Czysta glinka, Żel do mycia twarzy peelingujący

Czysta glinka, Żel do mycia twarzy peelingujący

Żel marki L'oreal Paris z 3 rodzajami glinek i algami czerwonymi oczyszcza skórę, odświeża ją i wygładza. Żel zmienia się w pianę, uwalniając mikrogranulki, aby oczyścić skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek, wygładzić jej powierzchnię oraz zwęzić pory. Skóra jest oczyszczona i wygładzona, a pory są zwężone. Dzień po dniu skóra jest ujednolicona i widocznie piękniejsza.

Dla mnie genialny

Robi wszystko to, co pisze na opakowaniu. Zwęża pory - u mnie ich już prawie nie widać! Bardzo dobrze oczyszcza skórę i ją rozjaśnia. Skóra wygląda na zdrowszą i młodszą. Nie pojawiają się żadne nowe niedoskonałości, a stare się zagoiły. Posiada małe granulki które skutecznie dostają się w miejsce por i się ich pozbywają. W żelu są aż trzy glinki: kaolin, montmorylonit i ghassoul. Trzy magiczne sposoby na zdrową i piękną cerę.Skóra gładka, miła, przyjemna. Żel wydajny, opakowanie duże i poręczne. Kolor brązowy po nałożeniu stopniowo robi się przeźroczysty. Przepiękny zapach, który utrzymuje się na skórze długo po użyciu.

Bardzo polubiłam!

Mam cerę bardzo kapryśną i właściwie dotyczą jej różne problemy w zależności od pory roku i kosmetyków jakich używam. Aktualnie miałam cerę przesuszoną na policzkach, ale, której zdarzało się zaświecić w strefie T i wyskoczyć z jakimś wypryskiem na brodzie... Katastrofa. Ten żel rozwiązuje problem tak mieszanej cery! Bardzo chętnie wprowadziłam go do swojej codziennej pielęgnacji - według zaleceń producenta rano i wieczorem.

Peeling nawet dla opornych.

Niemalże od zawsze borykałam się z doborem właściwego peelingu - działanie jednego nie było zadowalające, drugi sprawiał, że moja cera łuszczyła się przez kolejne parę dni od dnia jego użycia licząc, trzeci wywołał wyłącznie reakcję uczuleniową, czwarty tylko podkreślił suche skórki... Słowem, wymieniać w ten sposób mogę przez całą noc, ale przejdźmy do rzeczy.

Dzięki niewielkiej ilości peelingującego żelu do mycia twarzy z serii Czysta Glinka w końcu mogłam pożegnać się z martwymi komórkami. Efekt tego pożegnania nie był przykrym zaskoczeniem w formie okropnego stanu cery następnego dnia. Zapomniałam o niepożądanych nierównościach, tj. nie do końca usuniętych martwych komórkach, łuszczącej się skórze, tak jak i nie pamiętałam o reacjach uczuleniowych. W końcu nie muszę obawiać się sięgnięcia po peeling, w kocu nie pozwalam sobie na ten zabieg wyłącznie w sytuacjach, w których następnego dnia muszę wyjść z domu. Moje obawy o zły stan cery po zastosowaniu peelingu odeszły w zapomnienie.

Stan mojej skóry po zastosowaniu recenzowanego peelingu jest wręcz wzorowy. Skóra jest oczyszczona, a ja czuję się zupełnie tak, jakbym właśnie pozwoliła sobie na peeling w renomowanym salonie urody. Słowem, polecam!

azjatycka pielęgnacja

Super super !

Generalnie do oczyszczania twarzy od dłuższego czasu używam effeclar'a, szukałam zamiennika i z tym produktem trafiłam w 10.

+zniewalający zapach
+zmatowiona cera
+mniejsze zaskórniki
+mega wydajny (wystarcza dosłownie troszeczkę na całą twarz)

Na pewno kupię ponownie i z chęcią wypróbuję inne kosmetyki z tej serii.

Pozytywnie zaskoczona!

Nie jest to peeling! Jest to żel peelingujący! :)))

Używam go codziennie, nie podrażnia skóry, nie wysusza, co robią to inne żele przeznaczone do cery mieszanej.

Żel myje delikatnie, aczkolwiek dokładnie, lekko peelinguje, dlatego można używać codziennie. Cera po umyciu nie błyszczy się, jest matowa i gładsza.

Jest to jedyny produkt z L'oreal, który mogę polecić z czystym sumieniem.

Zawód

Żel kupiłam na jego premierze w moim lokalnym Rossmannie. Byłam pozytywnie do niego nastawiona, po przeczytaniu tyłu opakowania i właściwości czterech wymienionych składników. Jednakże nie polepszył w żaden sposób mojej skóry - nie zredukował niedoskonałości, nie ujednolicił kolorytu, ani nie rozjaśnił cery. Drobne wypryski jak się pojawiały tak się pojawiają.

zupełnie inny produkt

lubie pillingi- takie ostre, które czuje że "zdrapują twarz"
a ten taki nie jest a jednak... chyba dzięki glinkom czuć oczyszczenie;)

pilling jest bardzo kremowy, nie ma ostrych drobinek ale po zmyciu twarz jest gładka, oczyszczona i to czuć!

kupiłam ten produkt w promocji 2+2 w rossmanie i nie żaluję jednak cena regularna 30zł uważam że jest za wysoka jak na produkt codziennego użytku- powinien kosztowac ok 20zł.

jednakże bardzo fajny, polecam, twarz jest oczszczona ale nie wysuszona czy podrażniona jak po niektórych pillingach.
dodatkowy plus za bardzo profesjonalny, miły zapach.

świetny produkt nie tylko do tłustej cery

Pomimo tego, że mam normalną / suchą skórę, ten żel doskonale się u mnie sprawdził. Szukałam czegoś zwężającego pory w okolicach nosa i miałam już dobre doświadczenia z maską z tej samej linii - żel w codziennej pielęgnacji sprawdza się świetnie.
Dobrze oczyszcza skórę, działa masująco / peelingująco i przede wszystkim rzeczywiście zwęża pory - już po kilkukrotnym stosowaniu wydają się mniejsze.

Wad nie zauważyłam żadnych :)

nie wiem ile będzie kosztował w normalnej cenie (jest to nowość), mnie udało się ustrzelić w superpharm za około 20 złotych.

Mam jeszcze drugi żel z tej linii (czarny - rozświetlający), zapowiada się też dobrze, ale ten raczej zostanie moim ulubionym, tym bardziej że bardzo lubię żele oczyszczające z drobinkami peelingu.

Polecam, i to także dziewczynom z suchą i normalną cerą!