AA, AA Plus Home Spa, Balsam do ciała

AA, AA Plus Home Spa, Balsam do ciała

Balsam o działaniu wygładzającym, uelastyczniającym i regenerującym naskórek, z ekstraktem z marchewki. Ładnie, delikatnie pachnie, ma ładny kolor i estetyczne opakowanie.

Ooo nie...

Skusilam sie na niego jak tylko pojawil sie na rynku. Ladnie pachnial, mial przyjemny brzoskwiniowy kolorek, latwo sie rozprowadzal i nienajgorzej wchlanial. Niestety, zostawial po sobie pomaranczowe plamy- na ubraniu, koszuli nocnej, na przescieradle- to wada, ktora przycmila wszystkie zalety.

bez rewelacji

kupiłam go w zeszłym roku i do dziś nie moge go wymęczyć, zapach ładny, chodż po kilkukrotnym użyciu zdążył mi się znudzic, konsystencja mleczka, jak dla mnie troszke za mało nawilża, aplikacja mało wygodna gdyż za dużo wylewa sie go z butelki, natomiast polecam go do wrażliwej i alergicznej skóry,naprawde nie uczula:)

Fajny ale to nie to

Ladny kolor, zapach taki sobie, opakowanie nie pomaga w niczym bo wylewa sie zazwyczaj tyle ile tylko popadnie a nie tyle ile ja bym chciala.Balsam na mojej skorze dosc dlugo sie wchlania,pozostawia tlusta powloczke , niby wrazenie naoliwkowanej skory.Gdy juz sie wchlonie , skora jest mila w dotyku , nawilzona ale tylko pare godzinek .Nie jest drogi wiec sprobowac mozna, mi nie podpadl do gustu.

makijaż kreska

dobrze nawilża

Bardzo dobry balsam. Dobrze nawilża, wygładza i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Szybko się wchłania, ma delikatny zapach, lekko wyczuwalny na skórze, który nie bardzo mi odpowiada. Ilość zużytych opakowań: 1

Przyjemny i uniwersalny

Przyzwoity choć bez rewelacji. Zapach troszkę za słodki, bardzo dyskretny, bardzo (!) trwały, konsystencja mleczka i niewielka wydajność. Jest nieporęczny, ma przedziwne i dla mnie niewygodne zamknięcie. Wchłania się przeciętnie/szybko, nie jest tłusty. Dobrze nawilża i bardzo ładnie wygładza skórę. Jego cena wydaje mi się akuratna. Ilość zużytych opakowań: Jedno i nie będzie powrotów.

polecam

Bardzo fajny balsam. Pachnie ślicznie (jaśminowo???), dość intensywnie, ale bez przesady - tak w sam raz. Świetnie nawilża, efekt jest długotrwały, nieźle się wchłania. Jeden z moich ulubionych. Tylko drogi, nie pamiętam dokładnie, ale coś ponad 30 zł.