Invent Your Scent, Amorito EDT

Invent Your Scent, Amorito EDT

Woda toaletowa o zapachu czekoladowym. Słodki i zniewalający aromat.

Amorito można używać samodzielnie lub stworzyć swój własny zapach. Aby otrzymać kuszące i niebezpieczne perfumy zmieszaj go z Aztique.

Nuta serca: jaśmin, czekolada.

Nuta bazowa: wanilia, czekolada.

Dostępna w pojemnościach: 30 ml, 60 ml.

Cena: ok. $ 16 / 30 ml.

Moje, moje, moje!

Bardzo szkoda, że już go nie produkują. To był jeden z tych zapachów, które pokochałam od pierwszego wejrzenia (a raczej niuchnięcia :)
niesamowicie CIEPŁY, naturalnie słodki, rozkoszny, po prostu stworzony na zimowe wieczory przy kominku (albo na upojne letnie noce). Na mojej skórze prawie nie czuć czekolady, zostaje mgiełka wanilii i jasminu... może coś i jest z czekolady, ale ja tego nie czuję (i dobrze).
niby tak mało nut zapachowych, a na skórze połączenie całkiem fajne! Naprawdę żałuje,że wycofano je ze sprzedaży. I taka ciekawostka - pewna moja znajoma nie mogła znieść tego zapachu, bo nienawidzi wanilii :D a ja zawsze miałam ubaw :D
zapach utrzymuje się dosyć długo, jest taki "niewinny", ale intrygujący.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 x 30 ml

Kukulka ;-)

Naprawde bardzo sympatyczny zapach, nie mam pojecia, dlaczego ma takie slabe oceny? ;-))
Mnie kojarzy sie (jak niemal wszystkim zreszta ;P) z cukierkami-kukulkami, ktore kiedys bardzo lubilam :-)).
Smakowity, czekoladowy i lekko likierowy aromat - ladnie uklada sie na mojej skorze, dzien spedza sie w nim sympatycznie i trwaly jest zupelnie zadawalajaco - czego chciec jeszcze? ;-))
Ogolnie jestem na TAK - i choc moich najukochanszych slodziakow Amorito raczej nie przebije, to jednak zyska calkiem dobre miejsce na liscie moich ulubionych zapachow :-)).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: kilka ml

gorzko gorzko

Pierwszy niuch - czekoladka nadziewana alkoholem.
Zapach intensywny, mocno alkoholowy. Po chwili przeistacza się w gorzką czekoladę. Prawdziwą gorzką czekoladę o idealnie gładkiej fakturze w złotym papierku. Potem łagodnieje, aromat jest lżejszy - kakaowy.
Na moim nadgarstku zapach ( niestety ) bardzo krótkotrwały, słabo wyczuwalny. Po godzinie znika. No cóż szkoda.

Ilość zużytych opakowań: testy

depilacja metody

Ble..

Co TO właściwie ma być?
Teoretycznie czekolada. Cóż, początkowo pachnie jak jakaś pralinka, z czasem zamienia się w jakieś takie stare, lekko podtęchłe ciasto czekoladowe ewentualnie budyń. Dla mnie zdecydowanie śmierdziuch i spektakularny niewypał Body Shopu. Zapach nachalny, duszący i mdlący. Na mnie utrzymywał się niestety przez cały dzień.

Gwiazdka w zasadzie za ładne opakowanie (lubię prostotę) i kolor buteleczki.

Używam tego produktu od: tylko testy
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Śliczny z poważnym minusem...

Początek budzi nadzieje na stworzenie na swojej skórze czekoladowego deseru i generalnie powstanie uczucia galpującej przyjemności ;) Pojawia się zapach pysznych czkoladek z różnymi smakowitymi nadzieniami - pralinkowym, z likierem z waniliowym kremem... Jest smacznie i ślinotok gwarantowany ;)

Jednak okres ślinienia się nie potrwa długo. A to dlatego, gdyż zapach baaardzo szybko ulatuje ze skóry pozostawiając po sobie tylko godździkowo-jaśminową mgiełkę wyczuwalną tylko podczas intensywnego wwąchiwania się w nadgarstek ;).

Gdyby trwałość była lepsza to zapach byłby rewelacyjny i na bank skusiłabym się na flakonik. Ale w takim układzie... niekoniecznie ;)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: ...

syntetyczna czekolada

Lubię jadalne zapachy.Nie jest dla mnie problemem pachnieć waniliowym sernikiem albo roztopioną czekoladą.Nie mam wielkich wymagań od takich perfum-poza jednym,żeby nie pachniały plastikowo i syntetycznie.

Bardzo lubię cukierki "Kukułki"-sądząc po recenzjach Amorito miało pachnieć podobnie.

Niestety na mojej skórze to nie jest ten zapach-przez chwilę po rozpyleniu na nadgarstki i szyję czuję czekoladę,rzeczywiście z lekką nutką alkoholową-ale ta czekolada jest nienaturalna i nieapetyczna.Za chwilę zmenia się w równie nieapetyczną wanilię.

I to właściwie wszystko,bo zapach szybko się ulatnia i czuję jedynie mgiełkę.

Flakon beznadziejny-korek nie trzyma się butelki i spada.

Jednym słowem nie warto.Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 30 ml

czekoladowo mi:)

Po przetestowaniu tego zapachu porzucam moją szlachetną idee nienabywania nowych perfum;) Amorito jest cudowny-nie rozumiem dlaczego poprzedniczkom się nie podoba. Jest cieplutki, czekoladowy, nie za słodki, troche korzenny. Na sobie jasminu nie wyczuwam (moze to i dobrze;)), wanilia też się jakoś szczególnie nie przebija. Sam zapach jest ciepły i otulający-mam nieodparte wrażenie, że to będzie jeden z moich faworytów tej zimy:)
Trzyma się blisko skóry ale długo.
Flakonu na zywo nie widziałam więc sie nie wypowiadam

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Cukierek

Słodki, jadalny, nieskomplikowany zapach. Powtórzę za moja poprzedniczka- jeśli ktoś chce powrócić do dzieciństwa i przypomnieć sobie, jak smakowały/pachniały słynne cukierki Kukułki - to ten zapach. Przynajmniej w pierwszych nutach. Później pachnie już tylko czekolada.
Przyjemny, ale czy chciałabym go kupić? Raczej nie. Wole już nieco bardziej skomplikowane Chocolovers.
Poza tym nie jest to zapach trwały.Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Jak Kukułki:)

Rozpylając Amorito czuję się jakbym przegryzała Kukułki- alkoholizowane, waniliowo-czekoladowe cukierki. Według mnie ten zapach oddaje je w zupełności. Jest słodki i jadalny, dość intensywny. Trwałość jest zadowalająca. Nie dałabym rady trzymać przez cały dzień nosa w paczce cukierków, ale dzięki Amorito przeżywam powrót do dzieciństwa. Flakon kolorem i prostotą współgra z zawartością, nie wygodna jest malutka zaślepka. Amorito wg producenta składa się z nut jaśminu, wanilii i czekolady.

Edit 08.04.2007: odejmuję gwiazdki, plastikowo cukrowy ulep zdecydowanie nie zasługuje na tyle! Równie dobrze można się nasmarować roztworem cukierków!

cieplutki

Kupiłam na allegro 30 ml - zaciekawiła mnie ta woń czekoladowa ;). Nie jest to zresztą czysta czekolada czy kakao - zapach jest dośc intensywny, słodki, trochę tam wanilii, trochę korzeni...Kojarzy mi się z Cocoon Neonatura Y. Rocher - co nie znaczy, że jest identyczny. Taki miły, jedzeniowy zapach bez aspiracji do nut, rozwijania się, wymaganej elegancji stroju itp. Trwałośc średnia, ale na mojej skórze rzadko co pachnie długo.
Buteleczka brzydka, ze spadającym korkkiem.