L`Oreal Paris, Czysta glinka, Żel do mycia twarzy peelingujący

L`Oreal Paris, Czysta glinka, Żel do mycia twarzy peelingujący

Żel marki L'oreal Paris z 3 rodzajami glinek i algami czerwonymi oczyszcza skórę, odświeża ją i wygładza. Żel zmienia się w pianę, uwalniając mikrogranulki, aby oczyścić skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek, wygładzić jej powierzchnię oraz zwęzić pory. Skóra jest oczyszczona i wygładzona, a pory są zwężone. Dzień po dniu skóra jest ujednolicona i widocznie piękniejsza.

Jak dla mnie średniak

Zacznę może od plusów, czyli od tego jak bardzo wydajny jest ten produkt. Używam już kilka miesięcy i nie mogę go skończyć. Jeśli chodzi o samo działanie to bardzo delikatnie ściera obumarły naskórek i nie zastępuje peelingu. Nie zauważyłam, żeby rozjaśniał przebarwienia. Nie przepadam za jego używaniem Zapach jest męczący. Za tą cenę oczekiwałam lepszych efektów po użyciu

Jeden z lepszych

Od lat zmagam się z problemem rozszerzonych porów. Ten żel w komplecie z maseczką także różową działa cuda ☺️ Stosuję je zazwyczaj przed wyjściem, nałożeniem makijażu. Naprawdę niezawodnie przygotowują skórę na kilka godzin pracy, z makijażem.
Sam żel pięknie pachnie, ma drobinki, które przyjemnie masują i oczyszczają skórę.

Mega oczyszczenie !

Produkt jest idealny do skóry z niedoskonałościami. Wspaniale oczyszcza i zapobiega powstawaniu nowych zaskórników. Przy dłuższym i częstym użytkowaniu wymaga dobrego nawilżenia skóry ponieważ powoduje jej wysuszenie. Nie zmienia to jednak faktu, że jest idealny dla cery problematycznej !

A ja jestem na nie...

Za taką cena jaka za zielona uli je proponuje nam loreal ... z chemią w środku.... możemy kupić czysta naturalna glinke bez żadnych dodatków!!! Troszkę wysusza twarz ciężko się zmywa. Uczucie po zmyciu? Troszkę czerwona skóra Ale zdecydowanie oczyszczona

Jest ok :)

Każdego dnia ze względu na niedoskonałości skóry czy naprawdę liczne przebarwienia stosuję podkład, puder itd :/ co niestety również obciąża moja skórę... trafiłam na serię Czysta Glinka, w pierwszej kolejności trafiło na czerwoną glinkę. Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Po pierwsze żel peelingujący jest bardzo gęsty, dzięki czemu można go rozmasować dokładnie, ja pozostawiam glinkę jeszcze przez dłuższą chwilę na skórze, żeby uzyskać lepszy efekt oczyszczający. Po drugie ładnie wygładza i oczyszcza skórę, ale również zapobiega powstawaniu nowych nieproszonych gości na skórze :) Jest bardzo wydajna, zapach delikatny, przyjemny.

Dobry i wydajny

Seria kosmetyków z glinkami od Loreal bardzo mnie urzekła. Powoli testuję sobie żele i maseczki, i jestem zachwycona.

Żel do mycia twarzy z glinką czerwoną kupiłam w celu uporania się z niedoskonałościami na twarzy. Mimo, że mam cerę suchą mam sporo zaskórników czy wągrów. Ten kosmetyk traktuję bardziej jak łagodny peeling i stosuję go 2-3 razy w tygodniu.
Żel jest bardzo gęsty i ma sporo drobibek peelingujących, które są łagodne i przyjemnie polerują skórę. Po myciu zazwyczaj pozostawiam produkt na twarzy na chwilę aby glinka mogła dokładnie zaabsorbować zanieczyszczenia.
Po użyciu moja cera jest gładka i świetnie oczyszcza. Żel nie wysusza i nie powoduje uczucia ściągniętej skóry. Przy regularnym stosowaniu stan cery się poprawia i wygląda on dużo lepiej.

polecam

Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę ,dzięki delikatnym drobinkom peeligującym nie podrażnia wrażliwej skóry. Jeden z lepszych peelingów jakich używałam. Po użyciu tego żelu skóra jest gładka i czysta.

Super ocyszczenie

Kupiłam żel na promocji w Rossmanie zachęcona radami koleżanki. Zawsze lubiłam glinki w postaci maseczek, a tu mam na co dzień żel do mycia. Zdecydowanie nie dla osób, które lubią pianę podczas mycia, ponieważ produkt w ogóle się nie pieni. Trochę tak jakby myło się twarz maseczką. Mimo tego, po wszystkim skóra jest naprawdę bardzo oczyszczona. Dodatkowo ma drobinki peelingujące co jeszcze bardziej potęguje efekt oczyszczenia.
Ciężko ocenić mi czy rzeczywiście zwęża pory, tego akurat nie zauważyłam, ale może za krótko go stosuję.
Cena wysoka, ale z tego co widzę to jest dość wydajny, poza tym często są promocje na niego w Rossmanie albo w Hebe.
Na pewno kupię go ponownie.

Fajny, ale...

Byłam bardzo ciekawa żeli glinkowych tej marki, dlatego kiedy nadarzyła się okazja od razu kupiłam wszystkie rodzaje. Ten żel jest jest na miejscu 2. Jeżeli chodzi o właściwości oczyszczające - jak najbardziej bardzo dobrze działa, ale te drobiny peelingujące - dla mnie to koszmar. Drobiny w ogóle nie ścierają, a jedynie przyczepiają się do skóry utrudniając dokładne ich zmywanie. Trzeba długo i obficie zmywać, a i tak zostają. Poza tym żel zamknięty jest w małej i praktycznej butelce. Ładnie pachnie, jest gęsty i wydajny. Zauważyłam kilka razy, że potrafił lekko zabarwić skórę, ale szybko można było się tego pozbyć. Cena jego jest jednak trochę za wysoka. Czy wrócę? Nie wiem.

Bardzo dobry

L'Oreal postarał się tworząc serię czysta glinka, gdyż każdy produkt serii to istna perełka kosmetyczna. Tak też jest w przypadku tego żelu. Ma on postać gęstego kremu w ceglastym kolorze. Zawiera drobinki peelingujące, które bardzo dobrze oczyszczają nie robiąc przy tym skórze nic złego - kosmetyk nie wysusza ani nie powoduje uczucia ściągnięcia nawet wrażliwej skóry. Skóra po użyciu jest niezwykle gładka i aksamitna. Po użyciu dobrze jednak przetrzeć twarz tonikiem lub płynem micelarnym bo przy niedokładnym spłukaniu trochę barwi skórę a później ręcznik. Po za tym to bardzo porządny produkt oczyszczający a dodatkowo bardzo wydajny. Jedna tubka starcza na bardzo długo.

Oczyszcza

Bardzo fajny żel. Zawiera drobinki które dokładnie oczyszczają skórę i która staje się gładziutka makijaż utrzymuje się rewelacyjnie ale do codziennego użytku raczej nie stosuje bo wydaje mi się że może podrażniać ale produkt jest godny polecenia.

Spodziewałam się czegoś więcej

To był mój drugi produkt z serii Loreal z glinkami. Szara maska w słoiczku to mój hit i odkrycie roku 2017, nie wyobrażam sobie pielęgnacji twarzy bez niego. Dlatego nie obawiałam się wydać większej kwoty na kolejny produkt do pielęgnacji z tej serii. Niestety tym razem spudłowałam, chyba po poprzednim hicie spodziewałam się czegoś więcej po tym żelu.