Volumizing Shampoo ph 5,5

Volumizing Shampoo ph 5,5

Szampon zwiększający objętość włosów, przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych. Zawiera jedwab, ekstrakty roślinne odżywiające włosy, witaminę E oraz filtry UV.

Najlepszy

Mam długie bardzo jasne cieńkie włosy- od kiedy go używam zapomniałam, że są one tak cieńkie.. do dziś kiedy to pierwszy raz od długiego czasu kupiłam inny ..- masakra! - teraz mam porównanie jak bardzo ten biosilk mnie ratuje. Dla mnie nie ma lepszego- rzeczywiscie włosy są bardziej sztywne ale efekt przy cieniutkich włosach jest przez to doskonały

Nigdy wiecej!!

Po tym cholerstwie nie dość że dostałam łupieżu to wlosy były sztywne jak druty...!!nic nie podniosło nie dodał obiętości nie chciały się układać...straszne to było!!!a taki drogi!!Nigdy więcej!!

Używam tego produktu od: oj zaczęłam miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: i dalej połoa stoi bom oszcędna i szkoda mi tego wywalić

Rewelacji nie ma

2 opakowania zużyłam tego szamponu, na początku kupiłam nawilżający i był świetny. Ale ten jest neutralny, zwykły szampon, nie nadaje mi objętości, włosy są nawet troche matowe. Były miłe w dotyku teraz już są szorstkie nie mają połysku. Końcówki są zdrowe, włosy także wyglądaja na zdrowe ale jednak to nie to, cena strasznie zawyżona, kupywałam tylko na promocji za ok 20zl. Proponuje jednak kupywać nawilżający włosy po tym są piekne, mile w dotyku i lśniące. Teraz jednak jestem zawiedziona, bo spodziewałam się lepszego efektu. Cała marka biosilk godna poleceniu :D lubie kosmetyki z tej serii, lecz nie wszystkie spełniają moje oczekiwania ;) nie polecam jednak tego szamponu, niestety... Objętości zero ;) ma ładny zapach i starcza na długo.

Używam tego produktu od: Nie wiem

3 rodzaje dolnej kreski

strata pieniedzy

oblepia, przetłuszcza wlosy. po kilku myciach odnosze wrazenie, ze włosy stały sie klejące i zapchane. z kolei odzywka z tej serii zwarzyła sie w opakowaniu- przy probie wycisniecia na dłoń pojawiał sie glut , ktorego nijak udawało sie nałozyc na włosy. odradzam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 male

Szampon Po Prostu Myjący.

Produkt nie robi nic z włosami oprócz mycia.
Do rzeczy:

+ duża pojemność
+ przepiękny zapach
+ dość długo włoski są po nim świeże

- regularna cena ( ja akurat kupiłam za 10 zł więc jestem całkiem zadowolona z zakupu)
- włosy ciężko się rozczesują
- wcale nie nadaje objętości

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

siano i mat

Nie znam drugiego szamponu, który dałby na moich włosach efekt siana i matowych włosów, po prostu jakiś koszmar!!!
minusy:
-bardzo matowe, nie zdrowo wyglądające włosy
- siano i rozwiane włosy każdy w inną stronę, zaczęły mi się po nim elektryzować włosy
-ciężko mówić o objętości kiedy każdy włos idzie w inną stronę
-cena dość wysoka jak za szampon
plusy:
-zapach i konsystencja okey
- dobrze się pienił i nie obciążał włosów
Zaznaczę na koniec, że mam włosy dość tłuste u nasady a przesuszone lekko końcówki, ten szampon jednak się nie sprawdził na moich włosach

Używam tego produktu od: męczyłam się jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

Świeże włosy na długo

Ogólnie to najlepszy szampon jak do tej pory dla moich włosów. Włosy są puszyste,największy plus za to, że włosy na długo są świeże,o przetłuszczaniu nie ma mowy.Używałam wcześniej Loreal Nutritex ma podobne działanie, ale Biosilk jest the best....Tak więc polecam jak najbardziej ten szampon, najbardziej dla osób które zmagają się z przetłuszczającymi włosami.
Malutki minusik to włosy są troszeczkę splątane .

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 350 ml

Obleci...

Na razie opcja bezpieczna, jeśli nieco za droga. Widzę, że zdarli ze mnie w Wispolu, kasując kwotę znacznie powyżej urzędowe trzy dyszki (prawie 4). Szampon ma dużą butlę, ale niech Was to nie zwiedzie - jest zdradziecko mało wydajny, leję, leję, leję, nie pieni się, nie pieni się, o spienił się...W sumie, ponoć to świadczyć ma o małej zawartości substancji szkodliwych, dodawanych ku uciesze pianolubnej gawiedzi (ale pewna nie jestem, czy to nie propaganda wrogich korporacji). Szampon na moich dziwnych włosach sprawuje się dobrze - choć odżywka (akurat ichni jedwab) jest tutaj koniecznością. Nie przetłuszcza, czy "wolumizuje"? - A bo to ja wiem? Od miesiąca używam i jeszcze mam....

Używam tego produktu od:jw
Ilość zużytych opakowań:odpowiedź znajduje się w tekście

O nieeeee!

Kupiłam go już sporo czasu temu ale ciężko mi było zużyć małe opakowanie w dodatku bez problemu dostałam go w drogerii o co chodzi?!Szampon STRASZNIE ciężko się pieni wręcz wcale, włosów nie dało się rozczesać bez odżywki ani rusz , mało tego włosy były sztywne matowe jak słoma i bez życia fakt uniósł je od nasady ale co z tego jak koszmarnie mi je wysuszył. Wole już używać pianki do włosów niż tego koszmarka nie polecam mi zaszkodził i to bardzo jest nie wydajny i jak na swoje działanie drogi jedynie do czego się nadal to do mycia podłogi bo do niczego więcej moim zdaniem się nie nadaje....Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:1 z trudem

zaskoczenie

miałam kiedyś inny szampon z tej serii i był to chyba najgorszy szampon z jakim miałam do czynienia- dlatego tym razem kupiłam małą buteleczkę. jestem jednak bardzo pozytywnie zaskoczona.

-włosy łatwo się rozczesują(nie używam odżywek)
-wyglądają bardzo ładnie i zdrowo, dobrze się układają
-pozostają świeże na dłużej- już nie muszę myć włosów codziennie, bo drugiego dnia wyglądają jak po umyciu
-rzeczywiście są bardziej uniesione, zwłaszcza w połączeniu z pianką, w porównaniu do innych moich szamponów + ta sama pianka
-zapach mógłby być ładniejszy, bo ten niezbyt mi się podoba
-wydajny- mała buteleczka przy długich włosach starczyła na ok 3 tyg

w pełni doceniłam go dopiero jak się skończył, bo moje włosy bez niego wyglądają dużo gorzej

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1x 50 ml

Normalny szampon, bez rewelacj

Parę miesięcy temu udało mi się kupić małe opakowanie - 50 ml - szamponu i odzywki. Zwykle takie mniejsze pojemności zabieram ze sobą na wyjazdy, tak też było i tym razem. Szampon i odżywka pojechały ze mną na kilka krótszych i dłuższych wyjazdów.

Szampon świetnie się pieni, przez co jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach. Włosy sa po nim gładkie i błyszczące. Ale nadawanie objętości? Po latach testowania szamponow na objętośc włosów znalazłam w zasadzie trzy produkty z róznych półek cenowych spełniających obietnice producenta. Ten raczej do nich nie należy. Owszem, włosy są świeże i puszyste, ale tak to zwykle bywa po ich umyciu. Szampon na pewno nie wyróżnił się ponad przeciętność - ot, przyzwoity produkt, nie obciązył mi włosów ani ich nie przetłuścił. Nie wpłynął jednak znacząco na zwiększenie objętości mojej fryzury.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy (podczas wyjazdów)
Ilość zużytych opakowań: jedno mini - 50 ml

Nie powala na kolana

Zachęcona pozytywnymi opiniami udałam się do sklepu z profesjonalnymi kosmetykami, całe szczęście mogłam kupić próbkę tego szamponu 50 ml. za 8 zł. Z pewnością jak dla mnie jedyną zaletą jest mega wydajność, ale nie to było celem mojego zakupu, powróce do mojego szamponu Volume z Avonu.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: