Eva Dermo, Odżywczy olejek do twarzy poprawiający witalność

Eva Dermo, Odżywczy olejek do twarzy poprawiający witalność

Odżywczy olejek do twarzy Eva Dermo polecany jest do codziennej pielęgnacji cery wrażliwej i suchej. Olejek daje efekt satynowej miękkości naskórka, nie obciąża skóry a jednocześnie natychmiastowo redukuje uczucie suchości i dyskomfortu.

Działanie produktu:
-przeciwdziała nadmiernemu łuszczeniu się naskórka,
-natychmiastowo redukuje uczucie suchości skóry i dyskomfortu,
-wpływa na procesy regeneracyjne skóry,
-zmiękcza i wygładza skórę,
-tworzy film chroniący skórę przed utratą wody, wzmacniając strukturę lipidową naskórka.

Składniki aktywne:
-olej z rokitnika - regeneruje skórę, likwiduje przebarwienia, naturalny filtr UVA i UVB,
-olej z pestek winogron – hamuje procesy starzenia się skóry, regeneruje, łagodzi podrażnienia, poprawia jędrność i napięcie skóry,
-olej ze słodkich migdałów – poprawia cyrkulację krwi, hamuje procesy starzenia się skóry, nawilża,
-olej z kiełków parzenicy - przeciwdziała odwodnieniu naskórka, chroni go przed działaniem światła i wolnych rodników. Uelastycznia zwiotczałą skórę, wygładza i nawilża naskórek.

uniwersalne
sucha, wrażliwa
regenerujące, ochronne
z pompką
emulsja
hipoalergiczna

Cudowny

Używam go już jakiś czas i szczerze mogę powiedzieć , że ten olejek jest wspaniały ! Nakładam go na noc , ponieważ jest dość tłusty i długo wchłania się w skórę , ale na noc jest idealny. Po wstaniu skóra jest nawilżona , miękka , gładka i błyszcząca. Mogę również powiedzieć , że widzę różnicę kiedy go użyje , a kiedy nie. Stosuje go codziennie lub co drugi dzień na noc. Naprawdę polecam.

Rewelacja

Zakupiłam olejek z polecenia Pani wykonującej mi kiedyś przy okazji wizyty w aptece badanie skóry( generalnie mam skórę suchą z tendencją do przetłuszczania się w strefie T). O ile na początku podchodziłam baaardzo sceptycznie do niego (to było moje pierwsze spotkanie z olejami) to teraz tak bardzo go polubiłam, że co jakiś czas do niego wracam. Co prawda u mnie nie sprawdził się pod makijaż- podkłady mi się na nim ważyły. Jednakże na noc działał u mnie rewelacyjnie. Zimą gdy moja skóra jeszcze bardziej się wysuszała lub wyskakiwały mi jakieś niespodzianki- doprowadzał ją do porządku. Skóra rano jest bardzo miękka, przyjemna w dotyku, rozświetlona i wyciszona. Gdyby nie to, że moja cera nie znosi mycia i zaraz robi się czerwona, to zrezygnowałabym z nakładania podkładu.
(Piszę w czasie przeszłym gdyż skończyłam już jakiś czas temu kolejne opakowanie, a w tym momencie jestem w trakcie testowania innych kosmetyków)

Podsumowując, szczerze polecam niezdecydowanym, aby spróbowały i na własnej skórze przekonały się jak dobry jest to kosmetyk.

Polecam gorąco!

Olejek jest świetny! Pierwsze co zauważyłam przy pierwszym użyciu to piękny zapach. Po zastosowaniu skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odżywiona. Stosowany na noc, rano pozostawia skórę napiętą i świeżą. Polecam!

można kupić lepszy

Produkt znajduje się w szklanej buteleczce z wygodną pompką. Zapach nijaki (nic szczególnego). Sam produkt nie jest bardzo oleisty i tłusty, szybko się wchłania, w związku z czym, stosowałam go również pod makijaż. Po dość długim stosowaniu tego olejku mogę stwierdzić, że jego działanie jest raczej żadne. Nawilżenie jest niedostateczne, gdyż moim zdaniem on bardziej działa na zewnętrzną warstwę naskórka. Na pewno nie spełnia obietnic producenta o "natychmiastowej redukcji uczucia suchości" i wygładzenia. Zgadzam się z tym, że skóra po tym olejku jest nieco zmiękczona. Niestety nie zauważyłam dużych zmian dla mojej cery i dobroczynnych właściwości produktu. Stąd też moje zdanie, że w tej cenie, naprawdę można znaleźć dużo lepsze olejki, które np. wpływają na kondycję cery, jej nawilżenie itp.

Godny polecenia

Kupiłam na promocji w Rossmanie i nie żałuję :) W pierwszych dniach użytkowania miałam wrażenie, że rozjaśnia moje potrądzikowe blizny, nawilża tak jak pisze producent. Nie lubię go używać samego, zawsze mieszam go z kremem i nakładam na twarz na noc, zdecydowanie lepsze efekty niż przy stosowaniu samego kremu nawilżającego. Opakowanie jest wygodne, z pompką, starcza na długo, bo nie trzeba go używać dużo.