Czysta glinka, Żel do mycia twarzy peelingujący

Czysta glinka, Żel do mycia twarzy peelingujący

Żel marki L'oreal Paris z 3 rodzajami glinek i algami czerwonymi oczyszcza skórę, odświeża ją i wygładza. Żel zmienia się w pianę, uwalniając mikrogranulki, aby oczyścić skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek, wygładzić jej powierzchnię oraz zwęzić pory. Skóra jest oczyszczona i wygładzona, a pory są zwężone. Dzień po dniu skóra jest ujednolicona i widocznie piękniejsza.

Zawód

Żel kupiłam na jego premierze w moim lokalnym Rossmannie. Byłam pozytywnie do niego nastawiona, po przeczytaniu tyłu opakowania i właściwości czterech wymienionych składników. Jednakże nie polepszył w żaden sposób mojej skóry - nie zredukował niedoskonałości, nie ujednolicił kolorytu, ani nie rozjaśnił cery. Drobne wypryski jak się pojawiały tak się pojawiają.

zupełnie inny produkt

lubie pillingi- takie ostre, które czuje że "zdrapują twarz"
a ten taki nie jest a jednak... chyba dzięki glinkom czuć oczyszczenie;)

pilling jest bardzo kremowy, nie ma ostrych drobinek ale po zmyciu twarz jest gładka, oczyszczona i to czuć!

kupiłam ten produkt w promocji 2+2 w rossmanie i nie żaluję jednak cena regularna 30zł uważam że jest za wysoka jak na produkt codziennego użytku- powinien kosztowac ok 20zł.

jednakże bardzo fajny, polecam, twarz jest oczszczona ale nie wysuszona czy podrażniona jak po niektórych pillingach.
dodatkowy plus za bardzo profesjonalny, miły zapach.

świetny produkt nie tylko do tłustej cery

Pomimo tego, że mam normalną / suchą skórę, ten żel doskonale się u mnie sprawdził. Szukałam czegoś zwężającego pory w okolicach nosa i miałam już dobre doświadczenia z maską z tej samej linii - żel w codziennej pielęgnacji sprawdza się świetnie.
Dobrze oczyszcza skórę, działa masująco / peelingująco i przede wszystkim rzeczywiście zwęża pory - już po kilkukrotnym stosowaniu wydają się mniejsze.

Wad nie zauważyłam żadnych :)

nie wiem ile będzie kosztował w normalnej cenie (jest to nowość), mnie udało się ustrzelić w superpharm za około 20 złotych.

Mam jeszcze drugi żel z tej linii (czarny - rozświetlający), zapowiada się też dobrze, ale ten raczej zostanie moim ulubionym, tym bardziej że bardzo lubię żele oczyszczające z drobinkami peelingu.

Polecam, i to także dziewczynom z suchą i normalną cerą!