosmetologicznych, jest doskonałym nośnikiem substancji czynnych, pielęgnujących delikatną, wrażliwą cerę z kruchymi, płytko położonymi naczyniami krwionośnymi. Krem polecany jest szczególnie dla osób o cerze wrażliwej na działanie czynników zewnętrznych, w tym szczególnie osobom z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, z tendencją do ich pękania (np. pod wpływem intensywnego opalania lub obniżenia temperatury zewnętrznej).

Poprawia stan naczynek krwionośnych i zmniejsza ich reaktywność, zmniejsza reakcje zaczerwienienia skóry pod wpływem zmian temperatury otoczenia, właściwie nawilża i natłuszcza, łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. Ponadto poprawia napięcie i jędrność skóry, wygładza naskórek i poprawia ogólny wygląd cery.

Łagodzi moje naczyńka

Nie zgadza mi się wygląd tego kremu. Ja kupuję go chyba w nowszej wersji. W szklanym słoiczku i pisze witamina P Plus
Dla mnie ten krem jest rewelacyjny. Czasem moja twarz jest mocno zaczerwieniona i dosłownie płonie a krem przynosi natychmiastową ulgę.
Krem łagodzi zaczerwienienia i objawy podrażnień skóry, uspokaja grę naczyniową i reakcje rumieniowe. Wyraźnie poprawia koloryt skóry. Działa przeciwzmarszczkowo, doskonale nawilża, wygładza, poprawia jędrność skóry.
Naprawdę z serca polecam.
Jedyną wadą jest cena. Trochę drogi ale ja zawsze kupuję w promocji.
Polecam również maseczkę z tej serii. Stosuję ją regularnie i na przemian z kremem.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5,6

Tylko jedno "ale"

Uzywam tego kremu regularnie od dwoch lat, jako jeden z niewielu sprawdza sie dla mojej cery naczynkowej.
Uzywam go razem z zelem i maseczka tej samej serii i moge powiedziec, ze procz jednego peknietego naczynka (ktore bylo juz widoczne kiedy zaczelam uzywac krem) na razie udalo mi sie zapobiec powstaniu nastepnych.
Niestety pekniete naczynko nadal jest tak samo widozne jak bylo wczesniej. Nie udalo sie go troche nawet "zbledzic".
Moja twarz dzieki temu kremowi jest bardziej napieta, nie sprawia mi wiekszych problemow.
Zapach nie przeszkadza w zaden sposob.

Jedyny problem to jak ktos juz zauwazyl, nei ma filtra. Wtedy byly to dla mnie krem idelany.
Cena jest odrobine za wysoka, ale jakos to przebolewam za kazdym razem gdyz krem jest wydajny.

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 3

a jednak...

Nie mam pozytywnej opini na temat tego kremu :( gdyż podczas stosowania go skóra stawala się jeszcze bardziej zaróżowiona i dosyc piekła. Przed zakupem dobrze byłoby go przetestowac ( próbka).

wrastające włoski

liczę na wersję udoskonaloną

Z produktami Dermiki znam się już dość długo, a seria z witaminą P jest dość udana. Dlaczego więc 3 zamiast 5 gwiazdek? W nowej wersji słoiczek ma podstawę elipsy, jakoś trudno wydobywa się z zakamarków krem, no i zapach ten sam w starej i nowej wersji, przebija przez niego jakaś nuta zjełczałego produktu. O właściwościach przeciwzmarszkowych nie piszę, bo ich nie zauważyłam. Wszystkie naczynkowe cery szukają ideału.W wersji dziennej przydałby się mu jakiś sensowny filtr. Ten krem jest przyzwoity, ale czy komfortowy? chyba nie bardzo. Szkoda,że w serii nie ma produktów oczyszczających do cery naczynkowej.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:około 4-5

Bardzo dobry

Krem jest znakomity!
Mam tłustą cerę z tendencją do czerwienienia i krem ten doskonale sobie z nią radzi. Wchłania się idealnie, nie zostawia zadnej warstwy czy filmu- wrecz przeciwnie- moge smarować buzie kilka razy pod rząd i krem zaraz się wchłania. Cudownie łagodzi wszelkie podrażnienia- cera jest po prostu rozjaśniona i promienna (nie sądziłam ze kiedys coś takiego napiszę:)). Ma charakterystyczny jednak wg mnie znośny zapach, konsystencja w sam raz, piękny słoiczek- mam już ten nowy, z grubego matowego szkła. Wydajność- cóż używam go dość intensywnie (patrz nie żałuje cerze, która go wręcz "pije") i po 4 tyg. została mi mniej wiecej połowa. Nie wiem mówiąc szczerze czy to dobrze czy źle.
Dlaczego zatem nie pięć gwiazdek? Hmmm- tak sobie myśle ze krem móglby być "bogatszy", zeby jedno posmarowanie zalatwialo sprawe. Z drugiej strony może to moja cera jest po zimie w naprawde kiepskiej kondycji i potrzebuje większych ilości kremu? Wyczerpie słoiczek i pomyślę wtedy o gwiazdkach:) Tak czy inaczej jednak- z kremem nie rozstanę się przez dłuższy czas- tym bardziej że ma filtry (jasne że nie kosmicznie wysokie ale ma), nawilża, działa przeciwzmarszczkowo i obkurcza naczynka- a jak dla mnie to połączenie idealne:)
16.05.- dodaje gwiazde:) jest miodzio:)
Używam tego produktu od:4 tygodni

bardzo dobry

Jeden z lepszych kremów dostępnych na naszym rynku. Po pewnym czasie stosowania faktycznie likwiduje zaczerwienienia, podrażnienia. Plusem jest to,że krem jest dostępny dla różnych cer, także mogą go używać panie ze skorą mieszaną jak i również znajdzie się do skóry suchej o bogatszej konsystencji. Dobry pod makijaż.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

okropny!!

Ten krem jest paskudny. Pods. wadą jest to,że po nałożeniu zostawia okropny film na twarzy,film to za mało powiedziane jakąs woskową powłokę,która często zapycha i włazi w pory.Nie działa przeciwzmarszczkowo, nie koi, nic nie łagodzi i nie mam pojęcia jak może służyć dziewczynom pod makijaż

Używam tego produktu od:kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Nie powtórzę zakupu

O razu zaznaczam, że moje problemy z naczynkami są niewielkie, ale czasami ujawniają się na policzkach, w okolicach oczu. Niestety krem sobie nie poradził nawet z tym, chociaż przyznaję, że nie używałam go sumiennie dzień w dzień i zapewne miało to swój wpływ na efekty. Jak dla mnie nawilża niewystarczająco, więc o działaniu przeciwzmarszczkowym nie ma co marzyć. Kiepsko się wchłania, pozostawia na skórze tłusty, lepki film. Jakoś dziwnie pachnie ;) co obniża komfort stosowania. Przypomina mi pod tym względem kremy Dax Cosmetics, których też nie lubię.

Używam tego produktu od:

taki sobie za podobną cenę

Gdyby cena była ze dwa, trzy razy niższa, może mój zachwyt byłby odwrotnie proporcjonalnie wyższy ;). A tak to całkiem przeciętny "dobry krem" na naczynka, stosowany regularnie i intensywnie daje LEKKIE efekty przy LEKKICH problemach naczynkowych (w końcu składniki aktywne tak daleeeeko ;) na szarym końcu listy), ale dla co bardziej wymagających posiadaczy problemów pajączkowo-rumieniowych podobna jakość za równie wysoką cenę jest nie do przyjęcia.

Używam tego produktu od: kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo próbek

Bardzo dobry!

Naprawdę solidny krem. Narazie efektu przeciwzmarszczkowego nie widzę (24 lata) ale skóra po nim jest mocno nawilżona, gładka i bez żadnych niespodzianek. Zauważyłam, że moja buzia nie reaguje zaczerwienieniem przy stresie bądź przy zmianie temperatury co wcześniej miało miejsce.
Bardzo ładne opakowanie, konsystencja też w porządku (używam przede wszystkim na noc ale czasami również na dzień-wtedy trzeba mało aplikować bo wydaje się być ciężki). Bardzo przydatna jest szpatułka ponieważ słoiczek ma dziwny kształt.
Jedyne ale - zapach trochę kiepski (jakiś taki palony) ale przy wszyskich tych zaletach jest on do przeżycia :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Solidny produkt:)

Krem ma średniogęstą konsystencję, biały kolor i leeko wyczuwalny zapach. Bardzo dobrze się rozsmarowuje, ma świetny poślizg. Dobrze wchłania, ale pozostawia na twarzy delikatną, jakby woskową warstewkę. Buzia jednak w żadnym wypadku się nie świeci! Wyraźnie rozjaśnia twarz, mam wrażenie,że moje naczynka zostały ułagodzone, zniknęły gdzieś zaczerwienienia przy nosie. Wydaje mi się też, że krem wyraźnie koi i łagodzi oraz chroni przed następnymi pęknięciami. Szkoda jedynie,że producent nie pomyślał o analogicznym kremie na noc z tej serii i toniku.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:Kilkanaście próbek

Na zawsze uwielbiony!

Witam!

Odkąd pamiętam zawsze miałam problemy z "rumianymi policzkami":) mam bardzo wrażliwą i suchą skórę na nich. Wypatrzyłam Dermike 3 lata temu w drogerii,ale ponieważ krem był drogi jak na moją skromną kieszeń to odkładałam dni zakupu, aż moj kochany mężczyzna, wiedząc jak bardzo przejmuję się moimi naczynkami, pewnego dnia zakupil go dla mnie. Krem okazał się cudowny, owszem mimo iż jest nawilżający to jego konsystencja jest lekko tłustawa, ale mi to zupelnie nie przeszkadza, wchłania się szybko i tworzy ochronna warstwę. cudownie działa na cerę, wygładza i rozjaśnia, skóra jest wypoczęta a naczynka bardzo wyblakły!!! Niesamowicie polubiłam ten krem.Doszłam do wniosku, że w ogóle się nie czerwienie a przynajmniej tego nie widać i zaczęłam kupować inne kremy nie koniecznie na naczynka. Jednak zamierzam kupić go jak tylko wykończe krem, który obecnie używam, gdyż działa naprawdę cudownie na cerę, a poza tym lepiej być zapobiegliwym a ponieważ mam bardzo delikatną skórę to nie chcę dorobic się kolejnych pajączków:))) Był moim pierwszym kremem na naczynka i najlepszym. Używalam jeszcze ziaji, soray(uczlił mnie) i dermedic-angio expert i żaden nie dorównuje!!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:narazie 3,ale zamieżam więcej!