Creamy Concealer Kit (Innowacyjny korektor pod oczy) (stara wersja)

Creamy Concealer Kit (Innowacyjny korektor pod oczy) (stara wersja)

Pojemność 3,7 g

Profesjonalny korektor pod oczy w dwupiętrowym słoiczku. Trzeba nabrać nieco wprawy w jego nakładaniu, lecz musicie wiedzieć, że ten specyfik zajmuje czołówki list najlepszych kosmetyków na rynku francuskim, stał się kompletnym przebojem!
W dolnej części umieszczono rozjaśniający krem, a w górnej jasny puder ze specjalnym puszkiem do nakładania, którym matowi się i utrwala nałożony wcześniej korektor w kremie. Na koniec należy pomrugać kilkakrotnie rzęsami, by utrwalić efekt. Dzięki temu zabiegowi perfekcyjnie zakrywa się cienie pod oczami, skóra jest wygładzona, a spojrzenie natychmiast rozświetlone. Produkt trzyma się pod oczami 12 godz. i istnieje w kilku odcieniach, aby móc dobrać go do odcienia podkładu.

dokładnie maskuje

Niesamowity kosmetyk, niestety bardzo drogi ;-( ale warty tej ceny. Kompletnie zmienia wygląd twarzy. Wyraźnie ją odmładza i ożywia.
Miałam okazję dostać go na prezent, więc jestem zachwycona podwójnie jego działaniem:

+ idealnie maskuje cienie pod oczami;

+ dobrze rozświetla twarz i nie jest przy tym sztuczny;

+ świetnie komponuje się z podkładem czy pudrem o innym odcieniu, wygląda to bardzo naturalnie;

+ wspaniała konsystencja kremu działa nawet trochę pielęgnująco i nawilżająco;

+ różnica widoczna jest od razu po nałożeniu, nie trzeba poprawiać innym kosmetykiem;

+ produkt bardzo wydajny, wystarczy odrobina, by uzyskać satysfakcjonujący efekt;

+ Jak dla mnie znakomity, nie wyobrażam sobie, by używać już czegoś innego!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mega

Co do powyzszego korektoru to jestem zadowolona. Super rozjaśnia cienie pod oczami ładnie sie wklepuje w skóre.
niestety odebralam jedna gwiazdke , ponieważ ja mam cere sucha i niestety po godzinie czy dwoch wchodzi mi ten korektor w zmasrszczki i sie kruszy.. trzeba gu miejętnie nakładać. no i ten puder sypki co jest dołączony do korektora nie nadaje sie dla mnie. ja musze miec super nawilżona skóreby taki korektor dobrze na mojej twarzy wygladał.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Nie ma lepszego ;)

Zdarza mi się pracować do późna i zdecydowanie za mało spać. Dodatkowo mam "szczęście" posiadania wrodzonych ceni pod oczami (nie olbrzymich, ale wciąż widocznych) dlatego dobry korektor to dla mnie zbawienie. Bardzo długo nie mogłam trafić na nic co choćby w 75% odpowiadałoby moim oczekiwaniom. Dopóki nie wpadłam na Bobbi. Trzeba przyznać, że cena nie zachęca. Sama zapłaciłam nieco ponad 20 funtów, a później modliłam się żeby korektor był wart swojej ceny. Nie zawiódł mnie jednak. Delikatna konsystencja, nie ciemnieje, nie zbiera się pod oczami, nie podkreśla zmarszczek, a co najważniejsze - rzeczywiście znakomicie kryje. Potrafi sprawić, że nawet najbardziej zmęczone oczy wyglądają o wiele wiele lepiej. Opakowanie mimo że malutkie, wystarcza na kilka miesięcy. Jak na razie nie znalazłam nic bardziej skutecznego niż Bobbi Brown. Trzeba jedynie uważać, aby nie przesadzić z kolorem. Gama odcieni jest bardzo szeroka, dlatego korektor należy dobierać dokładnie aby nie kupić za ciemnego - nie dość że nie ukryje cieni, to jeszcze je podkreśli.

Polecam wszystkim zmagającym się z problemem cieni pod oczami. I tych niewielkich i tych z którymi ciężko walczyć.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Jak dla mnie SUPER!!! Ale jeszcze szukam...

Korektor ma niesamowite działanie rozświetlająco - kryjące moje śliwki pod oczami:) Ma bardzo treściwą konsystencję, co ułatwia jego aplikację, idealnie stapia się ze skórą, przez co nawet nie widać że go mamy na sobie. Duży plus za to, że nie wysusza miejsc na których jest stosowany.

Naprawdę rewelacja!!!!

jedyny minus to taki, że szybko się zużywa:( i że ten puder w tym słoiczku za każdym razem się wysypuje:(

Najlepszy jaki miałam, ale to jeszcze nie ideał

Ponieważ moich cieni pod oczami nie jest w stanie zakryć żaden korektor, nie spodziewam się po tego typu kosmetykach cudów. Korektor od Bobbi jest zdecydowanie najlepszym, jaki dotąd przetestowałam. Wszystkie Lancomy i inne Chanele zdecydowanie bije na głowę.

Plusy:
+ wbrew pozorom łatwy w stosowaniu (polecam lekcję makijażu u konsultantki Bobby, zaoszczędzi Ci to sporo czasu na dochodzenie jak go optymalnie stosować)
+ bardzo pomocny sypki puder w ,,bananowym" kolorze - odcień wydawał mi się na początku nienaturalny, na prawdę jest niezłym trikiem pomagającym ukryć cienie!
+ długo się trzyma
+ można go stosować na inne niedoskonałości na twarzy

Minusy:
- wystarczył mi na ok. 4,5 miesiąca - w moim przekonaniu to zdecydowanie za mało
- na początku wkurzał mnie rozsypujący się puder

Używam tego produktu od: 4,5 mieś.

na 3

Concealer razem z Correctorem tej samej firmy działa cuda. Nawet najbardziej zmęczone oczy, największe wory da się zamaskować.
Jednak problemem dla mnie jest to że jako młoda osoba posiadam dość spore zmarszczki pod oczami z powodu soczewek i wiecznie przesuszonej skóry pod oczami. Często też budzę się rano z czerwonymi zewnętrznymi kącikami oczu. Ten zespół bardzo fajnie współpracuje i oko wygląda rzeczywiście zupełnie inaczej.
Wszystko byłoby fajnie póki nie to, że pod koniec dnia wyglądam gorzej niż rano. Niestety Concealer waży się, ciemnieje i wchodzi we wszystkie zmarszczki. Nawet jeśli pod spód nałożę krem nawilżający, na nic to się zdaje. Próbowałam nawet ze zmianą opudrowania oka, ale też nic to nie pomogło.
Na szczęście chociaż corrector nie sprawia mi takich niespodzianek.

Polecam, ale na wieczorne, bądź krótkie wyjścia.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

korektorowy KWC

Wspaniały korektor: doskonale maskuje cienie pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki w okolicach oczu, świetnie wtapia w skórę i jest bardzo trwały. Na początku byłam przerażona sprawdzając konsystencję w perfumerii: bardzo gęsta formuła, wydawała mi się kleista i ciężka. Pomyślałam, że coś takiego nie może być ani trwałe ani nie wchodzić w zmarszczki. Wcześniej używałam korektorów płynnych. Bardzo mile mnie zaskoczył produkt Bobbi Brown i nie szukam już innego. Posiadam wersję bez pudru (gdyż utrwalam makijaż tylko pudrem krystalicznie białym, transparentnym) w kolorze Ivory. Produkt nakładam pędzlem, dociskam palcami. Daje naturalne wykończenie, nie rozświetla. Ale moim zdaniem od rozświetlania okolic oczu są inne produkty (jak choćby rozświetlacz YSL)

korektorowa czolowka

Robi dokladnie to czego od niego oczekuje czyli fantastycznie pokrywa moje calkiem spore since pod oczami. Ma bardzo przyjemna, kremowa konsystencje, mam wrazenie ze wrecz pielegnuje skore pod oczami.
Gama kolorystyczna swietna, nawet blade twarze takie jak ja maja tu czego szukac.
Opakowanie boskie, chyba nie mialam lepiej wygladajacego na polce korektora.
Znajdujacy sie w dolnym pudeleczku puder swietnie utrwala korektor, dodatkowo rozswietla.
Mimo wielkiej sily krycia wyglada naturalnie (o ile oczywiscie nie przesadzimy z iloscia)
Znakomity produkt, bardzo polecam.

Używam tego produktu od: jakis czas temu, wystarczyl na chyba dwa lata

Tak!Tak!Tak!

Gdybym miała zabrać w podróż tylko jeden kosmetyk zabrałabym właśnie ten.Jest to cud!Naturalnie mam potworne cienie pod oczami od zawsze(choć już parę osób straszyło mnie chorą wątrobą).Żaden korektor sobie z nimi nie radził.Tylko ten.No i jak już go nałożę rano to trwa dzielnie na swoim stanowisku do wieczora,bez poprawek!Przy tym wygląda tak jakby go tam nie było-ani jego ani niedoskonałości.To się nazywa coś!A jest tak wydajny(nakładam go pędzlem),że ledwie widać jakiekolwiek zużycie a sięgam po niego każdego dnia od 5 miesięcy!Będę mu wierna do grobowej deski!Naprawdę wart swojej ceny!Kupiłabym go nawet gdyby kosztował 2 razy tyle!

Używam tego produktu od:5miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Super

KOsmetyk bardzo dobry a do tego super wydajny. Wprawdzie troche czasu zajelo mi zanim nauczylam sie jak go nakladac (nie mozna rozcierac, trzeba delikatnie przyciskac serdecznym palcem pod okiem, tak by jakby go "wcisnac", do tego najpierw najlepiej nalozyc go na reke zeby troszke rozgrzac). Korektor jest rewelacyjny. Roznice widac od razu.

Używam tego produktu od: 6 miesiacy

nie przy zmarszczkach

Nie jestem z niego zadowolona. Strasznie podkresla zmarszczki!! Mimo tego, ze w wieku 27 lat nie ma ich zbyt duzo i sa malo widoczne. Ma ciezka konsystencje, wiec trzeba uwazac, zeby nie zalozyc zbyt grubej warstwy. Probowalam do nakladac palacami i pedzelkiem (kupilam specjalnie pedzelek BB do nakladania korektorow), z pudrem sypkim i bez... i za kazdym razem musialam korektor dodatkowo rozcierac (co jak wiadomo rozciaga skore) no i efekt byl za kazdym razem taki sam.:-(
Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:

dobry

To moj pierwszy korektor pod oczy z tych drozszych, wiec nie mam porownanania. Wczesniej uzywalam korektorow ze sredniej polki. Ten jest dobry w mojej ocenie, przede wszystkim trwaly, nie robi plackow pod oczami, dobrze sie naklada, juz widze ze bedzie wydajny, konsystencja wydaje sie twarda,ale rozgrzewa sie pod palcem i ladnie rozsmarowuje ...niestety szukam czegos co nie podkresli moich zmarszczek mimicznych....ten niestety sie w nich zbiera, zwlaszcza jak naloze puder ze sloiczka pod oczy....mam b. mocne cienie pod oczami, dobrze je kryje, ale nie perfekcyjnie, lekko roswietla. Gabke wyrzucilam, wole nakladac puder palcami, bo jest nieporeczna....za duza...zreszta nie nakladam tego pudru zbyt wiele...
Ogolnie godny polecenia za trwalosc, dobre krycie, konsystencje i wydajnosc. Korci mnie jednak zeby wyprobowac Kanebo, bo ponoc nie podkresla zmarszczek.Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego i zuzylam narazie odrobine:)