Sébo-Régulatrice, Sérum Purifiant Absolu (Serum intensywnie oczyszczające)

Sébo-Régulatrice, Sérum Purifiant Absolu (Serum intensywnie oczyszczające)

Pomaga pozbyć się nadmiaru sebum, regulując pracę gruczołów łojowych. Chroni naskórek, nie naruszając warstwy hydrolipidowej, dzięki czemu skóra może przeciwstawić się agresjom środowiska zewnętrznego. Bogate w Sebominę i Lipacid, dwa aktywne składniki o działaniu synergicznym, które zapewniają równowagę ekosystemu skóry. Przy nakładaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wypryski i krostki, tzw. "strefę T" (czoło, nos, broda) i na wszelkie stany zapalne skóry.
Zawiera glicerynę roślinną 5%, lipacydy (lipoaminokwasy) 1%, sebomine (kompleks enzymatyczny regulujący poziom tłuszczu) 4%, filtry UV (tlenek tytanu) 0,5%.

lipa

Uwielbiam i namiętnie testuję wiele produktów Matisa, ale to serum to porażka.Używalam go jako nastolatka, wróciłam do niego teraz i niestety, oprócz lepszego opakowania nic się nie zmieniło :-((((.Nie działa na moją skórę w żaden sposób, pachnie chemicznie, klei się.Odradzam stanowczo.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Nie za tą cenę

No cóż. Cena nie uczyni cudów jeżeli nie idzie w parze z efektem, o którym tu raczej trudno mówić. Szkoda pieniędzy, bo efektu nie ma i chyba nie będzie nawet po 2-im opakowaniu.Nie nawilża, nie matuje, nie redukuje sebum. Nic z tych rzeczy. Więc po co wogóle kupować?

rozczarowanie

Tak, te piękne frazesy w zgłoszeniu, to pobożne życzenia producenta. A w rzeczywistości nic z tego. Serum, tak jak krem, nie matuje nic a nic, moja cera zaczęła po nim wytwarzać podwójną ilość sebum :( Żel jest taki jakiś wodnisty dla mnie, tzn, nakładam go i nie czuję żadnego działania - ani nie nawilża ani nie wygładza, ani nie koi, ani nie napina. Dla mnie - fatalna pomyłka.