Freedom Makeup London, HD Pro Finish, Banana Powder (Sypki puder do twarzy)

Freedom Makeup London, HD Pro Finish, Banana Powder (Sypki puder do twarzy)

Transparentny puder sypki o delikatnym, żółtym zabarwieniu. Jego żółte zabarwienie ma na celu ocieplać tonację skóry i niwelować błyszczenie. Opakowanie posiada wygodny dozownik w postaci sitka, dzięki czemu w łatwy sposób przygotujesz odpowiednią ilość pudru do aplikacji.

sypki
matujące, utrwalające

Mocno przereklamowane...

Testowałam ten puder w sklepie i wydał mi się po prostu cudowny - niesamowicie wygładzał skórę, nie zabarwiał na żółto. Jednak gdy już go kupiłam i zaczęłam używać, to okazało się co innego. Przy nałożeniu go gdziekolwiek, widać, że w tym miejscu dzieje się coś dziwnego... poza tym skład... silica+2 parabeny :/ żałuję, że go kupiłam, ale znalazłam sposób na jego zużycie, a mianowicie mieszam go z pudrem ryżowym i chociaż dzięki temu unikam nadmiernego bielenia...

Polubiłam, lecz to nie ideał.

Puder dodałam do koszyka przy okazji zakupów internetowych. Szukałam czegoś matującego i utrwalającego.
Puder ma opakowanie nie do końca przeze mnie lubiane- przy całym opakowaniu bardzo łatwo jest nabrać jego zbyt dużą ilość, a już przy połowie ciężej go wybrać w jakiejkolwiek ilości.
Zapach produktu jest neutralny, więc naprawdę ciężko cokolwiek o nim powiedzieć.
Puder ma sypką i lekką konsystencję. Łatwo się rozprowadza, jednak należy nim jedynie omiatać twarz, gdyż przy "wklepywaniu" tworzą się plamy i smugi. Łatwo przesadzić i stworzyć efekt blado-żółtej maski. Jednak gdy nabierzemy wprawy w jego stosowaniu daje całkiem niezłe efekty- ładnie matuje i wyrównuje koloryt cery, skutecznie maskując drobne zaczerwienienia. Minusem jest jednak to jego trwałość- już po godzinie wymaga pierwszych poprawek. Późniejszy efekt utrzymuje się dłużej, jednak mimo wszystko po czasie twarz zaczyna się błyszczeć.