Formula I Maintenance Plus

Formula I Maintenance Plus

Preparat do zdrowych paznokci. Pozwala osiągnąć maksymalną długość i grubość paznokci. Stosuje się jak Nail Tek II.

zwykła za bardzo wysoką cenę

Generalnie nie jestem zadowolona, bo nie sprawdziła się ani przy zdrowych, zadbanych paznokciach, a już tym bardziej w momencie, gdy były podniszczone, łamały się i rozdwajały.
Poza tym jest bardzo nisko wydajna :/
Pewnie, ma plusy, jest produktem nowoczesnym, a przynajmniej robiącym takie wrażenie, zapach jest znośny, trwałość w porządku.
Generalnie nie polecam, bo efektów nie ma, a cena wysoka!

Używam tego produktu od: dawno używałam

II lepsza

Kurację zaczęłam od Formula II, potem przyszła kolej na Hydration II, jakoś wolałam nie przechodzić na I.
To opakowanie jest pierwszym i ostatnim jakie kupiłam.
Zalecane jest, aby po wyleczeniu paznokci, doprowadzeniu ich do dobrego stanu przejść na I, dla utrzymania efektu.
Jednak I ni jest w stanie utrzymać moich paznokci w dobrym stanie. Nie są już tak twarde i odporne.
Będę trzymać się II, ona służy mi najbardziej.
W trakcie używania I dwa razy złamałam paznokieć, musiałam spiłować więc wszystkie. Bardzo ciężko jest zapuścić paznokcie z I.
A wiadomo że podczas używania preparatu należy skracać paznokcie, można też je złamać, a wtedy bardzo ciężko zadbać należycie z tą odżywką.
II jest zdecydowanie lepsza.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Mam nadzieje, ze zadziala

Mam normalne paznokcie. Raczej twarde, nie rozdwajaja sie i szybko rosna. Konserw bez otwieracza nie otworze, ale piwo tak ;) Czasem jakis paznokiec mi sie zlamal, lubia sie tez "zadzierac" z boku, zwlaszcza jak bardzo dlugie wychoduje. Napalilam sie bardzo na Nail Teka i pobieglam do kosmetyczki, bo chcialam miec preparat z pewnego zrodla. Kosmetyczka ogladnela moje paznokcie i powiedziala, ze Formula II Intensive Teraphy do takich "szponow" sie nie nadaje. Polecila mi NT Formula I Maintenance Plus. Ponoc ma mniej "utwardzaczy" a wiecej skladnikow nawilzajacych i uelastyczniajacych. A oto moje obserwacje:
* na ulotce sklad identyczny (nawet kolejnosc ta sama) jak w NT II Intensive, moze proporcje inne?
* Stosuje sie tak jak pozostale Formuly NT, czyli malujemy kazdego dnia nowa warstwe, po tygodniu zmywamy i od nowa, az bedziemy z pazurow zadowolone
* Powyzszy punkt niewykonalny: a) odzywka schodzi calymi platami juz po dwoch dniach (nawet jak malujemy na odtluszczone paznokcie) b) kobiety nigdy nie sa zadowolone
* mozna uzywac jako lakieru podkladowego, potem lakier kolorowy i znow NT jako warstwa zabezpieczajaca, ma to spowodowac, ze manicure sie dluzej trzyma
* Niewykonalne, zlazi platami...
* Preparat mozna stosowac dlugotrwale, aby osiagnac maksymalna dlugosc i odpornosc paznokci
* wysusza troche skorki, ale wystarczy uzyc kremu i problem znika

Na pewno napisze za jakis czas o efektach, po trzech tygodniach paznokcie wygladaja na troche mocniejsze. Wydaje mi sie, ze rosna nieco wolniej, moze w ten sposob robia sie silniejsze i grubsze?