VO5, Moisture Milks Conditioner - Strawberry & Cream

VO5, Moisture Milks Conditioner - Strawberry & Cream

Odżywka zawiera w składzie nawilżające proteiny z mleczka sojowego i soczysty, oszałamiająco pachnący ekstrakt z truskawek. Nawilża, odżywia, wygładza, pozostawiając włosy jedwabiście gładkie i pachnące.

niepolecam

Nie polecam,zapach możę okej,
sama się skusiłam na ten specyfik
po zapachu.Ogólnie konsystencja dobra,
ale włosy po tym nie dają sie rozczesać
Dlatego muszę dać 1 ponieważ
liczyłam na to że po tym moje włoski
będzie sie dało normalnie rozczesac.

Używam tego produktu od:hm niewiem
Ilość zużytych opakowań:jedno zuzylam ale plus inna zeby sie dalo rozczesac

truskawki&smietana

Zakupilam, poniewaz zamurowalo mnie po niuchnieciu sie w sklepie. Chcialam te apetyczne truskawki ze smietana miec po prostu w domku, wachac je i wachac ;) Nie sadzilam, ze odzywka za dwa dolce moze miec jakiekolwiek zadziwiajace efekty i naprawde liczylam tylko i wylacznie na ten zapach, bosko oszalamiajacy!
Coz, okazalo sie, ze zapach na wlosach po umyciu wcale nie zostaje (choc jest baaardzo przyjemny przy aplikacji), natomiast odzywka zajela sie ich wygladem! Z tym wygladzaniem sie nie wypowiem, bo moich wlosow nie wygladza nic (nawet KWC kerastase), natomiast rzeczywiscie nadal im OBJETOSC, po zastosowaniu odzywki zrobily sie puszyste i bardzo miekkie, GENIALNIE PODATNE NA UKLADANIE! Efekt nawilzania nie jest specjalny,ale sama przyjemnosc rozplatania wlosow przy uzyciu tej rozowo-kremowej emulsji (wygladajacej rzeczywiscie jak zmiksowane truskawki ze smietana i waniliowym cukrem) jest warta zakupu;
Przy dluzszym regularnym uzywaniu, zwieksza polysk wlosow i je odzywia. Za ten zapach, za efekty ulatwiajace rozczesywanie i ukladanie, za puszystosc i za wydajnosc, 4 bombki.
Ps. Cos jest w tych truskawkach, bo ostatnio kupilam "U Hama" ;) truskawkowa maseczke do wlosow H&M i byl ten sam efekt objetosci!

Update : Za kazdym razem, gdy uzywam tej odzywki, to sie zachwycam. Moze nie ma jakis wlasciwosci silnie regenerujacych przesuszone wlosy, ale zadna po prostu nie sprawia, ze sa tak podatne na modelowanie! Do tego blyszcza i sa mocniejsze, grubsze, gestsze. Wielbie ja szczerze. I dodaje bombe.